Флиртът-витамин или първа крачка към изневяра?

  • 5 075
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 122
Хм, то най- интересното става, когат единият се държи най- нормално, а другата страна си фантазира разни работи. ФЛиртът е изкуство, явно Grinning

Изкуство ли ...... направо си е партизанщина. Хем се водиш активен защитник на дома и семейството, хем си правиш каквото си искаш в гората.  smile3540

# 31
  • Мнения: 212
Флиртът винаги трябва да води до секс. Иначе е бесмислен.
Ако няма секс за какво да флиртуваш. Ей така по принцип може би... Щото си нямате работа или вие скучно и като видите някой мъж и сигурно си викате "Я да взема да пофлиртувам малко, че ми е скучно, ама няма да му давам"... Не мога да разбера как може някой да флиртува ей така, без причина, просто да си начеше крастата или не знам си там какво...

# 32
  • Мнения: 17 409
Е, как как може, Боре? НАли после трябва да се напише тук, че е умел флиртаджия/йка
Иначе флирт без секс- винаги единият остава прецакан, май Grinning

# 33
  • Мнения: 9 814
Флиртът е добра прелюдия за секса. Но не винаги един флирт завършва с правене на нещо такова. различно е и отношението на хората към флирта, за едни е пощипване, попипваме и пр. детински неща, за други флирт е неангажиращата сексуална връзка.

# 34
  • Мнения: 5 940
Подкрепям Борис.

# 35
  • Мнения: 5 468
Ах, почтени госпожи... Не флиртуват, не изпитват потребност, от никой друг, освен от собствения си съпруг... Ако усетят, че някой аха-аха флиртува с тях, му казват, че са женени и веднага си тръгват, за да хванат ръката на мъжлето си. Нямат необходимост да се огледат в чужди очи, защото си знаят, че са красиви лели Peace.
Аз си мисля, че който не флиртува и казва, че не му е интересно, просто никой не гое погледнал и не му е направил нормален комплимент и за това така дърдори... Кво да прави...

# 36
  • Мнения: 4 753
защото си знаят, че са красиви лели Peace.
Ню, как ти се събра между пръстите това  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 15:17 от Kasidy

# 37
  • Мнения: 17 409
Ню, нещо си с еобъркала, бре! КОй каза, че не флиртува, всеки го прай, КАсиди лъже нагло. То й личи по физиономията- тя го прави без да иска, най- вероятно. И такива има.

# 38
  • Мнения: 4 753
Е, то без да искаш не се брои.
Нали говорим за целенасочено и умишлено флиртуване...А и не виждам връзка между евентуален флирт и едва ли не гузна съвест после пред половинката. Двете неща нямат нищо общо. Виж, при онези където съзнателно преливат от точене на лиги в точене на други телесни течности, те да му мислят.

# 39
  • Мнения: 824
Флиртът винаги трябва да води до секс. Иначе е бесмислен.
Ако няма секс за какво да флиртуваш. Ей така по принцип може би... Щото си нямате работа или вие скучно и като видите някой мъж и сигурно си викате "Я да взема да пофлиртувам малко, че ми е скучно, ама няма да му давам"... Не мога да разбера как може някой да флиртува ей така, без причина, просто да си начеше крастата или не знам си там какво...

Борка,той флиртът се случва случайно.Ей така,на улицата,на работното място в заведение.
Обикновено при мен не аз започвам флирта,така че не си казвам"Я да взема да пофлиртувам малко, че ми е скучно, ама няма да му давам".Извинявай,но не мога да си лягам с всеки мъж,който ми обърне по-специално внимание или ми подари букет цветя.

# 40
  • Мнения: 52
Лично за себе си предпочитам да флиртувам с мъже,на които им щрака мозъка.Така няма опасност от евтини изпълнения и недоразумения.Всеки от нас е наясно,че това е просто една гимнастика.

Абсолютно съм съгласна за умните мъже! С такива и да има развитие, поне се получава готин сюжет, а не просто свиване и разпускане на влагалищни мускули.
Флиртът, само флиртът, е страхотен витамин, повдига самочувствието на всяка нормална жена и твърдо няма общо с висотата на самооценката.

# 41
  • Мнения: 5 468
защото си знаят, че са красиви лели Peace.
Ню, как ти се събра това между пръстите това  Crossing Arms

Joy hahaha Joy
Не знам... мислете му. Аз от години съм на 25 години, лелите да му мислят Whistling.

# 42
  • Мнения: 5 940
Ню, някои хора наистина нямат потребност от всекидневни флиртове или когато флиртуват го правят с ясната цел, че искат това да доведе до нещо. За мен това е смисъла на флирта, иначе е чиста проба лицемерие, рискуваш да загубиш приятели, да си навлечеш досадници и т.н. Комплиментите какво ти носят? Доказват ти , че си незаменима ли, възбуждат ли те, правят ли собствената ти връзка по-интересна, любопитно ми е... И не разбрах, ти флиртуваш с цел комплимент ли?
Ти всеки път ли, когато мъж те погледне, се обръщаш да го видиш и ти, продължаваш ли играта?

# 43
  • Мнения: 3 782
Мога да кажа,че нямам какво да добавя,но искам да споделя и моето мнение.
Обичам да флиртувам, не само за да видя,че все още съм харесвана, не само за да си кача самочувствието Wink, тръпка ми е признавам. Не бях го изпитвала отдавна. Наскоро излизахме на диско и забелязах как ме гледаше едни----, но до там, не бих си позволила един витаминозен флирт да прерасне в нещо повече. Всичко с мярка.
Не мисля, че задължително флиртът прераства в нещо повече. Това зависи от играчите. Peace

# 44
  • Мнения: 17 546

Ти всеки път ли, когато мъж те погледне, се обръщаш да го видиш и ти, продължаваш ли играта?

А ти пък не го правиш никога! Ама съвсем никога? И няма да го направиш! И си 100% сигурна, че е така. Че това е съвсем нормално в общуването между хората! Нямаш ли колеги поне? Там се прави най-често, ей така за да ви е разнообразен и приятен деня. Въпроса е, дали се го прави защото си кокетка и най ти е кеф да трепкаш с клепки, и да се фръцкаш пред някой мъж докато му потекат лигите или някоя с отклонения в тази посока, с необходимост от психологическа помощ, а защото владееш общуването във всичките му форми и това е една от тях.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт