На кое число си получавате заплатите...

  • 4 658
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 109
Какво значение има на кое число е!?
както и кога ти идва сметката за парно - веднага след заплатата или точно преди. Всичко е въпрос на планиране.

Забавянето не е приятно.
Ако е системно, е още по-неприятно.

Ако заплатата е добра, работата- интересна и забавянето - наистина забавяне, ще го преживея.
Ако заплатата е малка, работата -тъпа, а забавянето - пропускане - бЕгай от там.

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 15:20 от valal

# 31
  • Мнения: 5 370
Винаги на точно конкретна дата. По-рано с един ден-да, по-късно-не.

# 32
  • Мнения: 11 016
Получавах заплатата си между 28-мо и 2-ро число. Същото е и с майчинството в момента. Peace

# 33
  • Мнения: X
Когато ни ги даде главната - диапазона е голям - от 7 до 10 дни ни бави. Шефа ми обеща, че до 24 ще си ги получавам, но досега не се е случвало... дори и на коледа .... мамицата и смотана!!!!

# 34
  • York
  • Мнения: 826
10-ти аванс при нужда и на 25-ти заплата  Wink

# 35
  • Мнения: 1 479
Аз дьржа на обявената дата/число/,на таткото я дават днес и се спазва.Но в работата ми са на принципа"когато има пари",без значение заплата майчинство!Е такава простотия в западните д-ви няма!Все пак човек си прави сметка т.е."домашно счетоводство".

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз дьржа на обявената дата/число/,на таткото я дават днес и се спазва.Но в работата ми са на принципа"когато има пари",без значение заплата майчинство!Е такава простотия в западните д-ви няма!Все пак човек си прави сметка т.е."домашно счетоводство".

На 10 аванс, на 25 заплата.Никога досега не е имали закъснение, по-рано -да

# 37
  • Мнения: 2 199
Последния петък на месеца  Flutter
Никога не са закъснявали, никога!
Само веднъж но беше по вина на банката  Wink
сещайте се коя  Whistling

Честно казано, за мен и ден закъснение е много  Shocked
Може би се разглезих   Rolling Eyes  Embarassed

Нормално е авансът след свирка,
заплатата - след анален секс. Все
тая на коя дата. Незабавно да е.

Особено ако говориш няколко езика, няма значение дали можеш да казваш "Л" или 'УЪ"
За "Р" е спорен въпроса...

# 38
  • Мнения: 216
На 15 и на последният раб. ден за месеца, и ако се пада през уикенда- петака преди това.

# 39
  • Мнения: 517
nа 20-ти..понякога парите ни се превеждат на 18 или 19, но по-късно, не.Работодателят ни е много коректен..  Peace

# 40
  • Мнения: 4 586

Ако заплатата е прилична, 10-20 дена закъснение не биха ме бъркали.
Пристига като по часовник, на 15-ти. Обаче дотогава?

# 41
  • Мнения: 636
Парите от основната работа си ги получавам 2 пъти в месеца - 1/2 през втората и 1/2 през 4-тата седмица на месеца. Винаги идват на определена дата или в петък (ако датата се пада събота или неделя).
От другите работи - различно (обикновено след предаване на свършените задачи).
Забавяне съм имала досега само 3-4 пъти, откакто работя и то само за определени проекти, за които се чака превод от фирмата-възложител. В основната работа не са ми бавили парите.
Вероятно бих приела за нормално забавяне от 3 до 5 дни - не повече.
Точно така и за мен. Единствената разлика, че двете половини на заплата от основната ми работа получавам на 1 и 15 число от месеца.  Peace

# 42
  • Мнения: 338
Винаги на 1 ч.не е имало забавяне.

# 43
  • Мнения: 228
Кво значение има на кое число...Важното е заплатата да е минимум четирицифрена и първата цифра да не е нито едно нито две....
  newsm10и да е всеки месец...., т.е. редовно

# 44
  • София
  • Мнения: 3 421
Обикновено на 1-во число. Случвало се е до 10 дни закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт