Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 март 2008, 10:38 ч.

Сероцеле???

• 1 883
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,
преди 6 м. загубих бебчетата си (близнаци) след мисед в 14 гс. Установи се че имам сраствания на лявата тръба и всъщност мога да забременявам само през месец - само от десния яйяник. На поредния контролен преглед се установи, че имам 2 доминантни фоликула на десния яйчник, но и сероцеле на фиброгениталния апарат отдясно. Гинекологът ме увери,че не е киста и не е нещо, което да ми попречи да забременея, но и не ми каза, точно какво е. Не можах да намеря инфо за сероцеле в интернет. Някой може ли да ми помогне с информация? Факт е, че вече оптиваме за бебче, но не става. А и имам болки отдясно. Дали това има някакво отношение... Hug

# 1
mimeto-rz съжалявам за загубата ти Sad
Не знам какво е сероцеле ...

# 2
  • по света и у нас
Мимето-рз съжалявам за загубата ти.
За първи път чух думата "сероцеле" и се поразрових и аз из нета. В интерес на истината, срещнах го на няколко места, но без обяснения какво е. Единствено в един руски форум е засегната темата: http://forum.sibmama.ru/viewtopic.php?p=1837884&sid=a57c853b … 55e269edce0f6b3f7

Не съм много добре  с руския и това, което разбрах може да те подведе, за това прочети го сама, може би на теб ще ти стане ясно.
Успех ти желая  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт