Във Пловдив пролет е дошла, навън са всички мами и деца (Пловдив-16)

  • 16 227
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Някой може ли да помогне: моя приятелка търси "читав" архитект, да не взима много скъпо, в Пловдив, купили са терен в близко село и ще строят...

Определено засега няма да им трябва архитект, а по-скоро строителен инженер.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Не знам, не съм запозната. Аз не строя, под наем съм.  Wink
Просто ме помолиха и копнах точните думи на жената. Та ако някой може, да помогне с инфо.   Peace

# 47
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Сега прегледах темата и видях, че Каспър е писала

Обувки и дрешки за колко годишни? (за следващата среща)
Събираме всичко, домовете са за 0-3 и 7-18 год
По принцип дрехи имат, ама знаете как се цапат децата, а и там ги перат с много силни препарати ии..
не мога да кажа,че са добре облечени, особено с какво долно белио сме ги виждали
така че на който каквото му е излишно, за тях не е
а и ако знаете как се радват като ходим и им носим нещо, каквото и да е


ОХХ къде ги забравих, домовете са за 0-3  3-7  7-18год

# 48
  • Мнения: 7
Здравейте момичета ,бих искала и аз да се присъединя към вас.Аз съм мама на едно палаво момченце Виктор на 1год.и 7 мес.
ще ми е много приятно ако ,поддържаме отношения.Живеем в Кършияка до Големия гигант.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Добре дошла, Малко коте!  Hug

# 50
  • Мнения: 1 477
Да се похваля и на вас:днес ми беше изпита пред КАТ за листовки и ги взех с 1 грешка.От сряда ще атакувам родните пътища  newsm01
malkoto kote добре дошла  Hug

# 51
  • Мнения: 7
Благодаря ви момичета   bouquet
Здравей Албена ,много се радвам да те видя  Heart Eyes
Росита пожелавам ти леко и безаварийно шофиране .

# 52
  • Мнения: 3 216
Да се похваля и на вас:днес ми беше изпита пред КАТ за листовки и ги взех с 1 грешка.От сряда ще атакувам родните пътища  newsm01

Роси само така Party Hug Party

# 53
  • Мнения: 55
Момичета, благодаря ви за топлото посрещане Simple Smile Благодаря и за поканата, sis7 Simple Smile С радост ще се включвам, ако имам възможност. Аз все още работя и съм на съвсем друга вълна.

vivi2, аз също сама попитах д-р Бабаков за изследването и той ми каза ориентировъчни цени - около 50 лв за Пловдив и че в София е само 25. Но ще го направя, защото искам да съм спокойна... Аз ще ходя към края на седмицата, за да му дам талончето, което иска от ВМИ. А кой всъщност ще ми вземе кръв и за колко време става?

Добре дошла и на Малко коте Simple Smile

PocuTa, честито !!!  Party

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Браво Роси,честита книжка Simple Smile
Добре дошло на малко коте и на Виви Simple Smile   bouquet

# 55
Добро утр от мен, как сте майчета, ето кафенце от мен , аз нямам много време да пиша, но с мъжа ми сме в кафето постоянно и немога да седна на компа, но днес почивам и съм с бебка по разходки  Grinning
Имам молба, на Градската или Бунарджика сме загубили шаплака на Анжи- пускам снимка, много ме е яд, защото много я харесвам и искам да си я намерим, ако някой я е намерил, моля да ни я дадете  Cry  Cry  Cry , който я нмери има награда от мен!

# 56
Сис 7, честита месечинка на патерици, много здраве, щастие и късмет
Добре дошла на новата мама

# 57
  • Мнения: 19
manim  аз си прваих това изследване някъде октомври, но  тогажа беше само 25+12 лв а това 20 лв за ВМИ не ззнам за какво  е. Иначе там ти взимат кръв и  разговоаряш с една лекарка. можеш да я питаш ако имате в семейството  болни и  дали  може да се предаде по генетичен път. Резултата излиза за 1 седмица ако  не се лъжа.

успех и леко  бремененне.

# 58
  • Мнения: 185
Благодаря за отговора mom4i, аз ще се включа на 22-ри, все още не съм преровила всичко, за да сортирам, но ако не се лъжа ще донеса буйки, дрешки и играчки. Миналата година подарих 2 големи чувала с дрешки на една позната, тя беше много доволна и се радвам, че малко или много успях да я облекча.
Исках да те питам за Дома за медико социални грижи за деца тук в Пловдив, там имат ли нужда от нещо, сигурно сте питали щом сте от Пловдив?

# 59
  • Мнения: 953
Здравейте,нямам много време да сядам на компа.
Да се похваля,вече си имаме количка и ще излизаме.
Ще се радвам да се запознаем с мами в парка.
Вчера си направихме първата разходка но с колата,защото ходихме да си вземем беб.количка от магазина.
Не е тази която чакахме,но.....няма време да чакаме.
Взехме друга.
Та днес ще разходим и количката и бебо.

Общи условия

Активация на акаунт