Предложете хубав хотел в Сандански

  • 51 547
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 053
Дилемата ми е между Медите и Пирин. Кой препоръчвате? Ще бъдем с деца, най-голямого е та 10г.

Пирин

# 76
  • Мнения: 1 144
Е, Пирин е по-хубав, според мен. Сандански е много хубав през пролетта, сигурно и ние ще мръднем дотам за някой уикенд.

Дали пък да не заведа хлапетата за ваканцията... Ей, едва ме навихте.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 260
tini-mini  този хотел 10-ти километър е доста км извън Сандански и е...бардак Sick

Ей, аз пък се надявах да не е, като е извън града. Хареса ми, че е почти в планината и че има и детска площадка, но явно това не му пречи...  Sad

# 78
  • Мнения: 1 144
Парк хотел Пирин са пуснали някакви оферти с отстъпки, може да ги погледнете. Пуснах запитване за пролетната ваканция.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 880
Дилемата ми е между Медите и Пирин. Кой препоръчвате? Ще бъдем с деца, най-голямого е та 10г.

Пирин, разбира се, това е най-добрият хотел в Сандански.

# 80
  • Мнения: 2 936
Дилемата ми е между Медите и Пирин. Кой препоръчвате? Ще бъдем с деца, най-голямого е та 10г.

Пирин, разбира се, това е най-добрият хотел в Сандански.

 Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 6 559
Някой да даде отзиви за хотел Панорама http://www.panoramahotel-bg.com/ имат готина промоция плащаш 3 нощувки , ползваш 5 до (30.08.2009) и мисля да го посетим на път за Гърция.

# 82
  • Мнения: 436
Bibi, виж предната страница, написала съм за Панорама Hug
Много сме доволни всички, не е толкова далече от центъра, близо е до парка, тихо е. Ако имаш конкретни въпроси, мога да отговоря.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 559
Bibi, виж предната страница, написала съм за Панорама Hug
Много сме доволни всички, не е толкова далече от центъра, близо е до парка, тихо е. Ако имаш конкретни въпроси, мога да отговоря.
Много мерси. Уж изчетох темата - ама съм проспала Embarassed. може ли да се ходи пеша до центъра с 2 4 годишни талибанки и али апратамента е с 2 отделни помещения, ако знаеш? мерси   bouquet

# 84
  • Мнения: 436
До центъра може пеша, талибанките ще издържат. Пресича се шосето за Попина лъка и сте в парка. За съжаление не сме били в апартамент, та не мога да кажа. Бяхме в двойна стая. Много просторна, със здрави и хубави мебели. Сменяха кърпите в банята всеки ден, а спалното бельо на 2-3 дни, почистваха всеки ден. Храната в ресторанта беше много вкусно приготвена, персонала любезен и усмихнат. Никой не направи дори една забележка на нашия "Зверослав" за цялото време.

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 20:50 от redsonja

# 85
  • София
  • Мнения: 6 559
Суперско. Hug
 Направих резервация. Апартаментът е 2 отделни помещения. Изглежда ми доста спретнато, а и за 414 лв 5 нощувки + закуски + басейн и фитнес за 4 души ми се вижда повече от прилично.

# 86
  • Мнения: 342
Е bibi,ще чакам да пишеш отзиви после.Миналата пролет бяхме в Интерхотела и сега се обаждах за майските празници и ми поискаха 150лева за двойна луксозна стая,което ми се видя #Crazyи затова избрахме друга дестинация,но по принцип една десетдневка задължително правим в Сандански та сега пропуснахме ,но септември месец със сигурност ще се ходи та на теб ти имам вяра.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 559
Момичета, сега се рових пак в нета за х-л Панорама и цената през ТА Съни турс / Визит БГ е 366 лв за 5 нощувки (пак промоцията позваш 5 плащаш 3), а това си е с 48 лв по-евтино от цената на рецепция, тъй че който е решил да ходи хубаво да оглежда цените.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 930
На 28 - в четвъртък пътуваме за Сандански. Ще отседнем в Спа хотел Самсара. Казват, че било новичко и хубаво. Някой да е бил там?

# 89
  • София
  • Мнения: 545
Това не е хотел ... още по-малко СПА ... Кооперация с апартаменти - новички да ... нищо повече. Каква цена ви дадоха ?

Общи условия

Активация на акаунт