Хотел Мирамар-Обзор

  • 44 879
  • 357
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 455
Сега попаднах на отзиви от форума за Обзор - имало режим на водата!!!!! Вярно ли е? Поне миналата година е било така??? Това доста ме разколебава...

# 31
  • София
  • Мнения: 676
cvyrche, аз сигурно ще запазя места от 27 юни - през Бутик травел Simple Smile
Значи ще се засечем за два дни! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 391
И ние най-вероятно ще сме там началото на Юли. Но това за водата го чух и аз, дано да се включи някой, който има повече информация по въпроса. И да каже, че не е вярно Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 676
Лелеее, това е кошмарно!!!
Аз все се надявам, че е решен въпроса за хотела... Аз четох отзиви в руски форуми и там нямаше такова нещо.

# 34
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Дано наистина да няма режим,че иначе си е жив кошмар. #Cussing out

# 35
  • Мнения: 391
Днес получих това ЛС и ще го копирам и тук, за да се успокоим за водата:
"Незнайно защо не мога да отговарям в темата за Мирамар - Обзор, за това на ЛС. Миналата година работих на рецепция в хотел в Обзор (друг не Мирамар) и да - режим на водата имаше. Но 1. тя е нощно време и нашият хотел имаше цистерни, та съм убедена, че и Мирамар имат. Така че все едно няма воден режим. Има по квартири и малки хотели. 
Може и да го постнеш в темата това, тъй като мисля и други се интересуваха...  "

То и аз някак не можех да си представя в 4* х-л да има режим на водата Mr. Green, ние ще сме там от 02.07.

# 36
  • София
  • Мнения: 676
И аз така си мисля, не може толкова хора, основно чужденци, да ги сложат на режим и нищо да не споменават по техните форуми.... на руснаците забележките бяха единствено относно анимацията...

# 37
  • Мнения: 273
ние с моя мъж имаме много хубави спомени от Обзор. За това решихме да прекараме майските почивни дни там , в х-л Мирамар. Когато се върнем ще пусна пресни отзиви - тазгодишни.
весели празници

# 38
  • Мнения: 273
Ето ме след празниците, с топлите новини.
Хотелът е хубав, дори много хубав - стаи- просторни, обзавеждане, ресторант, басейни (4 външни и един вътрешен-мъничък), подготовка на плажа за сезона (работеше почистнаща и пресяваща пясъка,машина). Спа център с джакузи, сауна и парна баня и може би през сезона масажисти. Но както всичко българско има и "НО". Пътят, водещ от главното шосе до хотела е меко казано разбит - преминаваш през един характерен българско-лунен пейзаж. По същия този път трябва да преминеш и пеша, ако си решил да се разходиш до града. Но след като си прескочил калните локви (е, хванахме дъждовно време, лятото може би ще са просто дупки), стигаш до основния път Бургас-Варна, по който трябва да вървиш около 800  м до Обзор. Иначе друг достъп до града е пеша по плажа, но с пресичане на река. За това пък хотелът е, както казах много хубав и може и да не се разкарва човек до Обзор.
Не можах да си обясня следното - организират се пакетни програми на база ALL Inclusive, включваща анимация за деца и възрастни, за българи за шестте почивни дни през май. Въпросните дни,обаче, включват ден неделя, в който аниматорите почиват - румънците са си заминали на обяд, да пропуснах да кажа, че хотелът е пълен с румънци. Вали дъжд, няма как да се излезе на вън, детския клуб е затворен, децата пощуряват. Повече аниматори и не видяхме...........
Може би беше мал шанс с времето, вероятно лятото при запълнен ден с плажни емоции, не би се почуствал човек откъснат и дори леко скучаещ, но тишината и гледката на морето си заслужават.

# 39
  • Мнения: 3 153
Аз малко офф, но понеже онзи ден се върнахме от почивка в Обзор и да кажа, че съм страшно разочарована от  Бургаска област като цяло. Навсякъде, включтелно и в Обрзор кипят някакви безкрайни, безумни строежи, строят се някакви комплекси, все едно си попаднал насред Люлин и е направо грозно (Сл. бряг не искам и да го споменавам даже). Ние бяхме в 4* хотел, но пътят до него беше окаян заради поне 5те хотелчета, които се строяха непосредствено близо и съсипваха картинката.
Ходихме и до Варна, като табелата за Варненска област започва непосредствено след Обзор с Бяла и все едно попадаш в друг свят-подредени градчета, зеленина и никаква мръсотия.... Много фрапираща беше разликата!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Общо взето за този хотел чета само хубави отзиви (като изключим чуждото присъствие  Mr. Green) До сега обаче не съм ползвала системата All Inclusive и затова искам да попитам тези които вече са го посещавали, какви са техните впечатления. Притесненията ми идват от факта че при многото четена на отзиви за БГ хотели с тази система срещнах отзиви, че храната не е разнообразна, а за напитките, че са възможно най - евтините (четох че натуралните сокове всъщност били разтворими Степчета, газираните напитки били само от машина, а пък алкохолните съвсем оскъдни като асортимент и то безизвестни български марки.  Thinking Паричките които се плащат в тези случай в никакъв случай не са малко и ми се ще да намеря нещо което да си заслужава цената.
Някой има ли впечатление колко се доплаща за чадър и шезлонг на плажа? И какво бихте ме посъветвали относно разположението на стаята. Дъщеря ми няма да има навършени три години тогава и все още спи на обед та ми се ще да е по-спокойно.

# 41
  • Мнения: 72
В този хотел не сме ходили, но миналата година бяхме в хотел Вива на Златни Пясъци, а те са на един и същ собственик. Останахме много доволни от всичко, от обслужването, от храната - много разнообразна и вкусна /недостатък е само, че е отдалечен от плажа/ Предполагам че на Мирамар ще е по-хубаво, поне така ни казаха от персонала на хотел Вива, които са ходили временно на Мирамар при откриването му.

# 42
  • София
  • Мнения: 250
Ами навсякъде е така на all inclusive, фрешове и натурални сокове се доплащат.
За алкохола зависи вероятно от хотела. В последните години по морето бирата е наливна Славена, вината са средно качество наливни, по-точно от картонените 3-5 литрови, вероятно и за тях зависи с кого са сключили договор. Ние където сме ходили винаги е имало голямо разнообразие на алкохол и то марков български - водка, ракия, джин, ликьори, мастика, мента, коняк...

# 43
  • Мнения: 391
За чадър с два шезлонга се плаща 15 лв, на ден, има и свободна зона.
Ние вече си резервирахме за там от 2ри Юли. За разположението на стаите - мацката ни препоръча от тези, които са със страничен изглед море, от там се вижда и басейна. От това лято щяло да има анимация на български, не само на немски или руски, както е на повечето места.

# 44
  • София
  • Мнения: 676
Оооо, това е една много добра новина!!!
За стаите аз само прочетох в един руски сайт, че не е добре да е първи етажа, защото било шумно. Не знам каква е заетостта в края на юни, когато ще сме ние, но нашето най-важно изискване е стаите да са съседни, за да сме близо до децата.
За храната и питиетата имаше добри отзиви, но аз съм се убедила, че звездите на хотела не са определящи. Ходим на Златни пясъци няколко поредни години и е много различно навсякъде. Не сме били АИ, а със закуска и вечеря. Ами на едното място е отрупано всяка вечер с различни и определено интересни неща, а на другото скучно еднообразна храна. Ще видим... Ние май ще ходим първи, така че ще пиша като се върнем, даже може и оттам ако има някакъв интернет.

Общи условия

Активация на акаунт