Извънбрачната ви връзка прави ли ви щастливи?

  • 12 789
  • 148
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 064
Някой беше писал за "друго ниво на комуникация" АЗ и мъжът ми (не ми е съпруг но пък ми е мъж Mr. Green)имам иключително либерална връзка ,основана на доверието,не че няма да си изневерим,а че ще си кажем и споделим преди друг "доброжелател "да ни изпревари!И да отговарям с твърдата убеденост .че извънбрачната връзка може да те направи щастлив(а!)

Аз го бях казала. Подобно е при нас. Радвам се, че не сме единствени.

# 76
Може би ви прави щастливи, точно заради това, че не се криете и имате по-голяма свобода от страна на партньорите. При мен това е немислимо!

# 77
Днес случайно видях жена му- изглежда ужасно! Направо го разбирам, но на мен какво не ми е наред? Няма нещо в семейната ми среда, което да ме дразни или да не ми харесва. Е, не всичко е идеално, но като цяло нямам забележки. Май всеки в моята ситуация трябва да си намери повече работа и да не мисли за глупости. Вие как мислите?

# 78
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Само имай предвид, че всеки има различни критерии за "ужасно". Освен това, не забравяй, че ти в случая си пристрастна. А, и каква е жена му, наистина теб не трябва да те интересува.
Гледам да не съм крайна по тези въпроси, но си мисля, че след като имаш воля толкова да разсъждаваш и обсъждаш, не ти се пече яйцето на г.за, т.е. не си тъъъъъъъй безпаметно влюбена, така че, по-добре, си обуздай хормоните, и не си навличай зорлем проблеми. И на другите участници в драмата,де , което всъщност, също има значение.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 064
Само имай предвид, че всеки има различни критерии за "ужасно". Освен това, не забравяй, че ти в случая си пристрастна. А, и каква е жена му, наистина теб не трябва да те интересува.
Гледам да не съм крайна по тези въпроси, но си мисля, че след като имаш воля толкова да разсъждаваш и обсъждаш, не ти се пече яйцето на г.за, т.е. не си тъъъъъъъй безпаметно влюбена, така че, по-добре, си обуздай хормоните, и не си навличай зорлем проблеми. И на другите участници в драмата,де , което всъщност, също има значение.

Подкрепям с две ръце Peace

# 80
А бе щом ти казвам, че изглежда ужасно, значи е точно така. За пристрастна - пристрастна съм, ама на хубавото грозно не мога да кажа. Той може би си я обича, защото е майка на детето му и защото имат 11-години брак зад гърба си и ми казва, че обича семейството си - т.е. и нея. Май точно това ме утрезвява, защото аз ревнувам от нея и детето им и не мисля, че такава връзка може да ми достави удоволствието, което очаквам и доста ще се разочаровам. Но ме гъделичка и любопитството. Със сигурност ще изчакам още! Не съм виновна аз, а хормоните!

# 81
  • Мнения: 281
Ако имам някога такава,в което се съмнявам newsm78,ще ти кажа.....

# 82
  • Мнения: 2
от детето защо ще ревнуваш?не мисля че в такава ситуация трябва да се месят децата .

# 83
От детето не толкова! Най-интересното е, че той ми заявява отсега, че всичко трябва да бъде без чувства!

# 84
  • Мнения: 2
аз също имам такава връзка,но от детето никога не съм ревнувала,напротив дори понякога му помагам той също се занимава с моето.но без "чувства"бягай.ако е само за единия секс не си заслужава не може само ти да даваш

# 85
  • Мнения: 950
А като се върнете в къщи при дете и мъж след като сте се въргаляли някъде си с женен мъж и то само заради секса не се ли чувствате като парцал или поне малко не изпитвате ли срам от детето какво прави майка му през времето когато не е с него  newsm78 Naughty 
За къв дявол сте женени щом търсите секс другаде  Thinking  ми разделете се и ходете си го слагайте където искате а и да не разваляте чуждите семейства независимо колко е грозна жената на мъжа . Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 1 243
Здравей Sisa q-от друга темичка се знаем с теб  bouquet>Не се ядосвай толкова!"Понякога любовта те връхлита като ураган.през теб минава цунами и ти нищо не осъзнаваш и усмисляш!Не винаги се развалят семйства -дори в повечето случаи се заздравяват!Е това си е мое мнение!Мисълта ми е ,че когато държиш на постоянния си партнъор,уважаваш го.цениш качествата му и приемаш недостатъците му,но все пак се случи някоя забежка(независимо от коя страна)Така трябва да се случи ,че никой, никога ,по никакъв повод да не разбере-за да няма наранени!Или да седнете с чаша вино или уиски в ръка и да си поговорите като истинските приятели с постоянната половинка!Аз предпочитам и приемам второто!Живеем в изключително динамичен свят и "традициите не са това, което бяха"!Но приятелите трябва да са истински.Аз смятам мъжът с когото живея за истински приятел и не бих скрила подобно нещо от мего.надявам се итоъ и от мен!Знам ,че разбирането ми за тази ситуация няма да се понрави на много хора,но ние намерихме златната среда в отношенията си -А това е най важното нали?

# 87
  • Мнения: 408
Аз нямам такава,но тези които имат(не ги съда) само не наранявайте децата си,както прави жената на брат ми.Толкова я намразих за тава че нямам думи-съсипа брат ми,раздели децата,голямото момче при батко,малкото момиче на 6г.при нея тя се гледа сам самичка.Не искам да ви казвам колко съм ревала заедно с тях и как ги отгледах аз,а сега когато се омъжих далече децата се гледат сами,а майка им ходи по гаджета,щотото на 17 не е ходила!

# 88
  • Мнения: 2
на sisa g искам да кажа само, че и аз допреди известно време си мислех че на мен никога няма да се случи такова нещо,или поне няма да допусна,но всичко става само за миг.този миг  просто идва не пита готов ли си или не .научих се никога вече да не се заричам.

# 89
Не мога да повярвам колко неща се намесиха тук. Абе хора, та вие превърнахте любовта в глупост.
към "търси съвет" - да имам такава връзка прави ме щастлива на моменти обаче, да, аз също ревнувам от жена му, но не бих си позволила да кажа че е грозна. Да за мен може би е грозна, но в неговите очи как ли е? За детето/децата го оставям без коментар, няма как да ревнувам от тях, та те са му деца!!!
Знаете ли, мразя се понякога за това, което съм! Незнам докога ще издържа така, имам чувството, че ще се пръсна понякога. Чувствам се гузна, задето съм любовница, после се самоутешавам, че ако той не иска няма да е с мен, после пак ме обхващат едни лудости и искам всичко това да не се случва, да забравя някакси...

Общи условия

Активация на акаунт