PRISON BREAK (X тема )

  • 18 703
  • 279
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 53
записвам се,за да следя темата  Simple Smile


http://justjared.buzznet.com/2008/05/28/wentworth-miller-waiter/      малко снимки за разкош  Wink

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:24 от xaxo

# 46
# 47
  • Мнения: 776
Запис и от мен в темата Hug Много ще се радвам, ако Сара се завърне в новия сезон. Трябва вече да се "награбват" с Майкъл Crazy Flutter, изчакахме си чакалото ooooh!. Пък и нали трябва "либоф" да има Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 22:40 от kiora

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Е странно ми е как ще я върнат, нали главата й одрязаха.Трябва да измислят нещо наистина добро ако решат да я върнат, че да не стане да гледаме фантастика Tired

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Alabala  Laughing ... сигурно ще се окаже, че това не е било истинска глава  Joy ...но ако я върнат ще ме разочароват  Tired

# 50
  • София
  • Мнения: 5 828
Не се знае чия е била главата, беше в доста кофти състояние, така че винаги могат да кажат, че е била на някой друг.

# 51
  • Мнения: 53
Честит рожден ден, Wentyyyyy  Hug Heart Eyes  Grinning
Дано това чудо на чудесата се снима в много филми , за да можем да си плакнем очите с него  Hug страхотен е, да е жив и здрав  Heart Eyes

Wenty
пак

# 52
  • София
  • Мнения: 5 828
Alabala, честита ти кукличка, да ти е жива и здрава    bouquet
Чак сега се усетих   Blush

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Alabala, честита ти кукличка, да ти е жива и здрава    bouquet
Чак сега се усетих   Blush
Благодаря  Hug

# 54
  • Мнения: 5 622
Запис и от мен в темата Hug Много ще се радвам, ако Сара се завърне в новия сезон. Трябва вече да се "награбват" с Майкъл Crazy Flutter, изчакахме си чакалото ooooh!. Пък и нали трябва "либоф" да има Mr. Green

Може да върнат мен, вместо нея. Така хем няма да е странно, хем услуга ще ми направят. Ще го награбя и даже сценария няма да чета  Laughing

Много драматичен беше момента, когато Майкъл разбра за Сара, за такава изпепеляваща любов може да мечтае всеки..Жалко обаче, че тези неща са по филмите само...  Laughing

Вчера изгледахме 10 еп наведнъж, явно това ми  е дало отражение, защото снощи сънувах Гретчен/Гретхен, онази синеоката лошотия да ми прави разни работи, ама приятни  Blush

Алабала, честито ти момиченце и от мен!

На всички благодаря за снимките на Уент, прегледах ги набързо, че не ми се ще да започна пак да въздишам по него. И без друго като го видя и сърцето ми почва да прескача  Laughing

# 55
  • Мнения: 11 747
Буба,  тия маратони не са на хубаво... Аз първия сезон го гледах бързо, в един ден 11 серии. Лелееее.......  Crazy Цяла нощ се въртях, потих се, копах, та пазача идва, и пак копах, виках.... голямо бягане от затвоира направих. Събудих се уморена и зомбирана!  Confused

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ей, много хубаво туй нашто момче, бе...пупуууу
Чакам скоро да оплакна очо отново Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 312
Буба,  тия маратони не са на хубаво... Аз първия сезон го гледах бързо, в един ден 11 серии. Лелееее.......  Crazy Цяла нощ се въртях, потих се, копах, та пазача идва, и пак копах, виках.... голямо бягане от затвоира направих. Събудих се уморена и зомбирана!  Confused
Ха-ха...
И аз съм го сънувала.
Мъжът ми разправя,че една вечер съм обяснявала спейки,че Келърман е по петите ми Joy
Да ме беше хванал поне Whistling
Много мръснишки поглед имаше Embarassed.
Не бих го нарекла красив,но може да ми подкоси краката Crazy
На мен той ми липсва Crossing Arms.

Алабала,честито ти мъниче.
Да ти е живо и здраво и много бели да прави  bouquet

# 58
  • Мнения: 776
Запис и от мен в темата Hug Много ще се радвам, ако Сара се завърне в новия сезон. Трябва вече да се "награбват" с Майкъл Crazy Flutter, изчакахме си чакалото ooooh!. Пък и нали трябва "либоф" да има Mr. Green

Може да върнат мен, вместо нея. Така хем няма да е странно, хем услуга ще ми направят. Ще го награбя и даже сценария няма да чета  Laughing


Егоистка Mr. Green, само за себе си го искаш, не щеш да го "поделим" Crossing Arms, виж колко жени точим зъби за него  Laughing Wink  bouquet

# 59
  • Мнения: 5 622
Ако знаете от кога съм ги заточила аз моите зъби...Вие още прави под масата сте ходили  Mr. Green

Между другото аз се учудих, че не сънувам Уент, както се е случвало не веднъж (Мъжа ми само да не види кво пиша, че не съм си признавала тези си "грехове"  Mr. Green ), а синеоката мръсница...Тройка бяхме с нея и с мъжа ми...Нещо изтрещях май съвсем. И това, обаче няма да си призная, че съм сънувала, да знаете. Само за мен си ги пазя тия изживявания  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт