Отговори
# 60
  • Мнения: 139
Добро утро момичета! С нервите и аз съм мн зле-щом се стигно дотам,че мъжа ми искаше да се разделим за няколко дни-а той не е такъв newsm61
  Sisee аз отдавна имам такова пукане-определено не са червата,то е като пукане от нещо твърдо! Бях побъркала майка ми и само питам дали не му се чупи на бебчо някоя кост и тя само ми се смее,че така кости не се чупят! Но аз доста параноясвам smile3504

# 61
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Момичета, относно пукането за което говорите, ето една тема от форума за него: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=273088.msg6730173#msg6730173

# 62
  • Мнения: 21
Аз също съм чувала такова пукане,но веднъж беше доста осезаемо и с таткото се бъзикахме,че бебо пръцка hahaha Joy!!!Не зная,нямам представа от какво може да е,но явно е нормално щом повечето сме го чували.
Честит имен ден на всички празнуващи  bigdance2!!!
На още работещите мами направо им се чудя,аз вече едвам се движа,даже и разходките ги разредих и скъсих.
За киселините аз пия Талцид или доктор Стоми форте и двете ми действат добре,но аз и нямам кой знае колко много.
Иначе нервичките от около седмица започнах да си ги изпускам и татето вика "Ами така де,да се разбере,че си бременна!!!" smile3515

# 63
  • Мнения: 1 080
Абе споко момичета - за нервите- нали знаете - те бременните не са като хората!!!
Пукане и аз вчера чух и така се стреснах и си помислих, че нещо му се е счупило на бебо    #Crazy #Crazy #Crazy   луда работа!!!
Едва ли са червата - незнам достабеше странно - точно все едно е някава кост!!!
              bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 209
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!

 

Емма, ти определено си доста търпелива  Peace
Аз досега поне три пъти да им бях вдигнала скандал...може би в повечето случаи се въздържаш, защото знаеш, че след време пак с тези хора ще трябва да работиш, но....все пак мисля, че трябва взаимно уважение!!!
Щом не уважават поне положението, в което си - И те не заслужават твоето!

# 65
  • Временно
  • Мнения: 788
Относно това пукане за което стана въпрос и аз на няколко пъти съм го чувала - и то все когато бебка мърда.Не знам какво е ,но съм сигурна че не е хълцане или къркорене на черва.

Имам един въпрос.ще съм благодарна на всеки който може да ми отговори-Къде става заплащането за избор на екип?Аз си мислех,че става в болницата,в която ще раждам,но вчера на консултацията лекарката ми каза да занеса на нея парите и тя ще ги внесе в болницата.На мен ми стана нещо съмнително! newsm78 В понеделник сестра ми има час при същата лекарка(тя ни следи бременността и на двете и бяхме решили да раждаме с нея) и ще чакам да разбера на нея какво ще и каже.Но засега везните май клонят към раждане при дежурна смяна.Като се замисля всички ние сякаш сме родени с избор на екип!!! Peace

Качвам снимчици и на нашата кошарка. baby_neutral

# 66
  • Мнения: 134


Имам един въпрос.ще съм благодарна на всеки който може да ми отговори-Къде става заплащането за избор на екип?Аз си мислех,че става в болницата,в която ще раждам,но вчера на консултацията лекарката ми каза да занеса на нея парите и тя ще ги внесе в болницата.На мен ми стана нещо съмнително! newsm78 В понеделник сестра ми има час при същата лекарка(тя ни следи бременността и на двете и бяхме решили да раждаме с нея) и ще чакам да разбера на нея какво ще и каже.Но засега везните май клонят към раждане при дежурна смяна.Като се замисля всички ние сякаш сме родени с избор на екип!!! Peace

Качвам снимчици и на нашата кошарка. baby_neutral

да бе да ще ги занесе в болницата  Thinking глупости на търкалета ,много съмнителна тая работа ,не ти трябват никакви екипи от тоя сорт .... Naughty
сама си го написала ,ние все при избор на екип сме раждани ,аз и по-горе го написах и първото си дете родих без избор при екипа които си беше на смяна и това мисля така да родя при когото се падне .

# 67
  • Мнения: 139
Eva_merry на мен това на ръка не ми звучи добре! Аз също съм с избор на екип в Шейново и парите се дават след раждането на касата и срещу бележка! Дори ми обясниха подробно каква част отива за лекаря, за акушерките,за болницата и тн!  ylinfant

# 68
  • Мнения: 479
Привет, момичета!

Ама че сте пъргавелки! Нова тема има вече, че и 4 странички сте изписали!

Честито на именниците!

А от нас и почерпка за здравето на батко Теди

# 69
  • София
  • Мнения: 289
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  bouquet МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ! Grinning  bouquet

Аз ходих до университета да си оправя нещата и пак нищо не направих, много ме е яд В понеделник пак трябва да ходя, а лошото е че в понеделник и до офиса трябва да ходя и пак ще е едно обикалянееееее  Sad еййй писан ми вече Sad

На нас пък племенника ни е на гасти той е на 5 години и е голям сладур Simple Smile От вчера ми рисува картинки на майки с бебенца, явно и той се вълнува, че ще става батко Simple Smile
Ние отиваме на разходка Simple Smile

# 70
  • Мнения: 479
Момичета, ето тук в тази статия http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=457689 четох за регламентираните (уж) плащания за раждане в софийските клиники. Имаше обаче нещо, което ме смути. Пише, че в Шейново "изискват  повторни изследвания за СПИН, Васерман и хепатит Б в края на бременността, които не се поемат от касата".
Ако от мамите, които ще раждат в Шейново, има запознати, нека да напишат вярно ли е!!!
На моя док му се бил изчерпал лимитът и даже ПКК и урината трябваше да си плащам, сега ако трябва и тези изследвания да си правя за своя сметка...  #2gunfire

# 71
  • Мнения: 134
Тодоранче първо да ти е жив и здрав сина !!!
ама това дано да не е вярно ,че ще ти олекнат джобчетата много, #Cussing out

# 72
  • Мнения: 479
cenitelkata, много ти благодаря!

А за изследванията е така, доста ще олекна  #Cussing out
В краен случай идвам в ТК, само да няма задръствания, като почна да раждам  Joy

# 73
  • Мнения: 134
cenitelkata, много ти благодаря!

А за изследванията е така, доста ще олекна  #Cussing out
В краен случай идвам в ТК, само да няма задръствания, като почна да раждам  Joy
ако тръгнеш да раждаш в задръстванията ще ти поръчаме екскорт  Joy  newsm01 в краен случай ...........ще се лети  newsm52

# 74
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте момичета  Hug !!!

Преди малко получих СМС с инфо от Маринела_фло и реших първо да пиша,после да чета  Wink .СМС-а е: "На 13.03 се роди Димитрис на Маринела_фло.Тежи 3400,51см.Бебчо е в ковиоз,заради затруднено дишане ."

Пратих и отговор с поздрави и пожелания за бързо възтановяване от всички ни  Heart Eyes .

Аз се връщам да ви изчета.Лека вечер на всички   bouquet

П.С.Днес Русенската среща мина страхотно.Сложих снимки в албумчето .

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 18:15 от SUNI_22

Общи условия

Активация на акаунт