жълти стотинки

  • 5 546
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 959
и за да се отчета, днес сутринта внесох стотинките в ДСК на името на детенце  Peace От банката все още не бяха информирано но слес като направиха справка ги взеха без пробрем, комисионна за броенето не са ми взимали. Това е за сега от нас, следващото предаване ще е на 6ти декември  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз събирам от доста време (мисля още зимата бяха казали по ТВ). Обаче пропуснах момента на предаването, а съм насъбрала доста вече. Разбирам, че днес единствено мога да отида в клон на ДСК, нали?

# 47
  • Мнения: 1 196
И аз това искам да попитам, само днес ли може да ги предаваме стотинките?      newsm78

# 48
  • Мнения: 959
ами не съм много сигурна, най добре да се обадите по телефона в някой от клоновете на ДСК и да питате. Аз вчера като бях на НДК с малката питах директо представителите на тази акция, но и те не бяха много сигурни, така че питайте в банката  Hug

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Може и днес да се внася. Шефа днес информира централния клон  на ДСК, че са партньори в кампанията и после отиде да си  внесе събраната сума. Аз ще направя същото утре  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 6 258
mari6a77, значи може и утре, така ли? Защото в сайта пише само 2-ри юни и са дадени клоновете, а аз нямам наблизо и няма да мога днес. Rolling Eyes

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 841
mari6a77, значи може и утре, така ли? Защото в сайта пише само 2-ри юни и са дадени клоновете, а аз нямам наблизо и няма да мога днес. Rolling Eyes
Ами не виждам причина да не може  Peace. Пробвай, аз май и утре няма да мога да намеря време да ги занеса де  Sad Ако успея ще пиша  Hug

# 52
  • Мнения: 30
Вчера ходих в централния клон на ДСК в Бургас ,едвам влязох с количката ,за да ми кажат че приемали стотинките само ако са отделени и преброени в торбички по 50ст #Crazy #2gunfire Аз съм с бебе на 2 седмици и не ми остава време за нищо, да не говорим за броене на стотинки....... Много се ядосах и си тръгнах.......... не ми се разправяше, събирам ги от зимата,агитирах толкова познати и те да събират-и защо? Сега се чудя дали да не пробвам в друг клон Thinking

# 53
  • Мнения: 959
странно на мен нищо не ми казаха като ги дадох в банката  newsm78

# 54
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Благодаря за темата Hug
Мойте касички са все с жълти стотинки, понеже у майка м, брата обира белите, а у нас мъжа ми Tired

Общи условия

Активация на акаунт