Вън кокиченцето вече цъфна и Януарче го откъсна!

  • 17 791
  • 285
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 553
Мишленце, а на теб ти трябват 2 бавачки и 1 чистачка, защото ходиш на работа ли (че нещо изпуснах началото на "одисеята"  Mr. Green )

# 166
  • Мнения: 4 514
Здравейте, с бавачката засега се разбираме чудесно, да не чуе дявол, асмо чакам да минат двете седмици "запознаване с работата", за да чуем сумата за заплата Thinking
Мда, моята се пънеше, че първата седмица винаги била подарък от нея, да не й плащам, ама после не отказа парите.  Rolling Eyes
Преди малко от хола чувах чалга, та щях да ходя да правя забележка, ама тя се коригира овреме. Mr. Green

# 167
  • София
  • Мнения: 225
Здраейте  wavey
Помните ли ни ? Hug
От толкова време не съм писала,че незнам от къде да  започна.
Ние сме добре изкарахме го този гаден вирус един по един.Трябваше да влизаме за нова операция миналия понеделник ,ама не Ваньо като чуе за горна баня и започва да  кашля newsm62
Аз май не съм писала от преди доста време ...е ние свалихме гипса крачето е почти перфектно newsm68 за което съм много щастлива вижда му се края,пък дори и след още поне 2  операции.
Сега пак ще влизаме в поеделник ,ако не ни мине котка път и така.
Поздравявям Ви всички и Ви целувам и моля Ви не ни забравяйте newsm17 newsm51 smile3525

# 168
  • Мнения: 720

Аз май не съм писала от преди доста време ...е ние свалихме гипса крачето е почти перфектно newsm68 за което съм много щастлива вижда му се края,пък дори и след още поне 2  операции.

Разбира се че не сме ви забравили  Hug
Много ми е драго да чуя , че всичко върви по план , и резултата ще е перфектен  Grinning   bouquet ( не се е мъчило напразно детенцето с тези операции , гипсове и т.н.  Hug) Стискаме палци за понеделник и ви пожелаваме всичко на мине възможно най-добре  newsm10 Flowers Four Leaf Clover

# 169
  • Мнения: 4 514
Бон_Тони, нееее, няма да ви забравим лесно!  Grinning Много се радвам за добрия резултат, стискайте зъби за последните операции и ще чакаме добрите новини!  Hug
Пък Стефан така намацал брат си с крем Здраве... Rolling Eyes като индианец го направил. И себе си също. Опс, дребното намери презервативите, чао.

# 170
  • Мнения: 720

Пък Стефан така намацал брат си с крем Здраве... Rolling Eyes като индианец го направил. И себе си също. Опс, дребното намери презервативите, чао.
Леле... тези твоите от малки са много оправни , бе  Wink

# 171
  • Мнения: 1 910
Поздравявам всички рожденници, именници и за придобивките!  smile3525
Отбивам се набързо, докато кача 50-на снимики да си направя едно лично "творческо" албумче на хартия и аз...  Laughing

Rosita, ние сме проблемни с говоренето...какви ти песнички.  Grinning Но пеят и той понякога си повтаря нещо, не че аз му разбирам. В момента въртят 6-7 песнички с пролетно съдържание. И ги занимават с доста неща - даже цветя бяха садили хихи Аз съм доволна, защото някак поолегна, не че не си е бяс все още...

galita, пробвала ли си да и даваш смуди-та? Така всичко от плода си хапва.
Аз съм много доволна от блендера. Той Борил си хапва доста плодове, но със смудита му пробутвам и такива, които недолюбва - авокадо например.

bon_toni , успех операциите! В най-скоро време да влезнеш и дакажеш, че всичко е зад гърба ви!!!

# 172
  • София
  • Мнения: 615
Здравейййййте! Hug
Имаме си вече подскачащо червено пони, голяма радост и голямо падане, защото се мята към главата на животното и се премята напред. Намерихме го в Джъмбо и като го видях - подскочих от радост, а малкия щеше да скочи от количката и вика "Магалееето". Едвам му го взехме на касата, за да го маркират. В колата ни скъса нервите като грамофонна плача да си го иска и да ми рита седалката.   Grinning
Анту,просвещавай мъжлетата от сега, не им ги взимай, че някои и моми имаме, трябва да си ги пазим.
Като казах моми, та се сетих, Дейзи какво ми направихте със снахата? Wink
Ние бяхме на пролетния празник и се видяхме с Телма и Клео, но набързо, защото закъсняхме, а и с Камен просто мислите си не чуваш, пък камо ми приказката, постоянно го изгубвах, тичаше из цялата зала. Каката пък я интервюираха за "Как се ремонтира кабинет" в "Малкия коментар" по БТВ.Ако сте гледали, най-хубавато и най-умно "гардже" беше моето. Joy

# 173
  • Мнения: 3 336
Неда ,честита сценична изява, и мен ме интервюираха относно новопредложената промяна в закона за задължително започване на училище на 6 години Crazy Но не съм гледала вечерта. Честито пони, ще взема да отида и аз до Джъбо, хем ми е на 2 крачки пеша Laughing

Виличка, две бавачки ми трябват, защото новата може само 3 дни седмично, останалите 2 дни нямам бавачка, а мъжо каза ,че щом ще търсим за 2, по-добре за 4 да говорим, за да може събота и неделя да идва да ни помага. А чистачката си е едно на ръка, мъжо е маниак - чистотник, така че сме се разбрали да си търси чистачка по негов вкус, аз не съм толкова претенциозна и не му отговарям на критериите Joy Сигурно ми се чудите с 2 бавачки и чистачка, но се запознах наскоро с още едно семейство с близнаци, там бавачките са 3, плюс чистачка Peace 2 през седмицата /майката работи и те гледат децата заедно/ и една за уикенда с преспиване.

Момичета, кой беше ползвал зелената енергия и колактива? Мисля да купя на мишките, защото пак са с течащи сополяци, не са въвели препаратите в яслата, още ги "проучвали", поискаха ни бележка от педито че децата имат алергия към хлорни препарати, вече се снабдих и днес отивам да се разправям наново Rolling Eyes Вече ми писна и нищо чудно в най-скоро време да се огледам за частна ясла, като критерий номер едно ще са им препаратите за почистване Rolling Eyes Разликата в цената ще еогромна, но поне децата /надявам се/ няма да боледуват Tired

# 174
  • Мнения: 678
Качих малко снимки на Ади в албумчето.
Neda много се радвам,че най-после намерихте магарето.
За изявата на каката-само ги слушах децата,не съм явидяла.
mishlentze и твойта хич не е лесна,аз мисля че всяко решение взето от родителите е най-правилното.
Така че каквото ида решиш за мишките е най-доброто.
Аз днесне се чувствам добре,много съм изморена,недоспала и незнам как ще издържа на работа.Изпих какво ли не,но още съм отпаднала.
Скоро не се е отчитала Илиндичка!?
Това е за сегаотивам да полягвам Ади,че вчера не ръчи да спи на  обяд.После отивам на работа.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 12:59 от Пепито

# 175
  • Мнения: 2 381
Привет!
Благодаря на всички за положителната енергия HugС нея няма как да не изтребем бактерията WinkПоли засега приема АБ добре.В петък започваме втория.Той е на таблетки.Дано не ми се съпротивлява!
galita, изследвахме урина по повод едни ситни и червени пъпчици по дупето.По-рано бях писала.Нашата докторка смяташе, че са от зъби Rolling EyesАз настоявах да проконтролираме урината(трябваше още след излизането ни от болницата мин.лято, но според нея тогава не беше необходимо, т.к. детето няма оплаквания Crossing Arms).Пъпки вече няма-> след 1 туба Гентамицин-маз.В 3 стерилни урини се изолира бактерията, която Поли имаше по време на боледуването в болницата.Незнам дали оттогава гадинката "живее" в нея.Надявам се, не.Ехографският преглед показа, че всичко е наред с бъбречетата и няма нищо притеснително.Това ме успокои.

bon_toni, хайде, скоро да се похвалиш отново с хубави новини!Прегръдки за Ванко! Hug
Neda, снаха ти в момента скача на спалнята и си повтаря:"Поли бича мама"...(обича ме детето Heart Eyes)Изглежда здрава и беснее без спирка Mr. GreenБлагодаря, че попита Hug
за плодовете-доскоро Поли хапваше от време на време банан, когато е на кеф CrazyВече е фен на ябълките, като ги гризе небелени и цели.Не харесва на парченца да са.Въпрос на вкус...и проява на характер може би Wink
И да ви питам, колко пъти седмично и какво количетсво жълтък изяждат мъниците ви?Поли много обича яйце в МВ-то.Може да изяде повече от 1 жълтък, ако й дам.Веднъж в седмицата й давам.Белтъка също изяжда.

# 176
  • София
  • Мнения: 615
Daisy, само да напомня ,че и на свекървите се казва "мама" също, та може и мен да е имала предвид. hahaha
Мишленце, теб също те познах на празника, но тичаше след Елена и не посмях да се обадя. Предполагам мъжа ти след Ники вървеше.Не ви е лесно, но и радостта ви е двойна. Wink
Мерси за поздравленията - голямо магаре, голям празник... Joy
А щерката я гледах в сайта на БТВ, но не знам още ли седи рубриката, че и ние бяхме навън тогава.

# 177
  • Мнения: 196
Неда,честито "магаре"и от мен.Джъмбото ми е любим маг.,винаги за подаръци ходя там.

Мишленце и на теб не ти е лесно,винаги съм си мислела"намираш си бавачка и шапка на тояга",може би защото не съм се сблъсквала с този проблем.

Бон Тони-радвам се,че и вие не сте ни забравили- HugУспех!!!

Вчера сутринта Бети повръщаше,каквото хапне и така до обяд.Следобеда се пооправи,а пък вечерта Плами взе да повръща,през нощта става няколко пъти,тъкмо задреме Бети се събуди.И това зверче не ще да легне на спалнята,ами аз да легна в нейното легло,доскоро не щеше в леглото й сега обратния вариант.Казвам и ела при нас ,"не икам"-лягай си в леглото-тя рев,пищи,дере се накрая отстъпих,само мир да е.И така цяла нощ напред-назад-днес съм като спукана гума.

# 178
  • Мнения: 196
Пеперудке,как сте?Виждам,че надничаш!

# 179
  • Madrid
  • Мнения: 514
Привет и от мен! Grinning

 Пепито,липсвам ли ти?  Grinning Hug
Не пиша,понеже няма кой знае какво интересно при мен и Сами.Изпратих нашите миналия месец ,беше ми мъчно доста,страхотен екип бяха със Самуил, а аз и Станислав-волни птици.Но и сега не съм зле,гледа си го гледачката сутрин,когато съм на работа и вечер,когато свиря,междувременно глади и простира,което ме устройва прекрасно.Има време и за това,понеже като дойде в 9,30ч. Самуил спи все още и за да не и е скучно ми помага. GrinningДори на моя приятелка сина оставяме при нея заедно със Сами и тя се оправя идеално с тях-играят,вечерят и после заспиват-ние сме по дискотеките. CrazyМишленце,направо като си представя,че нашата гледачка би могла да си позволи тези своеволия и...дори не ми се мисли.Понякога ме гони параноята,че само пред нас се държи мило с него,а кото ни няма е друго,но установих,че е плод на моята фантазия,защото Самуил я обича и е спокоен винаги с нея,по него съдя.Дано всичко върви наред при вас,че се изисква доверие и е трудно да се намери подходящ човек! HugНовината,че няма проблем със стъпалата е чудесна!
Миналата седмица бяхме на море,времето не беше с нас,но това не попречи да изкараме добре,като намеря повече време,ще кача снимки. Simple Smile
Самуил яде от всичко по много,пу-пу!!Тук има голямо разнообразие на плодове-манго,ягоди,портокали,ябълки,круши,сливи...от всички си хапва всеки ден.Дори вчера купих суров сусам и днес му направих коктеил от 100гр.сусам,200гр.вода,банан и мед в блендера-много му хареса ,а и е витаминна бомба.Аз за себе си го взех,но явно ще го споделя с него! Laughing
Лика,бързо възстановяване,че доста време стана да не сте в добро здравосровно състояние! Praynig
Галита,според мен неяденето на Вики на плодове е временно състояние,ще прояде пак,ще видиш! Wink
Бон Тони,успех,радвам се,че нещата се развиват единствено в положителна насока!
Дейзи,повлияла се е бързо Поли,само така!
Неда,ех това пони!!! HugВече и аз ги заглеждам и се сещам за теб,радвам се ,че е в наличност!
Момичета,чета ви редовно да знаете,не ви изпускам от поглед,просто,кагато това се случва обикновено релаксирам на спокойствие и дори писането ми представлява усилие.Поздравявам ви всички до една! Hug

Общи условия

Активация на акаунт