Добрич чака пролетта да сгрее всички сърчица! /42/

  • 17 051
  • 322
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ЖЕНИ!


Ани Орм, много ме трогна линкчето ти! За песните..... нали няма нужда да казвам! Heart Eyes

# 46
# 47
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит празник мили майчета!!!

Сигурно купонясвате някъде. Да наваксате и заради мен.

# 48
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро, момичета. Heart Eyes
Надявам се, че всички сте имали хубав и изпълнен с положителни емоции ден.

А от Гоговата група липсвали 2 деца само -Гого с грип и едно момиченце ,то отдавна не идва с къшлица е.
Всъщност от петък и Пепи е от отсъстващите. Cry И така като гледам със сигурност и утре, а  май и вторник ще е вкъщи.
Кака му от началото на седмицата беше леко разкекевена, гърлобол, кашлица и за финал сопол.. от петък и малкият е така. Днес много кашля, но е много сополив. Иначе нямат температура, така че не е много сложна ситуацията.. само неприятна.
Тази зима са ми много боледуващи децата. Cry За първи път е така.. иде ми да се гръмна вече.
Гого как е?

# 49
  • Мнения: 377
Ани много неприятно!и аз останах с това впечатление , че тая зима Гого много боледува!Той незнам какво да кажа снощи пак вдигна 38,6 и реших да не давам нищо и сама си спадна Т .Утре сме пак на д-р , да видим какво ще ни каже.За сряда искрено се надявам да е добре вече и да присъства на тържеството , но ако не е  Rolling Eyes, абе важното е да се оправи.

# 50
  • Мнения: 1 095
Момичета,препоръчайте ми шивачка,която може да шие без кройка Simple Smile Харесала съм си една рокля,но едва ли бих могла да намеря кройката,а много искам такава  Flutter

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ани много неприятно!и аз останах с това впечатление , че тая зима Гого много боледува!Той незнам какво да кажа снощи пак вдигна 38,6 и реших да не давам нищо и сама си спадна Т .Утре сме пак на д-р , да видим какво ще ни каже.За сряда искрено се надявам да е добре вече и да присъства на тържеството , но ако не е  Rolling Eyes, абе важното е да се оправи.
Миличкият Гого. Cry Стискам ви палци!!!
Важното е да се оправят децата, другото не е толкова важно. По- добре децата да са без тържество отколкото недоизлекувани и лесно податливи на други инфекции, да не говорим, че може и да са заразни за другите... Изобщо... Cry

Дороти, не мога да ти помогна, съжалявам.

# 52
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Къде се покрихте всички? Сигурно обикаляте за прошка. Mr. Green

Анушка, Габриел, бързо оздравяване на малките. Hug

# 53
  • Мнения: 643
Добро утро!
Айде и ние да се запишем към отбора на болните, с един изненадващ Ларингит! Направо вече...... Хубавото е че от всички изкарани такива, този е най - лекия засега, щом Карпузов каза че ще минем без антибиотик!
 Да питам, някой правил ли е изследвания за алергии, защото нашите Ларингити, 100 процента са алергични, появяват се от нищото, и за съжеление не изчезват толкова бързо де! Притеснява ме че е малък, и ще ми откажат да му направят изследванията!

# 54
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92

 Да питам, някой правил ли е изследвания за алергии, защото нашите Ларингити, 100 процента са алергични, появяват се от нищото, и за съжеление не изчезват толкова бързо де! Притеснява ме че е малък, и ще ми откажат да му направят изследванията!

Не мисля ,че ще откажат !В Добрич няма алерголог идва Кисьова младша ,но няма часове.Ние ходим във Варна при майка и в център Кисьови ако се интересуваш мога да дам координати.
По добре теста за алергия да се направи по рано за да не се налага да пиете противоалергични лекарстава  дълго време,защото създават проблеми.Ние от една година бием алергени и боледуваме много по малко .

# 55
  • Мнения: 166
Арчелка, за също имам неоспорими примери, че Дилка храни някаква алергия. Последния път като говорих с д-р Александрова, тя ми каза, че принципно след 3-та годинка могат да се правят изследвания за алергии. Не че сме ги направили, де. Embarassed По-популарната информация гласи друго, но аз имам пълно доверие на тази жена.
Днес в градината, към 8,30 са били само 5,6 деца. Краска и Аничка, г-жа Йовева се е чудила какво ще правим с празника, ако групата е в такъв състав. newsm78 Дилката също ми дава признаци за раболяване, все още се надявам да се размине. Praynig Дано и вашите, и всички болни мъници, днес да са по-добре! Heart Eyes

# 56
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аречела, щом имаш основания да се притесняваш, потърси помощ. Детето ти не малко и може да се направи тест. Ако във Варна има добри специалисти оже там да отидете. Иначе в София имало един много добър Мустаков и много хора водят децата си там. Изследванията били към 100лв.

# 57
  • Мнения: 643
Дзори, искам кординатите , предполагам, че и на други ще са им полезни, така че ги напиши в темата!

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
арчелка, и аз смятам, че трябва да предприемеш нещо по повод съмненията за алергия. Но не мога да ти дам съвет за специалист.
Люси, не знам дали Дилка е градина и дали ще видиш някоя от госпожите, но май ще е по-добре да се отложи тържеството. щом има толкова малко деца на линия.. другите със сигурност са болнички.
А Пепи снощи цяла нощ кашля, едни секрети му се стичат, гадна работа. Не е много зле, весел, с апетит, но хремав и кашлящ- т.е. при всички случаи е може би заразен. Не мога да го пусна на градина при това положение. Засега и утре сме в къщи със сигурност. Решавам ден за ден. CryДобре, че е майка ми, и има кой да го гледа вкъщи.
Краси, как е Гого?

# 59
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Център Кисьови намира се до гарата срещу бензиностанция ОМВ
052/631888
0888/324258 проф.Кисьова не работи със зравна каса.
Плаща се прегледа мисля че е 25лв. и отделно теста зависи за колко неща ще ви изследват всичко е с различна цена ние преди една год. платихме близо 60 лв.+прегледа.До края на месеца пак ще ходим на контролен тест ако има промени ще ви кажа ,ако все още не сте я посетили.

д-р Малячкина
ул.Съборна 11 ет.2
052/615136
не сме ходили при нея и нямам преки впечетления ,но казаха ,че е добра и работи с РЗОК.
Дано съм била полезна!

Общи условия

Активация на акаунт