Да се оплача от мъжа ми... оплачете се и вие

  • 18 456
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Ooooo мило Патишонче... Hug
СТРАХОТНА ТЕМА...откога исках и аз да си излея мъката
Започвам и аз:
1.Моят също не си вдига чинията от масата.Мисли, че съдовете сами левитират до мивката
2.Пералнята - тази странна непозната
3.Където му свършат цигарите - там оставя кутията. Или ако е ял банан там оставя обелката.
4.Като се прибере от работа е "адски уморен", сяда пред телевизора и край до там.Пред компютъра не седи, защото ни е спрян нета.
5.За цветята - newsm78 какво е това аз не съм виждала такова нещо. Подаряването на такова нещо е престъпление
6.Дрехите се хвърлят на всички възмножни страни в стаята. Още не може да разбере разликата м/у коша за пране и пода. Ако тъгне към коша за пране ще се загуби.
7.Не обръща внимание на мен, няма желание за нищо.
8. Според него моята работа също не е истинска работа "клатиш си краката по цял ден"
9.Не споделя това също много ме нерви.
10. Аз винаги задавам тъпи въпроси(според него)
11.Незнам как да го науча да не чурка извън тоалетната.
12.Готвене и изхвърляне на боклука....води до импотентност
13.А когато му кажа, че нещо се намира еди къде си, стои и ме гледа като голям камък  ooooh!
14...15....16....100
Патишонка това, което и описваш е моята история  Grinning
Просто нямам думи  #Cussing out


Да допълня:
Все пак си го обичам и той мен. Трайкам си. На мен не ми тежи да върша всички тези неща.
Не отричам понякога ми помага, но в повечето случай е такъв. Вниманието го дава само когато той реши. Не е рядко но и не е това от което има нужда една жена.
Чета описанието на моя брат. Така прави той вкъщи. Но пере, глади, подрежда си дрехите, може да сготви - ако е в командировка и мама и кака не са наблизо. Значи според зависи, мили момичета, понякога ние сме производителят на "Г-н Готованковец".
Обожавам брат ми и не ми прави впечатление когато си разхвърля чорапите и ако сутрин, просягайки се за дистанционното ръката ми бръкне в мръсната чиния, която той е оставил след вечеря, все пак той помага за пазар, вози ме, когато имам нужда..., но за нищо на света не бих търпяла някой друг да прави така (е, меже би след време ако имам син) - екземлярът бива тестван, ако има нужда дресиран, отново тестван - ако продължава да е "Г-н Готованковец" - у лево.

# 16
  • Мнения: 606
         Аз съм перФектен!!!

  Като, че съм слязъл от Олимп!
    
                    Joy

# 17
  • Мнения: 26
ЕЕЕЕЕ Перфектния къде си идвам и  те взимам веднага   Mr. Green

# 18
  • Мнения: 606
  На Олимп. Меткам светкавички по самолетчетата.

# 19
  • Мнения: 2 660
Сетих се за още:
 Mr. Green

- с моят мъж например не може да се говори на никакви теми. Започнем ли примерно да обсъждаме плана за нещо си, той започва да вика, като че ли нямаме едно и също нещо за решаване. Започна ли да си говоря с него да речем какво съм чела във вестника, пак започва да вика, защото или не е на моето мнение или нямало нужда да се обсъждат абстракни теми

- иначе и той е голям капацитет по всички въпроси - ако си позволя аз, Джейн, да изразя мнение за нещо, той, Тарзан, гледа отгоре и с насмешка. После следва фазата на "Ти това от къде го прочете"? След това се опитва снизходително да ми обясни как е нареден всъщност света. И ако и тогава не схвана, започва да вика.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 074
Всички и всичко което сте писали се отнася и за моя мъж Joy
Няма да пиша, щото ще ми отнеме много време.
И ..... като яхна метлата периодично един път месечно, си изливам гнева.
 А той, миличкия ме гледа с един такъв невинен, нежен поглед  newsm78 все едно не става дума за него.
В края на тирадата, вече изляла гнева си поомеквам...... и така вече 35 години  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 26
Моят пък, ако започна тема за нашите отношения, веднага започва:
 "леле мило колко ми се спиии, много съм уморен",
"глей глей тия кви работи правят, много ме кефи Дискавъри",
"сега мило не ми се говори, айде утре" (утре никога не идва),
"добре от къде си ги фантазираш тея, не е така"
 Joy Joy Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 5 074
        Аз съм перФектен!!!

  Като, че съм слязъл от Олимп!
    
                    Joy
Във форума са забранени рекламите  smile3532

# 23
  • Мнения: 46 515
Импулсивен е и се ядосва се за глупости, иска ми се да е по-търпелив.

От друго не мога да се оплача, добре, че поне тоя кусур има, иначе щяха да му пораснат крилца  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 606
Във форума са забранени рекламите  smile3532

  Не съм говорил за цена...  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 26
Добре нали си слязъл от Олимп как така си там?
А и Олимп ми е далеч, явно ще трябва да се примиря с моя "перфектен"

# 26
  • Мнения: 3 092

Ако истински много се депресирам, дали ще отслабна? Че ме мъчат 2-3 килца в повече...
aко става така и аз искам да се депресирам  Grinning
Моят мъж не обича да мие чините , но много обича да мърмори .
Освен това е много импулсивен и говори повечко глупости отколкото трябва , мрази да си трае...
Търпение му трябва повечко , търпение .....
А и го мързи така профилактично  , ама кво голяма работа. Wink

# 27
  • У дома
  • Мнения: 96
Имаше май една мисъл, мъй че на Оскар Уайлд беше. Смисълът беше, че като се оженят мъжа и жената - жената се надява мъжа да се промен, а мъжът се надява жената да не се променя. Но е идвете не се получават.

Затова - носи си новите дрехи и гредай напред.   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 660
Импулсивен е и се ядосва се за глупости, иска ми се да е по-търпелив.

От друго не мога да се оплача, добре, че поне тоя кусур има, иначе щяха да му пораснат крилца  Mr. Green


Ааа, Никол, без хвалби, нали се разбрахме?!  Wink

# 29
  • Мнения: 234
Аз пък от моя не мога да се оплача newsm10
Той  wash  hang  cook  1dishes  newsm63  Всичко прави,   smile3533  да ви е яд. newsm62  smile3503  newsm48

Общи условия

Активация на акаунт