И аз изгубих моето бебе

  • 24 010
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 621
Юлия, нямам думи за утеха  Cry Cry Cry мога само да поплача с тебе

# 61
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
GIULIA Съжалявам че си една от нас. Hug
 Flowers Rose Flowers Rose за твоето ангелче

# 62
  • Мнения: 425
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАЙЧИЦИ,

ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО МИ КАЗАХА ОТ "ЕТИЧНАТА" КОМИСИЯ НА БЛС: КАКВО ТОЛКОВА, МЛАДА СИ, ПАК ЩЕ СИ ИМАШ...СУМАТИ ВРЕМЕ МЕ ОБЕЖДАВАХА ДА НЕ ПОДАВАМ ЖАЛБАТА, БИЛА ЗАГУБЕНА КАУЗА, САМО ЩЕ СЪМ СИ ПРИПОМНЯЛА... И Т.Н....
НО Я ПОДАДОХ НА 5 МЕСТА И ЕДНА ИДЕЯ МИ ОЛЕКНА....СЕГА ЧАКАМ АКВО ЩЕ ИЗМЪДРЯТ ВЕЛИКИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ   

ДАЖЕ МИ НАМЕКНАХА, ЧЕ ТРЯБВАЛО ДА ПРОВЕРЯТ ДАЛИ АЗ НЕ СЪМ ГО ПРЕНОСИЛА НАРОЧНО, ДАЛИ Е БИЛО НАИСТИНА ЖЕЛАНО БЕБЧЕ...ПРЕДСТАВЯТЕЛИ СИ МЕ В 9-ТИЯТ МЕС. 1,65 И 60 КГ. ДА СЕ СТИСКАМ ДА НЕ ГО РОДЯ, КОЛКО СЪМ БИЛА СИЛНА САМО 


НЕ МОГА ДА НЕ ВИ КАЖА И СЛЕДНОТО НЕЩО, КОЕТО ИЗМИСЛИ " д-р" Иван Димитров  след месеци мълчание:

СЕТИЛИ СЕ ЧЕ ИМАМ ДЪЩЕРЯ, ТОГАВА ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ СТАЧКУВАХА, И АЗ СЪМ МУ БИЛА КАЗАЛА ЧЕ НЯМА ДА ХОДЯ В БОЛНИЦА ДА РАЖДАМ, ЧЕ НЯМАЛО КОЙ ДА ГЛЕДА ДЕТЕТО...   

ИНТЕРЕСНО УПРАВДАНИЕ А   ?!? САМО УДАВНИК ЗА СЛАМКА МОЖЕ ДА МУ ГО РОДИ АКЪЛА..   

МАЙКА МИ И БРАТ МИ ЖИВЕЯТ В СЪСЕДНИЯ БЛОК, МЪЖЪТ МИ СИ БЕШЕ ПУСНАЛ ОТПУСКА И БЕШЕ В КЪЩИ С МЕН....А ДЪЩЕРЯ НИ СИ ХОДЕШЕ НА ЯСЛА, ЗАЩОТО ТЕ НЕ СТАЧКУВАХА...   

НО МОЯТ "д-р" пак не си е направил точно сметките, както не ми беше изчислил термина, доста е зле милия

ДАЖЕ МАЙ ТАКА МИ ПОДСКАЗВА ЧЕ ТОЙ СИ Е БИЛ В КЪЩИ ДА СИ ГЛЕДА НЕГОВОТО ДЕТЕ, И НЕ Е БИЛ НА РАБОТА, 
НО И ТАКА ДА Е БИЛО ЗАЩО НЕ МЕ Е ПРАТИЛ В БОЛНИЦА, КАТО НЕ МУ СЕ Е ЗАНИМАВАЛО... #Cussing out

КАКВО БИХТЕ МУ ОТГ. Sick newsm78
   



 
 
 

# 63
  • Мнения: 425
АЗ ОНЕМЯХ,

НЕ МОЖЕХ ДА СХВАНА И ПОВЯРВАМ НА НАПИСАНОТО, ПРАТИМИ ГО КАТО СМС... #Crazy #Crazy #Crazy

# 64
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Мила GIULIA  трябва да бъдеш силна колкото и банално да звучи защото ще получиш още куп подобни упреци от белите престилки това явно им е като защитна реакция  обичат да прехвърлят вината на нас.Когато ни дадоха епикризата от аутопсията са казали че Може да съм имала вътре утробна инфекция  #Crazy а Криско се роди с перфектни кг. здраво и весело дете.Когато няма какво да кажат прехвърлят топката на майката с най голямата си наглост и безчувствие.

# 65
  • Мнения: 1 369
Мила Юлия, много съжалявам за случилото се.  Толкова пъти съм го писала за всички новопоявили се тук... Бъди силна, за да се изправиш бързо на крака и скоро да имаш готовността да опитате отново и да сбъднеш своята мечта... Hug Hug Hug
А за докторите след подобни случки...Винаги се опитват да прехвърлят вината върху нас... Според моята "докторка" причина за моята загуба до голяма степен била, че съм работела прекалено много и цитирам "цяла бременност не си седна на гъза", че ходих на море два пъти и че пътувахме от време на време. А щеше да е много по-лесно да беше видяла, че детето изостава в растежа си и има проблем с кръвоснабдяването, да ми каже "има проблем, налага се да влезеш в болница". Дали ако бременността ми не беше "безпроблемна" щях да рискувам и да работя и ден повече, или да си позволя да изляза от София, и така да рискувам живота на едно толкова чакано детенце? Ти поне имаш смелост да потърсиш виновните. Аз дори името й не споменах в черния списък. Не знам дали ще постигнеш нещо... но ти се възхищавам на смелостта поне да опиташ.
Мисля, че твоя случай абсолютно заслужава отделна тема- а тази да остане в памет на ангелчето на Нефертити.

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 66
  • Мнения: 825
Мила Юлия, съжалявам за случилото се. Ужасно е тежко, знам, и не знам как да те утеша.
 Hug те и плача с теб.

# 67
  • Мнения: 425
  bouquet ПРИВЕТ МИЛИ ДАМИ,

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ Heart

ДА ВДИГНЕМЕ ГЛАВИ, КОЛКОТО И ДА БОЛИ  Hands Thumbsup

  bouquet

НО ПАК ЩЕ СЕ СРЕШНЕМ С НАШИТЕ МИЛИ АНГЕЛЧЕТА НА ДРУГО МЯСТО, МЯСТО БЕЗ ДОКТОРИ...  bouquet

# 68
  • Мнения: 425
ЗДР Мили мами,

искам да Ви зарадвам поне малко. Понеже немога да си позволя адвокат пуснах жалбата с/у лекаря  ми до 10 държавни институции, и слава богу са се захванали да го накажат с максималните наказания към момента, защото е яко виновен:

Към момента тече проверка от МЗ, от която разбрах, че цитираният от мен д-р Иван Димитров от и АГ-Медицински център ,,Свети Димитър”, са допуснали освен грубата лекарска грешка в проследяване на бремеността ми завършила фатално, а и са злоупотребили с моите лични данни, като са ги предоставили без мое знание и съгласие на друг д-р Димитър Г.Георгиев и друг мед.център "Детско здраве" имащ договор с НЗОК.

Съответно вторите многократно са подправяли подписа ми за пред НЗОК, удостоверявайки, че са ми извършвали прегледи и изследвания проследяващи бремеността ми, а и след това !?!

Много скоро ще имам окончателният отговор за санкциите от МЗ, и вднага ще ви информирам.

Затова не стойте безучастни, по-добре късно, отколкото никога !!!


# 69
  • Мнения: 17
Здравейте на всички.Не ми се иска да съм в този под форум и съжалявам за всички които са попаднали тук,но и аз изгубих моето малко ангелче на 06.07.2008.Живя само два дни и не можах дори да я гушна,видях я само на снимка.От тогава до сега почти всяка нощ я сънувам с протегнати ръчички към мен.Не трябваше така да става.Не е честно да носиш едно малко щастие 8 месеца и на деветия да го загубиш и после да ти кажат млада си ще си имате друго.Оперираха ме по спешност тъй като бях започнала да се наливам с около-плодна вода и за две седмици от 63кг станах 70.Започнах да получавам бъбречни кризи тъй като оритерите бяха притиснати и задържах урина.Последната седмица започнаха и проблеми със сърцето и дишането.След като родих се оказа,че малката ми дъщеричка е с вродена хидроцефалия,инфекция и вродена аномалия на централната нервна система.След като попитах защо никой не е разбрал за болестта по рано ми казаха,че за да се установи това заболяване преди да родя е трябвало бебенцето да има и външни физически аномалии,а то нямаше беше напълно нормално.Вероятна причина за заболяването няма.Възхищавам се на всички които търсят виновните за загубата си,но аз май няма кого да търся а и нямам сили за това.Моите съболезнования на всички вече зная как се чувствате.

# 70
  • Мнения: 3 016
Донатела, много ми е  Weary ,че продължават да се случват подобни нещастия. Аз личво не вярвам да няма виновен. Все някой има отговорен за случилито се ,но нали знаеш че така ще кажат измиват си ръцете просто. Може би лекаря следил ти бременността???
          -за твоето малко ангелче 

# 71
  • Мнения: 17
През цялото време ме следяха двама лекари.Единият през цялото време казваше че всичко е наред,а другият(при който беше секциото)още в седмия месец забеляза увеличаването на водите , но на бебето му нямаше нищо-гръбначният стълб,главичката,краченца,ръчички,нормален брой пръстчета,кардиограмите бяха идеални.Притесняваха се повече за мен отколкото за детето.
Рени и аз ще се радвам да се запознаем  bouquet
Благодаря и на poqar а милите думи и за подкрепата!  bouquet

# 72
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
donnatella за твоето ангелче,вярвам,че там някъде е на хубаво място  Hug

# 73
  • Мнения: 3 621
donnatella Толкова ми е мъчно че си станала част от нас  Cry Cry Cry

# 74
  • Мнения: 7 119
Донатела,  Cry Cry Cry
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт