4-токласниците...

  • 11 927
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 743
Току що ми казаха, че олимпиадата ще е в събота от 9.00 до 13.00ч - 3 задачи (представям си какви ще бъдат Rolling Eyes). Не са записвали децата по желание, а учителката е избирала 3 деца, които са най-добре по математика.

Вече окончателно се знае и за Зеленото - от 26.05 до 30.05 в Търново (Лети, идвамеее Hug) ще бъдем в някакъв комплекс Манастира, на 7км от Търново и на 2км от Арбанаси.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 775
И ние живот и здраве тази събота сме на олимпиада. Нищо не съм го карала да решава. Госпожата каза, че ще се справи. Бил надрастнал връстниците си  newsm78. Ще го видим какво е що е.
LennyhPeace.

# 77
  • Мнения: 2 567
Ия, чакаме виииии  Hug Не съм ходила до Манастира, но съм чувала, че не е лошо. Тъкмо и Арбанаси и Ксилофор ще са ви наблизо. Ще си правите чудесни походи, сред красива природа.

# 78
  • Мнения: 2 567
Момичета, аз отивам да водя Бети на лекар. От няколко дни я боли там, където е апандисита и вече се притеснявам. Вчера почти цял ден въпреки болкоуспокояващите я боля и само лежеше. Стискайте палци да не е сериозно и да не се налага рязане, защото не знам как ще преживея още една операция  Cry

# 79
  • Мнения: 480
Здравейте и от мен.
Нахълтвам малко така без да съм ви чела темата назад,ама Лени ме покани! Rolling Eyes
И аз имам една четвъртокласничка.Милата ми душичка толкова я мързи да учи,че в чудо се виждам,ама трябва да се ръчка с остена.Само аз си знам какво е(и не само аз сигурно).Знам материяла до 4 клас наизуст,а след 5 клас мисля да отивам в предаването"Това го знае всяко хлапе".Подготовката мисля,че ми е железна. Laughing
Попрочетох за някакви олимпиади,за хубави у-ща,за курсове по англ.език-колко сме далече от такива работи.Единственото нещо,което я вълнува са спортните танци-там се ходи с удоволствие.Спирам за сега.ще имам да ви се оплаквам по нататък.Сега за награда за мързела и ще я водя за една седмица при баба и в Мадрид.ще и се отрази след като се върне и и се съберат доста уроци,ама...
Казвам ви чао и ще се опитам да ви изчета и да ви поопозная. smile3525

# 80
  • Мнения: 3 743
Лети, стискам палци да не е нещо сериозно Praynig, пиши като се върнеш Hug Не си спомням дали си писала, но може ли да са някакви болки свързани с менструация?

# 81
  • София
  • Мнения: 1 775
Лети, стискам палци да не е сериозно  Praynig.

# 82
  • Мнения: 2 567
Мерси момичета за палцестискането  Hug Тъкмо се прибрахме. Личната и пусна бързи изследвания на кръв и урина. Каза, че имала леко замърсяване в урината, но според нея не било нещо сериозно. Иначе кръвните изследвания са с идеални показатели. И левкоцити и хемоглобин и всичко друго. Но болката на Бети не спира и затова ще е под наблюдение и ако до утре сутрин не е минала отиваме за нови изследвания и среща с хирург.

Ия, аз също си мислих да не е нещо свързано с менструация. Но пък не е чак при яйчниците тази болка и е само от едната страна  Thinking Лекарката каза, че може и мускул да е разтегнат като е плувала, защото треньорката и много я натоварва и не се съобразява със специфичното и състояние.

# 83
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
angyL.A.
Привет и добре дошла!    bouquet
Много готин подпис имаш, евалла...  Laughing

Летисия, миличка...
Дано наистина не е нещо сериозно  Praynig Какво показват кръвните изследвания? Левкоцитите как са? Те са важен показател.

5-ти клас е супер важен за децата и материала е възлов. Аз затова искам да сменя училището сега, защото ако остане в това ще е чиста загуба на време.

тъй знам и аз. Затова съм на кръстопът  Rolling Eyes

В събота и моята ще е на олимпиадата по математика. Ама не ми е казвала, че само най-добрите ще ходят... Щот' ако е така, то нейното място не е там.  Thinking

Ия - хубави дати имате за Зеленото. Нашите много се изложиха с дати от 29.04 - 02.05. Кой луд ще седи да ги чака... да си вземе детето и да си "прецака" част от 6-те почивни дни.
Ние евентуално тогаз ще сме по Странджа. Не съм много ЗА, но има време да прегърна идеята.

# 84
  • Мнения: 2 567
Шани, левкоцитите са 6 при норма 10. Така ми каза личната.
Бети обаче продължава да се оплаква и сега лежи и не може да мръдне. Не знам как изследванията нищо не показват, а нея толкова да я боли  Tired Даже вече почнах и да и се карам и да я обвинявам, че симулира, а тя ме гледа жално и вика, че не било така  Confused
Видяло се е, че утре сутрин на ранина ще ходим за нови изследвания.

# 85
  • София
  • Мнения: 11 724
Здравейте!

Добре дошла на новата мама angyL.A. Hug

Чета 5 клас обсъждате и олимпиадата.Аз на моменти се замислям дали не сбъркахме,че не започнахме да подговяме Алекс да се яви на изпит в СМГ.Но вече е късно.
Иначе не знам къде другаде мога да го преместя да учи.Уж се водим в елитно училище  Rolling Eyes,ама колко е елитно след 4 клас не знам.Само времето ще покаже.
За олимпиадата и аз не знам/не съм чула само най-добрите да се явяват,но ще го питам Алекс довечера.Знам само,че няма да се плаща таксата от 5 лева.
Знам,че е в събота от 9 часа,но не знаех,че е до 13 часа и 3 задачи.

Лети радвам се че при вас всичко е наред засега.Аз съм оперирана от апандасит и доколкото съм чувала май не е много хубаво да се дават болкоуспокояващи за да не стига до усложнения /ако е апандасит/.

# 86
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а какво болкоуспокояващо й даваш?
Смееш ли да дадеш теч. аналгин? Или но-шпа?

А ако имаш координати на частен хирург (но читав) хич недей да чакаш до утре.

# 87
  • Мнения: 2 567
Ме4тателка, аз пък сега взех, че и дадох Нурофен. Дали не сбърках..... Ама не знам, какво друго да и дам а това имам под ръка и знам, че е за болка.

# 88
  • София
  • Мнения: 11 724
При положение,че левкоцитите Ви са 6 си мисля,че не е апандасит или някакво друго възпаление...Така че спокойно.
До тоалетна ходила ли е?
Имаш ли доверие на личната Ви?Аз бих те посъветвала за частен лекар,ако така продължават нещата.

# 89
  • Мнения: 2 567
Шани, личната каза, че няма нужда от никакви лекарства. Аз на своя глава и дадох този Нурофен. Имам и но-шпа. До сега все него и давах, но от вчера не и помага.
Не познавам никакъв хирург тук. Личната ни беше пращала преди време, когато пак имаше съмнение за апандисит, но не го знам, колко и разбира. Както и кожния дето ни прати и дето нищо не помогна.
Дано тази вечер болката не се засили пък утре на ранина ще вървим.

Ако има апандисит знаете ли какви други симтоми трябва да има? Нея я боли само една малка част от стомаха в дясно. Като болката си е все там и не се разсраства. Само по-силна и по-слаба става.

Общи условия

Активация на акаунт