Лунна диета - 14.03(12.45) - 15.03(14.15)

  • 3 057
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 950
Половин час по късно, нали  newsm78 демек след 30 минути. от 12.45 на единия ден, до 13.15 на другия  newsm78

Така е , а защо не знам , но гледам да го спазвам  Mr. Green
А аз не съм се наяла едно хубаво , а само кисело мляко и ябълки  Mr. Green Още не съм гладна засега newsm78

# 46
  • Мнения: 5 001
Аз пък съм гладнааааа smile3511 Ама няма!

# 47
  • Мнения: 485
Дружки и аз съм с вас. Нещо напоследък в застой съм , та дано се отприщя
TheNMaster   Shocked Браво мила. Доказателство си живо, че с воля и постоянство всичко се постига

# 48
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Момичета смятам и аз да луннувам поне ден , пък ще видя как ще се чуствам утре по обяд и ще преценя дали ще го направя три дни . Успех на всички Ви !!!

# 49
  • Мнения: 1 655
Момичета за сега удържам глада си. От сутринта съм на чай, фреш и вода.
Дано довечера успея без храна Praynig

# 50
  • Варна
  • Мнения: 912
Ами 'щото съм до довечера.Аз почнах вчера на обяд и ще карам до днес вечерта.....
a щом не съвпада с фазата на луната, това лунна ли е или просто си гладуваш по един ден седмично, питам , за да знам как се постига такъв резултат  Hug т.е. дали е заради луната или заради самото гладуване

# 51
  • Мнения: 5 001
Ами 'щото съм до довечера.Аз почнах вчера на обяд и ще карам до днес вечерта.....
a щом не съвпада с фазата на луната, това лунна ли е или просто си гладуваш по един ден седмично, питам , за да знам как се постига такъв резултат  Hug т.е. дали е заради луната или заради самото гладуване
Аааа, пак е около лунната фаза.Няма същия резултат,ако си гладуваш в друг ден.....Когато не мога по една или друга причина да лунувам точно на фазата съм или един ден преди или след фазата.Днес все пак закачам от луната даже....  Hug

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И аз се опитвам да лунувам,досега добре.Ама за мой късмет довечера съм на кръчма,
че няма да ям то е ясно,защото аз по принцип съм на режима хранене до четири часа,но.............................все пак трябвя дя  си кажа наздраве с другите на масата.но съм решила да устискам.Успех на всички и приятна лунна вечер.

# 53
  • Мнения: 2 726
Привет лунички,и аз съм с вас.Снощи ви четох и се нахъсах.Та сутринта,като станах си изядох лененото семе с половин кафена чашка кисело мляко и от тогава до сега съм на чай,даже и без мед,щото ми е свършил.Никога до сега не съм гладувала така,ама тая диетка най-ми хареса,щото просто никакви други режими не мога да спазвам.Мисля да съм с вас и през четирите фази,от другата седмица почвам и фитнеса.Имам само някакви си 3-4 кила до перфектната ми форма. Whistling

Нямам кантар да видя резултата,ама най-много искам да го усетя по дрехите Mr. Green
Как ми е гладнооо....ама стискам Crazy

# 54
  • София, България
  • Мнения: 2 222
дръжте се, почти още не съм гладна!

# 55
  • София
  • Мнения: 385
Ехоооо!   newsm10   Ще махнем излишните тлъстинки!
Аз наруших единствено в 18 ч. с един морков, защото в момента се захранвам от плодуването и да не си нарушавам основната диета.Въпреки това продължавам да свалям - общо махнах 9 кг!!!Много съм щастлива!!!

# 56
  • Мнения: 168
Добро утро на всички ставащи сега и добър ден на всички ранобуднички! Аз приключвам лунуването вече. Знам, че има още няколко часа, но направих вече 24ч, започна да ми се вие ужасно много свят и реших да приключа. Ефект мисля, че има, ще се меря след няколко дни. Аз съм доволна от себе си  Peace

# 57
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен Simple Smile сега пия кафенце и преди малко се претеглих -800 гр. не е никак зле. Тоя път въобще не почувствах глад, може би защото през най/гладните часове (следобедните и вечерните) трябваше да съм на работа и нямах време да мисля за ядене Simple Smile Даже и един път не ми се обади корема че иска да хапне Stuck Out Tongue Аз съм доволна . Ще погладувам още няколко часа и ще хапна след това.
Пожелавам на всички приятен ден!

# 58
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и при мен много леко мина, още 10 минутииии

# 59
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Аз започнах на 13 вечерта и продължих до днес в 10.15. Чувствам се леко именичка, та реших да почерпя, та и биричка пих Sick, дано не ми се отрази много на килцата.

Общи условия

Активация на акаунт