Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
1-127 от 127 отговора
Имах руса коса и реших да се боядисам кафяво..
не се харесвам..
каже те как да премахна кафевия цвят...
чувала съм че с кисело мляко става?!?
някой пробвал ли е?
Цитирай

То става със кисело мляко, ама ако си мислиш че ще е от раз... няма как да стане.
Ето един такъв продукт http://cosmeticline.netsons.org/catalog/product_info.php?manufac … mp;products_id=46
Цитирай

Да не е римувър?
Цитирай

Да не е римувър?
Да, това имах предвид, мис аркbouquet
Цитирай

Киселото мляко,е преди всичко за отенъци,а не да се маха боя.
Цитирай

Продуктът е remover.
В момента се сещам за това:

http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_37&products_id=423

Не съм го пробвала, но боята ми е на тази марка и е много добра.
Сваляне на боя съм правила с друг такъв продукт, но не мога да се сетя за име, беше отдавна. Доколкото си спомням, смесвах го с по-слаб оксидант, предполагам, че е бил 6%..  newsm78
Цитирай

Велико Търново

Кога се боядиса кафява? След 7-10 дни боята сама ще се отмие и ще избия русия цвят . Аз пък от два месеца се мъча да я потъмня и русото все излиза , та се мажа на 2 седмици ooooh!
Цитирай
боядисах се преси 3-4 дена
и всеки ден си мия косата за да падне цвета..леко се показаха кичурите
голяма грешка Crying or Very sad
Цитирай

Разтвори малко сода във вода и обливай косата.
Цитирай

София, Люлин

Моят съвет е да изчакаш русото ще избие не си съсипвай косата с тези неща,казвам го от опит Peace
Цитирай

Sofia

И аз направих същата грешка и добре че си я мия всеки ден, при това с медицински шампоян Дюкре или нещо такова, за две седмици ми падна цялата боя, до светло кестеняво, и сега пак съм пред дилема русо или да я оставя така. Пробвай с медицински шампоан сваля всяка боя, поне при мен е така.
Цитирай

През девет планини в десета...

От домашните маски също пада боята.Газ, лимонов сок, кисело мляко,аспирин , хума и др. Smile
Цитирай

София

Римувър не бих използвала Peace

Иначе изчакай, няма как толкова бързо да падне, просто имай търпение, няма да издържи дълго кафявото! Smile
Цитирай

Варна

Иди на фризьор  Peace
Цитирай

The Land of Pretend

Тривитаминолната маска опитай...
от нея кошмарно ми пада боята... Hug Hug
Цитирай

Това за киселото мляко не го бях чувала Laughing
Цитирай

WONDERLAND so far

За римувъра няма гаранция,че ще свали боята до русо.
Пробвай с оцет.Със сигурност ще свали няколко тона.
Цитирай

някъде там....

Моят съвет е да изчакаш русото ще избие не си съсипвай косата с тези неща,казвам го от опит Peace
bowuu
Цитирай

WONDERLAND so far

От оцета няма да и се съсипе косата,казвам го от опит.
Цитирай

Варна

Аз съм доволна от римувъра на Салерм струва около 20лв.
Но чак до русо незнам дали ще премахне боята.Бях тъмно кестенява и цвета ми падна с 3-4 тона без да ми се изтощи много косата.Сега съм тъмно пепелно русо.
Цитирай

София

С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех
Цитирай
Благодаря на всички съпричастни с проблема ми  Laughing
продължавам с миененто по няколко пъти на ден и дано падне  Wink
много искам да си направа маската с газ и мас,ама много мирише след това и ще трябва да си поседя в къщи няколко дни  Smile
Цитирай

София

ART COLOR - COLOR OFF
БЕЗАМОНЯЧЕН ОБЕЗЦВЕТИТЕЛ   на VITALITY'S  newsm78

Цитирам от сайта на Vitality club :
http://www.vitalityclub.bg/

COLOR OFF Е НЕОБХОДИМИЯ ПОМОЩНИК НА ВСЕКИ ФРИЗЬОР!
ОТСТРАНЯВА ЦВЕТА ЧАСТИЧНО ИЛИ ЦЯЛОСТНО!
КОСАТА ОСТАВА ЖИЗНЕНА И ЗДРАВА!
НЕ ОБЕЗЦВЕТЯВА И НЕ ИЗСВЕТЛЯВА ЕСТЕСТВЕНИЯ ЦВЯТ НА КОСАТА!
Единствено с COLOR OFF може да премахнете за един ден напълно всички черни, червени и други тъмни цветове от косата и веднага след това да нанесете боя за да смените тотално цвета на косата, без да я увредите с агресивни продукти. COLOR OFF е уникален продукт, който отстранява частично или цялостно боята за коса, без да променя или изсветлява естествения цвят на косата. Не съдържа амоняк и е изключително деликатен към структурата на косъма и скалпа. Пшеничните протеини предпазват и подхранват косата.

Не съм ползвала този обезцветител, но по принцип много харесвам продуктите на Vitality's, боите са много хубави и щадящи косата... Laughing

Цитирай

С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех
напише,моля те,в кой фризьорски салон са ти махнали  успешно синьо-черния цвят на косата?
И аз съм с такъв цвят, харесвам си го, но ми омръзна да ходя от 10 год. с черна коса.искам  да си върна моя си цвят- тъмно кестеняво и евентуално да ми направят някои светли кичури.
колко ти струваше процедурата?
Цитирай

Русе

Иди на фризьор  Peace
Почнеш ли да правиш опити сама да си махаш цвета после сигурно ще съжаляваш.
Цитирай

Пловдив

аз бих пробвала да махна тъмния цвят сама  но не разбрах кои продукт е най добър тъй като не искам да стана оранжава не изкам пбезцветяване  мнения много  но моля съвет имам падаща черна боя и искам да я махна и да сложа светло кафяво  постепенно де зора е да махна черното   помагайте

« Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 16:33 от petq min80 »
Цитирай

Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.
Цитирай

Sofia

Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.
И при мен подейства свалих червения цвят от косата си, като се има в предвид колко трудно се маха червен отенък Peace
Цитирай

тук говорите за възвръщане на по светъл цвят... при мен ест. цвят е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се боядисвам и да си горя косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...
Цитирай

По света и У нас

Прави маски с яйце и то сваля много боята.
Цитирай

По света и У нас

тук говорите за възвръщане на по светъл цвят... при мен ест. цвят е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се боядисвам и да си горя косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...
Ми няма как да си възвърнеш по-тъмния цвят освен ако не се боядисаш.Щом ти е руса,значи косъма ти е обезцветен и няма как да си стане пак тъмен.Боядисай я по-тъмна,възможно най-близък цвят до теоя и си я остави да ти расте.Това е единствения начин
Цитирай
аз бих пробвала да махна тъмния цвят сама  но не разбрах кои продукт е най добър тъй като не искам да стана оранжава не изкам пбезцветяване  мнения много  но моля съвет имам падаща черна боя и искам да я махна и да сложа светло кафяво  постепенно де зора е да махна черното   помагайте

Четох много теми за премахване на цвета и най накрая се реших Vitality`s премахвал дори черна боя заедно със стабилизиращия шампоан. От пробвали знам че резултата е доста добър. Пробвай и ти
Цитирай

Варна

И аз бях направила такава грешка миналото лято И я свалих за 2 седмици  и то от много тъмно кафяво
Първо спри да я мие6 след няколко миенета спира да пада  по добре я остави да се омазни мии я на 3   4   дена като си правиш маска с топло бадемово масло но постои поне 7 часа
Другото което е  намери басеин с топла минерална вода и се кисни колкото може повече там пада безотказно и се възтановява
Vitality`s  е може би най-доброто за мен понеже ме е правило бяло руса без да ми гори   но аз говоря за прахчето  за друго нз но тва е марката
И да ти кажа със сигурност ще трябва руса боя
Цитирай

Варна

А как точно се прави това с киселото мляко newsm78,вадиш го от кофичката и го мажеш на главата ли...как?Престоява ли се или се маже и после се изплаква.
Цитирай

По света и У нас

Ми аз леко го разбивам,да стане на гъста каша и мацам Peace
Цитирай

Ми няма как да си възвърнеш по-тъмния цвят освен ако не се боядисаш.Щом ти е руса,значи косъма ти е обезцветен и няма как да си стане пак тъмен.Боядисай я по-тъмна,възможно най-близък цвят до теоя и си я остави да ти расте.Това е единствения начин
така и направих-боядисах се в цвят капучино, но сега се появи изключително силен червен отенък! Thinking добра идея ли ще е да почна да правя тази маска с кис. мляко и сода през ден (тогава си мия косата)?  резултата ест. цвят ли ще е и горе долу след колко време? Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Добра идея е  Peace Можеш да добавиш ако пожелаеш бадемово масло и жълтък, резултатът няма да закъснее. Ти сама ще прецениш колко дълго  да продължиш според ефектът, който искаш да постигнеш. Освен това косата ти ще придобие страхотен блясък и ще се подхрани.Успех Peace
Цитирай
Здравейте!От 10 години се боядисвам черна,косата ми е до кръста.Искам малко промяна и от месец се ровя из форумите за информация за изсветляване.Мнения много,отидох в най-близкия магазин за козметика и ми предложиха супра и DecoBes crema decolorante.Купих си второто,сега съм шарена, в корените съм руса,надолу червеникава и кафяво.Утре ще се боядисвам и ще видим на какво ще заприличам Very Happy  Very Happy
Цитирай

По света и У нас

Здравейте!От 10 години се боядисвам черна,косата ми е до кръста.Искам малко промяна и от месец се ровя из форумите за информация за изсветляване.Мнения много,отидох в най-близкия магазин за козметика и ми предложиха супра и DecoBes crema decolorante.Купих си второто,сега съм шарена, в корените съм руса,надолу червеникава и кафяво.Утре ще се боядисвам и ще видим на какво ще заприличам Very Happy  Very Happy

МММм съветвам те още веднъж да изсветлиш,защото тези червените оттенъци много трудно се покриват и боя няма да успее.И аз бях така,3 пъти ме правиха със супра и веднага след това-боя.Тези оттенъци само станаха цвят лешник и не се махнаха с нищо друго,освен с новижица smile3553 Това си е мое мнение все пак,прави каквото прецениш за добре,аз само споделям опит 33uu
Цитирай

Варна

Аз пък се окепазих с новата боя на Лореал( рекламира я Пенелопе Круз ).
Исках да стане шоколад, а стана червено. От тъмно червено след две седмици стана оранжево. Ударих още две тъмни бои - отново безамонячни на Лореал, но от друга серия и сега няма отърване от тях вече 4 месеца. Това върху главата ми е нещо като изсветляващо тъмно кафяво с червени отенъци. Макар че е безамноячно не се маха въобще. Пробвах всичко - домашни маски с кис. мляко, с жълтъци през ден, с хума, с оцет, със сода.... И нищо! Мисля си за този ремоувър. Пише, че ремоувърите са само за амонячни бои. Как ли ще се отрази на моята боя? И къде в магазин във Варна мога да си купя ремоувъра на Виталитис?
Благодаря ви предварително!  Praynig
Цитирай

София

Изобщо коя марка светло кафява боя за коса не червенее? Rolling Eyes Sad
Цитирай

Русе

Обикновено всички експерименти в къщи завършват трагично не мога да разбера защо си мислите че боядисването е проста работа и не ходите на фризьор все пак имате само една глава.
Цитирай
Аз също искам да си сваля цвета.. преди около половин година се боядисах с малко по-светла боя от моя естествен цвят... в момента косата ми изглежда ето така: http://rapidshare.com/files/189837519/IMG_1434kkk.jpg.html
Не мога да я чакам да израсте още половин-1 година.. от другата седмица започвам да си правя маска с тривитаминол за растеж,но все пак ако някой може да ми препоръча някакъв римуувър или нещо от този сорт-да помага..  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

В едно голямо мъжко сърце

Добре де, в крайна сметка има ли салони, които работят с продуктите на Vitality`s?
Искам да махна черното, но не сама в къщи, а в салон...
По принцип никой не се навива да маха черна боя, ама аз продължавам да търся. Laughing
Цитирай
Ох всеки различно нещо казва  Rolling Eyes

http://www.---спам---/Bilki
Цитирай
А колко време трябва да стоя с това кисело мляко или пък когато си сложа оцет или какеото и да било средство в домашни условия ?
Цитирай

WONDERLAND so far

Просто я обливаш с оцет,ако го направиш над мивката,
ще видиш как пада боята.Изплакваш веднага.Не
очаквай да станеш руса обаче,а и колкото повече време
минава,толкова по-малко боя ще падне.
Цитирай

Близо до морските вълни

Исках да стане шоколад, а стана червено. От тъмно червено след две седмици стана оранжево. Ударих още две тъмни бои - отново безамонячни на Лореал, но от друга серия и сега няма отърване от тях вече 4 месеца. Това върху главата ми е нещо като изсветляващо тъмно кафяво с червени отенъци. Макар че е безамноячно не се маха въобще. Пробвах всичко - домашни маски с кис. мляко, с жълтъци през ден, с хума, с оцет, със сода.... И нищо! Мисля си за този ремоувър. Пише, че ремоувърите са само за амонячни бои. Как ли ще се отрази на моята боя? И къде в магазин във Варна мога да си купя ремоувъра на Виталитис?

На Виталитис продукти има в магазинчето до църквичката Св.Никола до Делфините.
 bouquet
Цитирай

Варна

На Виталитис продукти има в магазинчето до църквичката Св.Никола до Делфините.
 bouquet

Благодаря ти!  bouquet
Цитирай
пробвах това с оцета млякото и така нататак мисля,че има ефект, но е минилаен.  Sad Да може да  съм пробвала само 1 път,но направо се подървам стози оранджево-черен цвят  ooooh! според вас ще възвърна ли естествения си цвят дори да ми се наложи да направя процедурата 100 пъти  Very Happy
Цитирай
Звучи трудно, но имам огромно желание да възвърна естесвения си цвят. Какво от дези домашни средства да използвам и колко време. Преди бях руса сега съм червеникава. Има ли надежда?  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Цитирай

В сърцето на живота!

А как да премахна черна боя от косата си,която е боядисвана преди повече от 1г.,чакам уж да израсте ама ми писна да чакам?Искам да си оставя естествение цвят и евентуално след това да се направя на кичури.  Hug Hug Hug
Цитирай

Варна

Момичета, не се мъчете с оцети и безрезултатно търкане. И аз бях на тоя хал до преди няколко месеца, но благодарение на форума проучих нещата с т.н. Ремоувър и сега ми е доволно.  Peace Аз свалях боята с ремоувъра на Салерм( 18лв ). Моята боя не беше много наслоена и с едно шише и с две нанасяния ми падна наситено червено-кафявия цвят. Купих си го от едно магазинче до Пощата.
Успех!
Цитирай

WONDERLAND so far

Писала съм,че с оцет се сваля боя ВЕДНАГА след боядисване.
Не наслоена боя.
Цитирай

София

За да върнете естествения си цвят има два варианта. Първият е да изчакате да израсне, но той е неприложим в повечето случаи.

Вторият е при много добър фризьор! Намирате вашия цвят и му го показвате, като му казвате какво кога и с каква последователност е слагано върху косата ви. Фризьорът ще си изчисли според материалите, с които работи какво да предприеме.

Естествен цвят по принцип се постига с изваждане на много малки кичурчета от долните пластове на косата и боядисването им в 2 до 4 тона, малко по-светли и малко по-тъмни от основния тон коса. Т.е. отгоре и цялата ви коса ако е шоколадово кафява, от "вътре" се изваждат малко по-светли и малко по-тъмни кичури и като се пръснат из останалата коса изглежда естествено.

Аз преди години бях със синьо черна коса и с римувър и номера с кичурите станах естествено кафява. Сега перодично променям цялостния ефект на малко по-тъмен или малко по-светъл. Но фризьорката ми е много добра в цветовете.

Успех)
Цитирай

Аз преди години бях със синьо черна коса и с римувър и номера с кичурите станах естествено кафява. Сега перодично променям цялостния ефект на малко по-тъмен или малко по-светъл. Но фризьорката ми е много добра в цветовете.

Успех)
А...ето това искам и аз да постигна.
Цитирай
А с този ремоувър пада ли цялата боя или само частично? И ако е само частично то поне наподобява ли стария ти цвят?   newsm78
Цитирай

Мен една фризьорка ме намаза с  римулвър на Виталитис и падна от раз.Беше ми станало страхотено русо-медно .Обаче фризьорката  допусна грешка , и като ме боядиса пак станах тъмно кафява  в корените дори черна!
Цитирай
А предишния ти цвят беше ли подобен на този който се получи след римулвъра?  Blush
Цитирай

София

запис
Цитирай

София

Мен една фризьорка ме намаза с  римулвър на Виталитис и падна от раз.Беше ми станало страхотено русо-медно .Обаче фризьорката  допусна грешка , и като ме боядиса пак станах тъмно кафява  в корените дори черна!

Това е честа грешка. Като се махне трябва да се внимава, защото често връща цвят. Най-добре е да се направят първо кичури и после боя или да се даде почивка на косата... зависи от случая. Аз се нагледах вече на доста махания с римувър и връщането на цвят  винаги е риск...
Цитирай
Когато се мажаиш коко време трябва да стоиш с него на главата?
Цитирай

София

Доколкото си спомням - около 2 до 4 намазвания по 15-30 минути, но сигурно зависи от фирмата.. Мен са ме мазали с този на Бес
Цитирай

София

Римувъра на Бес е един от най- резултатните, които съм използвала.
Цитирай
Римувъра има ли го във всички козметични магазини или трудно ще го намеря?  Thinking
Цитирай

София

Римувъра има ли го във всички козметични магазини или трудно ще го намеря?  Thinking

Зависи точно коя марка търсиш, но предполагам, че няма да имаш проблем да го намериш в магазинната мрежа като продукт Smile  Peace
Цитирай
Благодаря ви на всияки много. bouquet   Тези дни ще го пробвам дано даде желания резултат.  jumpuu
Цитирай

Благодаря ви на всияки много. bouquet   Тези дни ще го пробвам дано даде желания резултат.  jumpuu

Според мен го купи и отиди на фризьор ,защото е много важно да го нанесеш равномерно !
Цитирай
 #Cussing out Никоде не намерих римувър  Mad
Цитирай

За София - има един магазин на ул.Алабин срещу Съдебна палата, отрупан с козметика,няма да го сбъркаш ! Peace
Цитирай

София

или най-добре при специалист. Т.е. при фризьор. С най-добри чувства, но не вярвам сам да успее човек да постигне резултат, който да го задоволява.
Цитирай
Знам че е извън темата, но много искам да се вида как ще изглеждам с светло русо, почтри бяло мисля,че се сещате за какво точно говоря например като цвета на Гала или пък на Андреа нещо от сорта. Но повече с бои без да съм сигорна не пробвам! А пък с мат нищо не се получи, цветът ми не се промени  sad046  Знаете ли за някакъв начин да си направя толкова светла косата и да може да се премахне.                                                                     
Цитирай

София

Дами, имам един малко лаишки въпрос..има ли разлика между обезцветител и римувър?  Blush
Едното премахва скоронанесения цвят или и двете са едно и също с ефект - силно изсветляване/обезцветяване ?!  newsm78

Цитирай

София

Едно и също е  Peace
Цитирай

София

Знам че е извън темата, но много искам да се вида как ще изглеждам с светло русо, почтри бяло мисля,че се сещате за какво точно говоря например като цвета на Гала или пък на Андреа нещо от сорта. Но повече с бои без да съм сигорна не пробвам! А пък с мат нищо не се получи, цветът ми не се промени   :sad046:  Знаете ли за някакъв начин да си направя толкова светла косата и да може да се премахне.                                                                     

Не знам от къде си, но в София, на ъгъла на Витошка и Солунска има магазин за перуки от естествен косъм. Влизаш и мериш  Mr. Green Аз така бях направила преди години, още ми държи влага ужасът в огледалото  Shocked

Не съм сигурна, но в последните години май са сложили такса за мерене... ама все пак можеш да се видиш без да си съсипваш косата
Цитирай

WONDERLAND so far

Дами, имам един малко лаишки въпрос..има ли разлика между обезцветител и римувър?  Blush
Едното премахва скоронанесения цвят или и двете са едно и също с ефект - силно изсветляване/обезцветяване ?!  newsm78

Едно и също е  Peace
Как ще е едно и също бе? ShockedЕдното сваля само боята от косата,
другото ОБЕЗЦВЕТЯВА!Ясно е,че не всеки е запознат,ама като не знаете-
не пишете глупости.Утре ще тръгне момичето да сваля цвят с блондор
и без коса може да остане.
Цитирай

София

Ти се бъркаш май  Peace   Игра на думи - схващаш ли?

remover - от англ. нещо, което премахва
обезцветител - премахване на цвят

Decolorant e другото наименование, под което може да се срещне. Тя не пита за изрусител или блондор, доколкото чета.
« Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 09:23 от Люлякова »
Цитирай

WONDERLAND so far

Пак повтарям-римувърът премахва боята,като стига до
изсветлената част на косъма,обезцветителят-
премахва основен цвят на косата.Знам какво
означава преводът,не забравяй,че си в Бг и тук
двете неща имат коренно различно значение! Peace
Цитирай

София

Пак повтарям-римувърът премахва боята,като стига до
изсветлената част на косъма,обезцветителят-
премахва основен цвят на косата.Знам какво
означава преводът,не забравяй,че си в Бг и тук
двете неща имат коренно различно значение! Peace

Да, аз си карам с английски наименования  bouquet
Цитирай

WONDERLAND so far

bouquet
Цитирай

Бургас

Сега и аз да споделя.В събота бях на фризьор и свалях цвят с Римулвъра на Bes.Бях на ниво почти 4 и след като ме измиха от римулвъра просто неможах да повярвам колко добре се е получило.Равномерно навсякъде и доста светло .От там започва обаче картинката - четохме превода с фризьорките упътването и смесвахме бои ниво 6 + 7 - светло кестеняво като най-много исках да няма никакви червеникави и топли отенъци.Намазаха ме и к,во мислите стана върна се стария цвят само че с меден отенък.Направо ще се побъркам.Аз нямах претенции да е светло,единственото което исках е да е цвят със студен отенък. Как да го постигна  Thinking
Цитирай

teddy_74 фризьорката ти е била некомпетентна ,на всеки римулвър пише ,че трябва да се използват по -светли цветове !Пепелни/студени/ цветове се постигат със сиви !

Ползвах римулвър след разговор със специалист и искам да кажа ,че има огромна разлика между римулвър и обезцветяване ! Римулвъра не изтощава косата и е безамонячен. Той само сваля боята без да отнема от пигментите на косъма и да го умъртвява ,т.е. това което прави блондора и други обезцветители !
Цитирай

София

Момичета, пише се римувър  Embarassed

Аз четох по английските сайтове, че римувъра е предназначен за премахване на скорошна боя. Не знам какво означава точно това - дали е за същия ден  Shocked, или не. А също и че има много силни бои, които доста трудно се премахват с римувър.

teddy_74, съжалявам за резултата, но мисля, че трябва да избереш цвят от студените - да има сиво в него, месинг и т.н.

Цитирай

Може и да си права за правописа, защото дума на английски remover , трудно се
 превежда по този начин !Най-точно е да се казва според мен COLOR OFF !
« Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 12:41 от ♥ Си-си ♥ »
Цитирай

у дома

Здравейте,някой има ли инфо къде в Русе мога да намеря DecoBes crema decolorante/обезцветяващ крем за коса/ и каква му е цената?Благодаря предварително.
Цитирай

Потърси назад в темата имаше дадени сайтове за поръчка, но не съм сигурна ,че този точно който търсиш го имаше !

Иначе в повечето по-лъскави фризьорски салони го има ,но незнам дали ще ти услужат !
Цитирай

Варна

Аз почнах да се чудя дали да използвам този крем на Deco , но нямам информация за него . Моля някой който го е използвал да каже дали косата изгаря от него ?
Цитирай

Бургас

Напълно сте прави момичета , но ние точно и това направихме - сложихме студени тонове , даже и ги подсилихме със някакво си там зелено - незнам точно какъв продукт , но се използвал за студени нюанси.А иначе четахме , че след римувъра при боядисване трябва да се сложи един тон по-светъв цвят защото потъмнявала косата с боядисването.Но уви.Сега се чудя дали пак да я минавам с римувър или ........ просто като се погледна  #2gunfire.Направо изпаднах в депресия
Цитирай

Изчакай поне един месец ,все пак е химия ! Ако искаш намажи се с топъл зехтин и постой няколко часа и постепенно след една-две седмици ще ти падне голяма част от цвета !
Цитирай

Напълно сте прави момичета , но ние точно и това направихме - сложихме студени тонове , даже и ги подсилихме със някакво си там зелено - незнам точно какъв продукт , но се използвал за студени нюанси.А иначе четахме , че след римувъра при боядисване трябва да се сложи един тон по-светъв цвят защото потъмнявала косата с боядисването.Но уви.Сега се чудя дали пак да я минавам с римувър или ........ просто като се погледна  #2gunfire.Направо изпаднах в депресия

Да не сме ходили при една и съща фризьорка ?!  35
Същият проблем го имам и аз ! Едвам издържам трета седмица, падна малко от цвета ,но малко ! Истината е ,че след римулвър не трябва да се ползват кафяви ,а тъмно руси тонове ,за да ти стане средно кафяво ! И това всеки добър фризьор би трябвало да го знае !
Цитирай

у дома

Дали пък да не пробвам процедурата със зехтин по съвет на ♥ Си-си ♥ и тогава да търся помпща на Bes?При мен обаче ще е по-сложно,защото корените ми са са вече в кестеняво,което не искам да отмивам.Дайте съвет, мола  baby_neutral
Цитирай

Притеснявам се да дам съвет ,но най-правилно е според мен да опиташ маската с кисело мляко и сода, няколко пъти, после процедурата с топъл зехтин и да видиш какъв резултат ще имаш.
Аз лично както казах пробвах всичко, но резултата беше минимален. Тогава стигнах до римулвъра на Виталитис и съм много доволна,страхотен резултат от един път и много мека коса !
Цитирай

Варна

Това със содата , киселото мляко и оцета има ефект ,но е минимален . Аз всичко си сложих на главата даже авокадо! Зехтин какви ли не масла , правих си и отвара от лайка но... освен че се подхрани няма разлика в цвета Sad
Цитирай

у дома

Да обаче моята се омазнява в корена,а краищата са сухи, въпреки че им слагам балсам на всяко миене.А и пропуснах да пиша, че си мия косата всеки ден и пак не ми се отмива черното от L'Oreal Casting.
Цитирай

у дома

В какво съотношение да смеся содата,киселото мляко и оцета, ако се реша да пробвам?Косата ми е дълга почти до раменете и е тънка.
Цитирай
Аз бих искала да попитам римувър  ,на мръсна или чиста коса се слага, не пише никъде в упътването ,пише само суха ?! newsm78
Цитирай

WONDERLAND so far

Би трябвало да е на нечиста,защото малко или много
е препарат,който отнема цвят,а това означава,че
може да изсуши косата.
Цитирай

Аз бих искала да попитам римувър  ,на мръсна или чиста коса се слага, не пише никъде в упътването ,пише само суха ?! newsm78
Няма значение на каква коса ще го нанесеш, но ако веднага след това слагаш боя, значи трябва да е поне на 2 дена косата.
Цитирай
Бного ви благодаря за светкавичния отговор !
Цитирай

И аз искам да попитам къде в София има фризьорски салон ,който работи с  римувър на Бес ?
Много ви благодаря предварително !
Цитирай
Някой във форома беше споменал, че с шампоан дюкре се маха цвят за 2 седмици? Искам да попитам дали наистина се маха и ако се маха с кой шампоан тъй като няма точно за махане на цвета?Има за пърхот и други, но не точно и за цвят?Благдаря предварително! Hug
Цитирай

София

.
Цитирай
Имах руса коса и реших да се боядисам кафяво..
не се харесвам..
каже те как да премахна кафевия цвят...
някой пробвал ли е?

Маската оцет, к.мляко, сода, и някакво масло е ефикасна.Вчера реших да се боядисам в скандинавско русо.Косата ми беше обезцветена...Стана тъмносин, към сив цвят..ужас..Направих си 2-3 измивания с маската и боята падна доста.Още 2-3 пъти и пак ще изглеждам добре, а не като някакъв техно-изрод.Боята беше Londa Nord Blond -never again!
....Поздрави от Варна Laughing Laughing
Цитирай

35 35 35 35
Цитирай

у дома

newsm10Привет от Русе.Аз не се реших/по-скоро ме домързя да забъркам сместа/ да пробвам с маската с оцет,кисело мляко и сода, и затова отидох в салон/в който работят с BES/и останах много доволна.Обезцветяването при мен стана само за 20 мин.и косата ми си остана в много добро състояние newsm44.Препоръчвам горещо обезцветителя на BES.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           http://www.besbeautyscience.com/it/brands/bes.php?id=49                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Цитирай

Дай снимки пред и след, ние обезцветителя си го знаем. Laughing
« Последна редакция: ср, 13 май 2009, 09:04 от КАРЧЕВА »
Цитирай

WONDERLAND so far

Карчева,ти продължаваш ли да искаш да си свалиш боята?
Цитирай

Сега съм пак черна, догодина пак ще искам. Crazy
Цитирай

WONDERLAND so far

Ох,ти колкото и да искаш,пак ще я боядисаш черна.
Нямаш търпението на прехода,а и навикът си казва
думата...
Цитирай

Варна

Аз искам да питам дали някой може да ми даде съвет как да направя обратното , от светъл цвят се боядисах тъмен , но това русо продължава да избива.Искам да си върна естествения цвят на косата който е кестеняв,боядисвах се 2-3 тона по-тъмно от моя цвят, но не спира да избива русото Sad как да го премахна завинаги ??
Цитирай

br ,Трайна,силна и хубава боя за коса ! Палете или Кюн за тези се сещам !
Цитирай

у дома

Дай снимки пред и след, ние обезцветителя си го знаем. Laughing
  hahaha изобщо не си и помислих за снимки "преди"  Laughing
Цитирай
Леле, все ще има издънки свързани с цвета на косата Feelings Hurt. Моя цвят си беше хубав натурален рус. Много пъти ме питаха по салоните с каква боя си боядисвам косата, а аз с гордост казвах, че ми е естсвен цвета. Мале как сгафих newsm78. Косата ми беше станала неопределен цвят  Very Happy ужас Embarassed трудно го преживях,а и още не съм. Пробвах маските с каквото се сетите. Незнам дали имаше ефект. Поне сега 2 месеца по-късно косата ми г/д прилича на нещо. Хубавото е, че само горния пласт е по различен, а той е късичак  Rolling Eyes. Чудя се, за колко време г/д пада боя от косата Thinking
Цитирай

WONDERLAND so far

Боята пада,обаче отдолу остава обезцветеното...
Цитирай

София

Ох, а аз така съм напластила кестеняво от зимата, че сега се опитвам да се боядисвам с по-светли бои, обаче нищо не става, освен малко в корените.

Искам съвсем светло кестеняво - тъмно русо, със златист оттенък.

Май пак ще търся Римувър.
Цитирай

WONDERLAND so far

Окислителят не може да ти свали наслоена боя,
което означава,че с боя не можеш да изсветлиш
краищата.Или обезцветяваш,или римувър.
Цитирай
Здравейте искам да си премахна и аз цвета от ксата и да си възвърна естественият цвят пишете за оцет и кисело мляко как става с оцета защото аз вече не искам да пробвам с бои и такива подобни препарати бих желала да го направя ако може с нещо което няма чак толкова да ми изтощи косата
Цитирай
Здравейте искам да попитам следизползването на  Римувър ако не сложа боя може ли
Цитирай

Варна

Qnka_ , почти неизбежна е последната манипулация с боята. След като използвах римоувър няколко дни по-късно пак започна да ми потъмнява косата. Втори път нанесох и тогава пак нямаше окончателния ефект. 2 седмици по-късно нанесох амонячната боя и си повъзвърнах стария цвят. Големи мъки бяха.  ooooh!
Цитирай

София

Здравейте искам да попитам следизползването на  Римувър ако не сложа боя може ли

Може. Моят цвят беше станал много хубав даже след Римувъра!

Кой ме накара да се наклепам с боя след това! smile3511
Уж руса беше, а се върна стария тъмнокестеняв цвят!
Цитирай

На черешатааа

Привет момичета. Може ли малко помощ- боядисах се уж за медно, но стана отврат червено  #Cussing out . Как да се изсветля до медно. Моля за помощ  Praynig  Praynig
Цитирай
здравейте  Smile боядисвах си косата с Palette - тъмно кестеняво и искам да си я изсветля между светло кестеняво и тъмно русо. Бях на фризьор и единствено косата ми се боядиса в корените и стана оранжево-златна, а надолу няма абсолютно никаква промяна. Фризьорката ми каза да си намажа косата със зехтин и да седя доста дълго време,най- малко 2 часа.Пpобвах тази процедура.Седях 11 часа само и само да падне цвета, но не стана абсолютно нищо. КАКВО ДА ПРАВЯ ??? Sad Sad Sad Sad Sad Sad И КАКВО МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ  ooooh!
Цитирай

пловдив

Пробвай с римувър,премахва само боята,не изсветлява естествения цвят на косата,но фризьор трябва да го направи.
Цитирай
Благодаря много  Smile а след това веднага ли трябва да се боядисам, защото ако мога да си оставя естествения цвят на косата ще е супер  Rolling Eyes
Цитирай

пловдив

Мисля,че не е задължително,но цвета няма да е точно като естествения ти.Най-добре е да се боядисаш след това,но има голям шанс да се върне стария цвят ,ако не използваш точния цвят на боята,затова задължително само на фризьор.
Цитирай

София

запис Smile
Цитирай

Момичета тъкмо пуснах отговор на същия въпрос в съседна тема..."Как да изсветля боядисана черна коса №2" или нещо подобно...и аз доста препатих с тези изсветлявания и т.н., но мисля че се справих.Погледнете ако ви интересува, защото много дълго писах и не искам да се повтарям.
УСПЕХ!
Цитирай

Здравейте!!!
Искам да знам тоя безамоня4ен обезцветител  COLOR OFF  на VITALITY хубъв ли е?
И от каде мога да го закупя...гледах в саита им,има го на снимка,но е без цена.
Имам тъмни петна по косата си кои искам да отстраня от доста време...но искам да е по най щадящия косата ми на4ин.
Цитирай
0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
1-127 от 127 отговора