Ръцете ми станаха на нищо от едно преместване! Ужас!

  • 2 877
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Лимонов сок или направо натърквам ръцете със кора от лимон/след като съм го изцедила/...малко щипе в началото,но после кожата става невероятна...ноктите също.....
Колко време стоиш? Не изсушава ли кожата? Не съм пробвала досега по този начин лимон. Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Ами намазвам и оставям да изсъхне...и май до следващото измиване,но прави нещо като пилинг на кожата и много бързо я оправя...при много засечено положение слагам и ръкавици/памучни/......поне при мен действа безотказно/затова редовно цедя лимони и оползотворявам отпадъците от тях...а и ноктите ми се заздравяват/

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Лимонов сок или направо натърквам ръцете със кора от лимон/след като съм го изцедила/...малко щипе в началото,но после кожата става невероятна...ноктите също.....
Лимонът е естествен антисептик и има избелващо действие. Обаче освен да заздрави наранена кожа, не виждам как ще я подхрани, като зехтин, бадемово масло или глицерин например. А и не искам да си представям усещането  Confused

# 18
  • Мнения: 1 885
Благодаря на всички!  Hug

Още довечера ще пробвам това с ръкавиците и зехтинът. Ще си купя и въпросния крем Глиз/солит

# 19
  • Мнения: 2 388
Ами намазвам и оставям да изсъхне...и май до следващото измиване,но прави нещо като пилинг на кожата и много бързо я оправя...при много засечено положение слагам и ръкавици/памучни/......поне при мен действа безотказно/затова редовно цедя лимони и оползотворявам отпадъците от тях...а и ноктите ми се заздравяват/

Благодаря, ще пробвам.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 237
Когато имам такъв проблем се мажа с Еудермол 8,той е за много суха кожа.Продава се  в аптеките и не е скъп.

# 21
  • Мнения: X
Лимонов сок или направо натърквам ръцете със кора от лимон/след като съм го изцедила/...малко щипе в началото,но после кожата става невероятна...ноктите също.....
Лимонът е естествен антисептик и има избелващо действие. Обаче освен да заздрави наранена кожа, не виждам как ще я подхрани, като зехтин, бадемово масло или глицерин например. А и не искам да си представям усещането  Confused
Пробвай-не е страшно.......но ще видиш ефекта..а после можеш да се намажеш с каквото си искаш за подхранване.
Смея да твърдя,че от години така си поддържам ръцете и въпреки,че съм все в кухнята и парцала/не ползвам гумени ръкавици,`щото не ми е удобно с тях/,ръцете ми изглеждат доста добре винаги.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 380
и аз имах такъв проблем и го реших с този крем http://skincarerx.com/review_box.html?pid=6520

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Камамбер ти е дала много добър съвет, зехтина ще ти ги оправи за нула време.

# 24
  • Мнения: 202
На  Нивеа нощният крем за ръце или на Гарние червения за много суха кожа и от двата съм супер доволна, но сега съм с на Хербина с масло от маслини и мога да кажа че е много добър и той много съм доволна

# 25
  • Мнения: 451
Ако можеш, отиди на маникюристка за парафинова терапия, ръцете стават супер след това Peace

# 26
  • Мнения: 769
При такива случаи ползвам правен крем от аптека -за подсечени бебешки дупенца.Действа перфектно.

# 27
  • Мнения: 1 259
Една бабина рецепта! Свинска мас, която си я нанасяш на ръцете и седиш около 30 мин (колкото можеш). Стават много меки и глатки ръцете...неприятна е само миризмата(най вече за околкните  Sick)

# 28
  • Мнения: 685
Когато имам такъв проблем се мажа с Еудермол 8,той е за много суха кожа.Продава се  в аптеките и не е скъп.

На мен ми го препоръча дерматолог.
Проверила съм поне в 5 аптеки и няма Еудермол 8, дори в една от аптеките на Витошка, продавачката ме изгледа като че ли и говоря на китайски. Нямало такъв продукт #Crazy
В магазините на Лечител, имат всички други от серията кремове, освен # 8 Sad
Е къде да го намеря?!

# 29
  • Мнения: 2 211
Намажи се вечерта със затоплен на водна баня (приятно топъл, не врял) зехтин, изчакай известно време да попие, после завий ръцете с памучни ракъвици (има специални за целта, но става и с някъкъв памучен плат) и си лягай. Ако има нужда повтори няколко пъти, резултата е забележителен. Аз си правя тази маска на ръцете зимата, когато ръцете ми буквално се нацепват от студа и съм много доволна от резултата. Крем за ръце (като ползвала поне 100 вида  Laughing ) препоръчвам за целта епитализиращ на Талодерма.

Същото , но с мас , стига да не тие неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт