ПЛЕВЕН - 44

  • 12 080
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 169
Честит рожден ден не Silvipl  bigdance2

# 31
  • Мнения: 64
Честит ІІІ-ти март bg!
Честит рожден ден на Силви!  bouquet Желая ти здраве, щастие, любов и безброй прекрасни мигове!
Отдавна не съм влизала в темичката, защото по тези празници винаги ходим на гости у бабите.
Виждам, че все още има болнички Sad, искрено се надявам скоро да оздравявате  Praynig.
Валя благодаря ти, че си сетила да ме уведомиш за люлката. Аз почти съм се отказала, тъй като идва топло време и повече време ще сме навън.

# 32
  • Мнения: 5 026
ЧРД, Силви! Да си много здрава и щастлива!

# 33
  • Мнения: 22 452
Добро утро момичета. )))

Валенце, Мериан, бързо да се оправят децата, стига с тези болести вече.

Ние към 10-10.30ч ще хукваме по Сторгозия на разходка, ако има някой желаещ да пише. После след обед ще слизаме по центъра. ))

# 34
  • Мнения: 2 070
От няколко дни сме постоянно в Градската. Защо не засичам никой? Пробвахме веднъж в музейчето, но само бебешори там и на Яна и беше скучно, а там си е най-хубаво и спокойно.
Яна само един ден беше с ниска температура и после не вдигна повече, но още влачи сополи. Като я изведа и я пече слънцето е ок, но като се застои вкъщи и пак я почват.
Утре е и празникът на мама в нейната градина. Научила е стихчетата на цялата група и ми ги рецитира вкъщи постоянно.
Оф, тая сутрин гледах по всичките канали за инцидента с влака и голям рев му ударих...

# 35
  • Мнения: 5 278
Аз все не мога да се запиша в новата тема.
Силви,честит рожден ден и от мен на патерици Simple Smile Да си много щастлива и най-вече здрава Simple Smile
ДеЩоВиди,ние пък ходим само в музея,че е по-затворено и като съм сама само там мога да ги удържа>Може би затова там има повече бебета:) Даже и сега мислим да отидем там малко преди обяд,ако има желаещи за среща.
За влака направо не ми се мисли,колко пъти ми напират сълзите. На никого не пожелавам такава смърт Cry И то толкова млади хора... абе живот...

# 36
  • Мнения: 1 951
Здравейте, момичета  Hug
Заведох днес Миташки на ясла. Утре ще е тържеството за 8-ми март  Grinning Дано не се разболява скоро  Praynig

Той беше от петък с нашите на вилата. Ние отидохме в неделя на обяд. Страхотно му се отрази. Буквално по цял ден беше на вън - от 8.00 до 19.00. Изобщо не искаше да се прибира, ядеше навън. Времето беше супер. И толкова нови за него неща видя - на комшиите животните - кокошки, овце, агнета. Беше във възторг, че може да ги пипа, досега само на книжките си ги беше виждал  Laughing Вози се на трактор "Беларус" производство 1960г. Още само за него говори Mr. Green Ходихме до реката за риба - и това го хвърли в потрес - как рибката излиза от водата, и я пипаше с голи ръце, голяма мазаница, но си заслужаваше. е успях да го снимам с рибката.
А какъв апетит му се отвори, мани-мани. Има да наваква доста от последните си боледувания, защото поотслабна много.
Абе, с две думи много му хареса, и на мен също като гледах как се впечатляваше от всичко около него.

  Тук качих малко снимки от селския му туризъм    Laughing

На всички болни пожелавам бързо оздравяване и една прекрасна седмица   bouquet

# 37
  • Мнения: 872
Привет  Simple Smile
Честит Рожден Ден на патерица на Силви   bouquet
И ние ще излизаме из града,но ще бъде някъде следобед като се наспи малката.
ДеЩоВиди, вчера минахме през градската,но беше към 16-16,30 и не видях никой познат

# 38
  • Мнения: 872
Диски,много хубави снимки  Peace Къде е това прекрасно местенце ?

# 39
  • Мнения: 1 951
Диски,много хубави снимки  Peace Къде е това прекрасно местенце ?
Това е на никому неизвестното село Столът. Намира се между Севлиево и Троян  Grinning

# 40
  • Мнения: 872
Аааа,за това е толкова красиво  Simple Smile Ако беше известно досега да са го съсипали от застрояване  Close

# 41
  • Мнения: 5 026
Дикси, страхотни снимки  Peace
Ние с Бужи цяла сутрин бродихме из града. Водих го за изследвания за яслата, после до влака в градксата, но в 9ч там няма никой  Crazy Чак сега се прибираме, а детето си изяде всичко. Явно е каталясал от ходене   Grinning Купих му много хубави обувки на КК  Peace

# 42
  • Мнения: 262
Деси, аз ходя в Градската. Но излизам към 10,30. Сама с двете деца. Голям е купон. Добре, че Иван все още само си лежи в количката, а Димана не се е разбесняла съвсем. Сега имам нов девиз: "Днес по-спокойно от вчера, утре по-добре от днес!"
Рапорт даден!

Ама големи глупости пиша...

# 43
  • София
  • Мнения: 9 863
Може ли да се оплача? SadИ двете ми момичета са на АБ.Мими след ден два без Т от нощес вдигна пак и сега е с червено гърло,а до онзи ден не беше така.Пък Бубка и тя е с червено гърло.и така сега ще пият Оспамокс.Не вдигат високи т,Бубка даже днес нямаше..но лекарката каза,че е по-добре да пият АБ.И така...ще се лекуваме сега. Confused
Мериан,как е Ники?

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, да не е пак нещо вирусно? Уж се бяхте оправили... Да не са настинали през почивните дни? Не го обичам това преходно време - ту топло, ту студено. Слънцето е толкова лъжливо. Облечеш якето, потиш се, съблечеш го - хладно е. Стискам палци да оздравеят дечицата. И да ви е за последно боледуването.

Общи условия

Активация на акаунт