каква сокоизтисквачка използвате?

  • 15 169
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 590
позвам TAURUS аз много харесвам тази марка, но ако нямах миялна щах  да съм с тези електричните цитрус преси с каничката заради по лесното миене , пук и на тях сока по ми харесва
другите всички вадят  големи нектари

# 16
  • Мнения: 1 546
Мулинекс - много компактна, мие се лесно, много съм доволна Peace

# 17
  • Мнения: 686
TAURUS, добре че става да се мие в съдомиялната, тъй като иначе се почиства доста трудно.

# 18
  • Мнения: 417
Мулинекс. Робота има приставка за цитруси и друга за "сухи" плодове като морков, ябълки и др. Купен е преди около 5 години, но сега има нови, подобни модели. Много съм доволна и го ползвам ежедневно.

# 19
  • Мнения: 79
Аз съм с "Аляска",проста е,но съм доволна.

# 20
  • Мнения: 15
Поръчахме си тази мултифункционалната дето я рекламират по Тв-шопа - Витал Център  Sunglasses но не съм очарована

# 21
  • София
  • Мнения: 2 044
имам Бош, но трудно се разглобява  и почиства и затова предпочитам соковете в кутия
#Crazy #CrazyЕ как ще сравняваш фреша с тия измислени сокове в кутии,то аз не пия такъв та камо ли детето ми ooooh!Иначе по темата-имам и цитрус преса и такава където буташ отгоре плодовете и ги прави на не много гъст сок,ама и двете  все пак си отнемат доста време за миене

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 131
И аз използвам Браун / доволна съм/, но за цитрусовите използвам преса - повече ми харесва сока.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 675
НЯМа такава. МОга да ти кажа каква имам и НЕ използвам- Де Лонги( хубав сок прави Grinning)

И аз така, а наистина прави хубав сок!

# 24
ползвам кухненски робот  moulinex от година нон стоп   чудесна равота  е

# 25
  • Мнения: 9 973
филипс Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Ползвам Витал център - прави всичко и лесно се мие

# 27
  • Мнения: 389
Нашата е Таурус. Мия я в съдомиялната, прави хубав сок! Доволна съм! Вкъщи правим само за Кристиян сокчета, т.е. използваме я само за детето! Ние не сме фенове на соковете, но пък детето обожава да пие прясно изцедени сокчета!

# 28
  • Мнения: 166
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019678
Нашата е такава. Мие се сравнителнолесно

# 29
  • Мнения: 220
AEG -много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт