РЯЗАНЕТО НА НОКТИТЕ - ЕДИН ГОЛЯМ УЖАС !!!!!!!!!

  • 2 457
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
С каката в един период беше възможно само докато спи ... Сега няма проблем ... Малката също не е много доволна, но тати я уговаря и за сега няма проблем, но редовно дава само ноктите на два пръста да се режат  Laughing....

# 31
  • Мнения: 475
И ние си играем,разказвам й разни неща,обяснявам колко красива ще стане с "маникюр",давам й някаква мека пиличка да си ги търка сама и така....Нямаме проблеми!

# 32
  • Мнения: 745
И при нас е мисия невъзможна.Нищо не може да му отвлече вниманието.Така реве,и аз едвам ги режа.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 891
Пускам и някоя песничка на компа тя гледа и така ги режа.Мрънка но успявам:)

# 34
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Режа с нокторезачка и нямам проблем, но имах с ноктите на краката. Затисках я, тя се гърчеше, но и ги отрязвах и така, докато не видя, че нито боли, нито ще се откажа  Twisted Evil
Хихик  Laughing и яз ползвам техниката на "затискане" като трябва да му изрежа ноктенцата но краката  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 10 337
Уф, зор голям е. Особено на краката. Дори докато спи мърда  ooooh!. А най-големият й ужас е да й хванеш и обездвижиш ръка/крак. При взимане на кръв реве заради това, не заради убождането.

# 36
  • Мнения: 953
Рязането на ноктите при нас е голяма борба. Имам този проблем откакто малката стана на 10м.
Тя пищи и се дърпа все едно я коля, а аз я дебна да клъцна нокътчетата  Crazy
Процедурата е следната - слагам я на столчето за хранене и чакам рекламите по ТВ. Като почнат затрупвам цялата табла с играчки сграбчвам крачето или ръчичката и действам бързо, докато не се е усетила. Много е трудно.

# 37
Когато беше малко ги рязах докато спи . После чаках да почнат рекламите по телевизията и грабвах ножицата. Сега се убеждаваме колко микроби има под ноктите, но пак е трудно.....

Винаги съм се чудила защо им е толкова "гадно" на децата? newsm78

# 38
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз пък съм нямала такъв проблем и с големия, а сега и си малкия.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Не съм имала проблеми/досега/.Обикновено или гледа филмче,или започваме да ги броим,назоваваме ги-палец,показалец...

# 40
  • Мнения: 537
В началото докато не шаваше беше лесно, ама сега като види нокторезачката и бяга  Mr. Green Като я хвана в началото гледа какво правя, успявам да изрежа един нокът и после иска да хване нокторезачката или си дърпа ръцете. Общо взето по 2-3 дни с режем ноктите  Crazy Надявам се като по порасне да успявам да я залъгвам с някоя игра, че сега нищо не помага.

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
При моето дете ужасът е за ноктите на краката. Ей, не дава да ги доближа. Вечно ходи с големи нокти  Mr. Green Гледам поне веднъж на 2 седмици да й ги режа, докато спи, но това е трудно.
Иначе на ръцете дава, винаги е давала сякаш. Напоследък всеки ден иска да режем "нотките"  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 1 185
Пищи, все едно го колят! Ако е заспал се буди! Режа по нокът на час и така за еди ден съм ги изрязала  Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 1 603
На ръцете докато суче, по 2-3 нокътчета - относително лесно. А на краката със "затискане" и задължителното участие на таткото.

# 44
На краката: само докато спи и то до половин час след като е заспала.
На ръцете: режа си мойте нокти пред нея и й става интересно. Дава да й резна два три нокъта,но после бяга. Останалите докато спи.

Общи условия

Активация на акаунт