КаК ТренираХ-4

  • 7 836
  • 199
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 529
Днес 50мин. кростренажор   bouquet

# 31
  • Мнения: 409
Днес:

30 мин. кростренажор
крака (вътрешна и външна част)
напади
корем

# 32
  • Мнения: 73
Днес един час кардио, като редувах степер, пътека и колело  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 728
Здравейте,имам няколко въпроса.
От скоро започнах да ходя на фитнес,два пъти в седмицата ,ходя в дамски фитнес,има инструктори които ме напътстват как да тренирам,обаче не ми е ясно защо при завършване на тренировката ми дават по 15м. колело или крос тренажор,при положение че искам да отслабвам а мазнините,започват да се топът след тези 15м? newsm78
И друго-искам да сваля мазнини от бедрата при всяка тренировка правя 3серии по50 повторения за вътрешната и външната част,притеснявам се да не взема да направя по големи бедра отколкото да отслабна?

# 34
  • Мнения: 134
Миналата седмица редувах степер и тае бо. Тази седмица само степер и гирички Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 678
Здравейте,имам няколко въпроса.
От скоро започнах да ходя на фитнес,два пъти в седмицата ,ходя в дамски фитнес,има инструктори които ме напътстват как да тренирам,обаче не ми е ясно защо при завършване на тренировката ми дават по 15м. колело или крос тренажор,при положение че искам да отслабвам а мазнините,започват да се топът след тези 15м? newsm78
И друго-искам да сваля мазнини от бедрата при всяка тренировка правя 3серии по50 повторения за вътрешната и външната част,притеснявам се да не взема да направя по големи бедра отколкото да отслабна?

Ами карай повече Peace

Днес-ръце+45 мин пътека  bouquet

# 36
  • Мнения: 5 647
И друго-искам да сваля мазнини от бедрата при всяка тренировка правя 3серии по50 повторения за вътрешната и външната част,притеснявам се да не взема да направя по големи бедра отколкото да отслабна?

Аз правя по 50 повторения само за външна част, за вътрешна -30.  Иначе може да увеличиш кардио упражненията в края на тренировката. 15 мин ми се струват малко.

Снощи:
15 мин вело
гърди, бицепс, рамо, трицепс
крака /вътрешна и външна част/
40 мин. крос тренажор

# 37
  • Мнения: 529
Днес:
15мин. пътека
гърди,бицепс,трицепс, крака
30мин. кростренажор
  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 678
Днес-гръб+трапец+45 мин пътека  bouquet

# 39
  • Мнения: 409
Днес:
50 мин. кростренажор
И ето тези 23 мин. за корем: http://100abdominalexercises.com/free_ab_workout.aspx

Поци, защо кафето трябва да се пие без захар, спомням си смътно че имаше нещо общо с инсулина или греша?  newsm78

# 40
  • Мнения: 2 728
Пак въпросче.Ясно е ще трябва до увелича кардиото,мога ли да направя така пътека колкото издържа и след това колело или крос тренажор?

# 41
  • Мнения: 4 678
Може  bouquet

# 42
  • Мнения: 882
Поци, моля те кажи ми: Имам пътечка и кростренажор в къщи. Мога да отделям много малко време за себе си. По колко минути на ден и и колко дни в седмицата е програма минимум.
Благодаря ти Hug

# 43
  • Мнения: 4 678
По 30 мин през ден стигат Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 956
Напади, 4 упражнения за корем, крака - всички групи, 20 мин пътека.

Общи условия

Активация на акаунт