Смяна на личните карти от септември

  • 4 080
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Всичко е разработка на военните! /В Русия съъъм, в Русия съъъм/  Wink

# 76
  • Мнения: 14 489
Всичко е разработка на военните! /В Русия съъъм, в Русия съъъм/  Wink

на кои военни - американските ли? щото в българия такива май не останаха  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 839
Ясно, световна конспирация, значи. Еврейската мафия е замесена!

Аз пък искам и шофьорските книжки да сменят, че последно заради безумието на този дето ги е мислил, платихме двойно за рент-а-кар.

# 78
  • Мнения: 2 768

Аз пък искам и шофьорските книжки да сменят, че последно заради безумието на този дето ги е мислил, платихме двойно за рент-а-кар.



Порке, скъпа?

Бай дъ уей, на нас също за рент-а-кар ни направиха проблеми с личните карти...

# 79
  • Мнения: 11 607
Всичко е разработка на военните! /В Русия съъъм, в Русия съъъм/  Wink

офф - честит празник във вашата къща! Липсвате!

Ще си кажем ние и майчиното мляко за да угодим на някого.....

# 80
  • Мнения: 463
оффф идиотщина. В Щатите една шофьорска книжка няма срок на валидност. Веджън изкараш ли я и повече никога не се занимаваш.
Аз сигурно за 5-ти път ще си сменям документите.
Писна ми на калинката.  smile3515
Не зная от къде имаш такава информация ,но това не е вярно.В щата Илинои ,шофъорските книжки се смянят на 4 години,предполагам ,че и в другите щати е така. Simple Smile
Ами не знам точно каква е сиситемата им, но видях книжка със срок 22,5 години Shocked Абе луда работа, ама всичките са със срок - твърдя го със сигурност. Даже бабунките и дедунките, независимо от възрастта ги карат да си подновяват книжките Wink

# 81
  • Мнения: 1 520
Аз се занимавам с разпознаване на отпечатъци и т.н. Лично аз го намирам за полезно и удобно. Когато се прави проверка е само спрямо база данни с криминално проявени личности  Wink Не мисля че е ограничение.
Нима?! А какво ще кажеш освен в личните карти, да се имплантира чип и в мозъците на хората, за да се знае какво мислят и чувстват във всеки един момент? Wink
А, забравих - какво ще кажеш представителите на мъжкия пол наред с  отпечатъците, да дават и семенна течност за сравнение - за бързо и лесно разпознаване на извършители на изнасилване??? Не е ли това още по-полезно и удобно?!

# 82
  • Мнения: 3 219
Ми моята е за смяна от година и половина, но още тогава се чуваше,че ще ги сменят...тъй че ще чакам още Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 183
а само личните карти ли ще сменяме,или ще сменяме и задграничните паспорти и шоф.книжки newsm78

# 84
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
а само личните карти ли ще сменяме,или ще сменяме и задграничните паспорти и шоф.книжки newsm78
По-надолу на сайта, видях статия и за задграничните паспорти, които ще струват скромната сумичка от 50 евро.

# 85
  • Мнения: 1 028
Тез лумпени само се чудят каква врътка да направят,че да ни досмачкат с поредната такса,данък,подмяна на някакъв документ...туй на нищо не мяза.Преди 2 седмици за шофьорска книжка дадох 28 лв,като 8-9 лв бяха само таксите за превод на банката,ами туй какво му се вика-контролния талон струва 1 лев,а такса превод 3лв-общо дължима сума 4ЛВ. #2gunfire

# 86
  • Мнения: 2
 smile3532 smile3532 smile3532
може и да стане ,за внуците ни  Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 309
И според мен е тъпо да записват родословното ти дърво.Ако някой роднина е престъпник и направи поредна простотия,да идват да ме разпитват,тревожат..аз какво съм виновна за постъпките на роднини,които не съм виждала от години например-безумно е!

# 88
  • софия
  • Мнения: 25 459
А ако си сменя мъжа след като е издадена картата (ние даже не сме и женени)? А ако народя още 3-4 деца? Как ще го отразяват това? Всеки път нова карта ли ще трябва да вадя?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 456
Само не разбирам, как и къде ще се снемат всичките тези данни и отпечатъци? newsm78
Сега за да подадеш една декларация, чакаш на опашка, пък ако трябва да
чакаш и за "процедури", то наистина май за внуците ни , живи и здрави, ще стане!

Общи условия

Активация на акаунт