Какви са критериите ви при избор на стоматолог?

  • 1 621
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Втора година пътувам близо 70 км в едната посока, за да отида на зъболекар. И, въпреки разстоянието, не смятам да го сменям.
Доволна съм от цялостното внимание.

# 16
  • Мнения: 417
Аз ходя при майка ми, а баща ми слага упойките... Joy и двамата са стоматолози и направо изтръпвам един ден, ако трябва да отида при друг.

# 17
  • Мнения: 686
Най-важно за мен е чистота и хигиената, да ползва качествени материали и упойки, разбира се.

# 18
  • Oslo
  • Мнения: 659
Ужасно съм страхлива и ходя при стоматолог, който се съобразява с това. Никога не ми отказва упойка, пипа внимателно, обяснява ми всичко търпеливо и подробно. Работи качествено и не много скъпо. Не бих я сменила за нищо на света...

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Спаси ми живота.  Laughing За малко да си замина покрай грижите на двама специалисти. Освен живота, спаси ми и отписания от специалистите зъб. Беше дежурна в частна клиника. Посетих я в три през нощта - от зор, не защото ми се разхождаше в топлата пролетна вечер.  Mr. Green
И вече все при нея си ходя (обаче в по-човешки часове вече  Laughing).

# 20
  • Мнения: 227
И аз съм за -да е препоръчан и да е близо до нас.

# 21
  • Мнения: 7 111
Според инструментариума Mr. Green

 hahaha

Сега ползвам услугите на една красавица Heart Eyes от форума. Съдбата ни събра. Буквално.

# 22
  • Мнения: 39
Аз изпитвам ужас от стоматологични кабинети.Ако ми се наложи да отида гледам дали е чисто,как разговаря с пациентите,техниката също е от значение.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
За мен  е важно качеството, естествено някой трябва да го препоръча за да проверя колко е добър.Моя е скъпар, признавам си работи качествено, приема ме в удобно за мен време(на практика той се съобразява с мен, не аз с него)

# 24
  • Мнения: 42
Зависи от това как работи - предпочитам по-бързо.
Преди две години ходих при една, която взимаше много евтино, но ми бръкна в нерва. До сега такава болка не бях изпитвала, не се и върнах повече. А и работеше супер бавно.

# 25
  • Мнения: 122
От години не съм си сменял стоматолога си. Работи внимателно, качествено, човек с весел характер, хигиената е каквато трябва да бъде.
Важно е обаче хората да не се занемаряват и страх не страх да посещават стоматолог, защото иначе и при най-добрия ще има вадене на зъбчета и след това слагане на кастанетки.

Общи условия

Активация на акаунт