Вкусни индийски хлебчета - за 30 минути!

  • 6 241
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 614
А горе-долу колко голяма да бъде тавата?

Ами аз ползвам тази, която си върви с печката, и се събират точно 4 хлебчета. По-голяма трябва да ти е, защото се надуват  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 163
а защо в един ресторант бяха на пластове, като правени от  домашни кори за баница сгънати на 2-3 newsm78, иначе ще ги пробвам де, поне арабските питки като не ги докарвам, може пък индийските  да ми станат.

# 17
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Мммм, вкусно и бързо. Благодаря за рецептата!

# 18
  • Мнения: 1 440
Следващия път, когато правя къри ще замеся тези питки...не само защото обожавам индийската кухня (без да съм била в Индия), но и защото обичам да работя с тесто Crazy Цецето, благодаря Hug

# 19
  • Мнения: 11 747
Питките по тази рецепта кухи ли стават от вътре или имат мека шуплеста средина?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
с мека шуплеста кухина, поне моите снощи така станаха. Не знам дали станаха като индийските, но определено много ни харесаха и мъжа ми каза пак да ги направя Simple Smile Благодаря за рецептата  bouquet

# 21
  • Мнения: 11 747
Петя, ама ако е кухина - значи е кухо, няма нищо вътре! Simple Smile Ако е меко и е като сюнгер (гъба за миене на чинии) значи е шуплесто?! Кое от двете??


От години издирвам рецепта за такива меки хлебчета без кора, които вътре са като сюнгер. Още не съм намерила. Sad

# 22
  • Мнения: 937
А ако някой знае как да сложа сирене вътре ще е супер...

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
мека и шуплеста средина, така да го кажа, не е кухо и не е като арабските хлебчета.

# 24
  • София
  • Мнения: 614
pina , точно като сюнгер са  Laughing Надявам се от тази снимка да получиш пълна представа:



Петя, радвам се, че са ви харесали!

# 25
  • Мнения: 11 747
а, мерси за снимката!

Ще пробвам рецептата, такова търся но с още по-едри шупли. Ще се опитам да постигна този ефект!

Ядох веднъж такива и от тогава слюноотделям и мечтая... ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 614
Предполагам, че ако увеличиш с 5-10 мин времето за втасване, ще станат с по-големи шупли.
Или пък ако увеличиш малко градусите, но пък тогава ще се получи коричка  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 149
Задължително ще ги пробвам Peace
Много вкусни изглеждат,пък и бързо стават Wink

# 28
  • Мнения: 937
на мен не ми се получиха - май ги направих много тънки и станаха като бисквити твърди, и понеже направих само 3 в една тава другото тесто си го опържих на мекички...дано не ме линчувате....но станаха супер

# 29
  • Мнения: 27
pina , точно като сюнгер са  Laughing Надявам се от тази снимка да получиш пълна представа:



Петя, радвам се, че са ви харесали!

страшно вкусни изглеждат.. лошо за фигурата baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт