Хитринки за всякакъв случай (2)

  • 101 233
  • 284
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 68
                    По 'Диема' има едно предаване за чистене, та от тях разбрах, че банановите кори много добре лъскат обувки. Още не съм го пробвала.
                    Ако искате да почистите  много мръсни мивки или друго, сложете парчета вестник, напоени с препарат - вестникът ще задържи препарата само на тези места. Така препарата си действа само на тези места, и не се разлива.
За какви мивки става въпрос, ако е керамична, няма ли да се отпечата и мастилото на вестника, и чисти ли се след това? Ти пробвала ли си?
А може ли да ми кажеш кога го дават това предаване. Благодаря предварително  bouquet

# 196
  • Мнения: 3 036
Аз в тази насока да дам и аз една идея .
В едно немско предаване казаха да не се изхвърлят чорапите - особено тези детските с изображение на герои .
Те са идеално почистващо средство за вътрешни хоризонтални щори.

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
                    По 'Диема' има едно предаване за чистене, та от тях разбрах, че банановите кори много добре лъскат обувки. Още не съм го пробвала.
                    Ако искате да почистите  много мръсни мивки или друго, сложете парчета вестник, напоени с препарат - вестникът ще задържи препарата само на тези места. Така препарата си действа само на тези места, и не се разлива.
За какви мивки става въпрос, ако е керамична, няма ли да се отпечата и мастилото на вестника, и чисти ли се след това? Ти пробвала ли си?
А може ли да ми кажеш кога го дават това предаване. Благодаря предварително  bouquet
Защо не ползваш бял лист хартия?! Няма букви- няма мастило Grinning

# 198
  • Мнения: 5 694
Аз в тази насока да дам и аз една идея .
В едно немско предаване казаха да не се изхвърлят чорапите - особено тези детските с изображение на герои .
Те са идеално почистващо средство за вътрешни хоризонтални щори.
Защо точно с "детските с изображение на герои "?С какво са по-различни от мъжките чорапи без картинки?

# 199
  • Мнения: 3 036
По плътни били а и самата прежда е по качествена.
При мъжките чорапи се появявало статично електричество при търкане.
Те дадоха съвет(по телевизията) да не се изхвърлят а да влязат в употреба.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 480
ивка-щастливка РЕСПЕКТ за всичко написано newsm10 !!!!!!

# 201
  • Мнения: 2 759
                    По 'Диема' има едно предаване за чистене, та от тях разбрах, че банановите кори много добре лъскат обувки...
...

                     Ами аз хванах предаването съвсем инцидентно, но ще опитам да му потърся заглавието.. В него две американки ходят из мръсни американски къщи и почистват, като между другото дават много интересни идеи и съвети... Вече пробвах банановите кори - съвсем прилично ми се лъснаха обувките, доволна съм Mr. Green... За мивката още не съм пробвала, но и нямам такава мръсна мивка  Blush. Ако все пак се притесняваш, Янтра е дала добър съвет   bouquet.

# 202
  • Мнения: 2 759
                     Вероятно е това:  Понеделник, 12 Май, 08.30  "Почистихте ли вече" - 13-14 еп. - реалити. Това ще е следващото предаване. Дано ви хареса, но не гарантирам, защото само една серия съм гледала досега... Доколкото виждам, в делнични дни е от 8:30 всяка сутрин, вероятно следобяд го повтарят по някое време.

# 203
  • ямбол
  • Мнения: 86
някъде бях чула че с бананови кори се лъскали много добре  плота на дървени маси

# 204
  • София
  • Мнения: 1 877
Аз в тази насока да дам и аз една идея .
В едно немско предаване казаха да не се изхвърлят чорапите - особено тези детските с изображение на герои .
Те са идеално почистващо средство за вътрешни хоризонтални щори.

хитро!

# 205
  • Мнения: 36
Помагайте , моля ви.Пуснах в пералнята зелен панталон и снежно- бяла блуза.Блузата се боядиса, и друг път съм ги прала заедно, но сега панталона е пуснал.По какъв начин мога да си върна цвета на блузката.

# 206
  • Мнения: 1 632
В магазините за препарати продават цветоуловители,но аз лично не съм ги пробвала,и не мога да кажа как действат.
На мен също ми се беше случило,но след няколко изпирания на по висок градус се изпраха боядисаните дрехи.

# 207
  • София
  • Мнения: 7 036
Махала съм петна от боядисана дреха с Вениш. Иначе използвам цветоулавящи кърпички - вършат работа, но например не помагат ако се сложат тъмни дънки и светли дрехи.

# 208
  • Мнения: 1 505
Аз за банановите кори знам,че лъскат прекрасно мивките,след това само с кухненска хартия,без изплакване,чудеса правят.

# 209
  • Мнения: 1 632
Аз за банановите кори знам,че лъскат прекрасно мивките,след това само с кухненска хартия,без изплакване,чудеса правят.
Аз пък този номер го прилагам на листата на цветята.

Общи условия

Активация на акаунт