Това вече не се търпи!

  • 10 497
  • 150
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 152
Великият комбинатор - Феим Петър Юриев Юсеинов Чаушев

http://www.epochtimes-bg.com/2008-01/2008-03-04_07.html
...какво повече да се добави? Ето тази измет определя правилата ни за живот... ето това представлява държавата ни!
Имам един приятел , който казва: "крайно време е в тази държава да махнем всички българи... и на тяхно място да докараме някакви хора!"

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Анадънму. Всъщност, въпросителна трябваше да сложа, но както и да е. Преди петнай'стина години учителката ни по история каза да учим турски. Щял да ни трябва. Тя е умна жена и аз и вярвам. А на следващите избори пак недейте да гласувате и се оправдавайте, че няма за кого. Феим български няма да научи зарад нас.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
helengnom , ти гласувала ли си,ако не е тайна разбира се?

# 48
  • Мнения: 152
Анадънму.Феим български няма да научи зарад нас.
Варна е тяхна... на ДПС де...
аз предлагам да я закриваме тая държава! 1300 години експерименти стигат... доказахме на цялата планета , че можем да носим. Бият ни и ни шибат когато и както си поискат , а ние ставаме все по-горди... че можем да носим! Хайде някой да ми каже какво прави тази държава за него? Защо всъщност трябва държавата в този си вид да съществува?
На всякъде по света , държавата е осъзнала , че е нищо без поданниците си и се старае да им създаде условия за да могат същите тези поданници да я обичат и да седят в нея (в нормалните държави). А тук е точно обратното...държавата е абдикирала от народа си...и същия тоя народ има нужда от държавата... която пък го тъпче всячески.
Пълен абсурд. Това е държава на аутсайдерите - ето това е България. Пияни свине ни трепят по пътищата, наилонови торбички се въргалят по полята, боклуци и дупки на всякъде, озлобени хора не ти обръщат внимание дори  когато умираш на улицата... и дори ще те сритат.
Турски мисионери и крадливи цигани определят начина ни на живот и размахват пръст поучително от телевизора как трябва да сме кротки защото ЕС и не знам си кой още щял да ни се разсърди...
А  Левски е умрял с идеята за "чиста и свята република"...
Къде е сега поета...?
Да я закриваме тая държава.

# 49
  • Мнения: 475
helengnom , ти гласувала ли си,ако не е тайна разбира се?
Естествено,че гласувах,ама файда няма ThinkingНали живеем в Абсурдистан!

# 50
  • Мнения: 152
Нали живеем в Абсурдистан!
за съжаление живеем в България... , защо променяш името на държавата? Кажи ясно , че се срамуваш , че си Българка...какво толкова страшно има?
То си е срамно да си Българин в държавата си!

# 51
  • Мнения: 475
Нали живеем в Абсурдистан!
за съжаление живеем в България... , защо променяш името на държавата? Кажи ясно , че се срамуваш , че си Българка...какво толкова страшно има?
То си е срамно да си Българин в държавата си!
newsm78Защо реши,че се срамувам да съм българка?Не се срамувам,а ме е яд на всичко,което се случва.Яд ме е,че не мога да го променя.Ако ме беше срам,досега отдавна да съм отишла някъде другаде.Само,че съм тук!И това за Абсурдистан не помня къде го чух,но ми хареса,защото къде на друго място се случват толкова много абсурдни неща и на никого не му пука? Shocked

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
helengnom , ти гласувала ли си,ако не е тайна разбира се?
Естествено,че гласувах,ама файда няма ThinkingНали живеем в Абсурдистан!
Попитах те,защото обикновене тези които най-много недоволстват не са и помислили да отидат да гласуват.
Мъжа ми също не искаше да гласува,но му развих една лекция и оттогава е гласувал на всички избори.

# 53
  • Мнения: 152
И това за Абсурдистан не помня къде го чух,но ми хареса
...хубаво е да знаеш когато цитираш нещо какво значи!
Турците слагат продължението "стан" само на страни които смятат за техни територии или на тези които по някаква си тяхна логика им принадлежат!
В техните карти ще видиш , че България всъщност е Булгаристан, Тюркмения е Туркменистан ,  Киргизия наричат Киргизстан, Грузия е Гюрчистан...мога и още да ти изредя -даже смятат , че голяма част от Гърця им принадлежи...
Сега надявам се разбираш защо ми звучи адски нелепо това определение за държавата ни, в която действително стават абсурди..., но все пак можем и някак друго яче да я наричаме!

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 23:08 от Фиатаджия

# 54
  • София
  • Мнения: 442
Така, така, с тази "силна" избирателна активност сме си го заслужили  Cry
Скоро и на китайски ще проговорят

# 55
  • Мнения: 1 367
Този човек ми е адски противен още от времето на процеса в Либия.Няма да забравя,гледах го в някакво предаване,мисля,че по БТВ беше.Среща между него и д-р Здравко Георгиев в посолството,скоро след освобождаването на Здравко.И като му блъска по масата,буквално,като му се кара-ти кво искаш повече бе,нали си на свобода,кво повече искаш!Цитирам дословно.Докторът изгуби дар слово за секунда,после му отговори простичко-какво ли да искам,жена ми е в затвора...Очите му се напълниха.Имаше и още грандиозни простотии във връзка с процеса.Ако се наложело,той щял да си вземе пижамата и да иде при сестрите в затвора.Оставям го без коментар.

# 56
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен.И аз гледах въпросния материал и доста се чудих дали да пусна тема.Как е възможно такива хора да участват в правителството.Да ходята да си нижат кротко тютюна и да си говорят на разните там диалекти.Наистина много съм бясна #Cussing out #Cussing out




# 57
  • Мнения: 6 618
Заслужихме си го .

# 58
  • Мнения: 22 879
Пада ни се,като сме коне с капаци.Или по-точно все си врем носа в чуждите работи,ама като трябва наистина да гледаме,нищо не виждаме.И като гледам колко неграмотни хора с претенции има и колко без грам култура, и възпитание,на които все дург им е винове,вече се отчайвам,че ще се оправим.Не знам само турски ли да уча или цигански... Confused

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 23:58 от ДесиХ2

# 59
  • София
  • Мнения: 309
Не съм гледала репортажа,но и аз съм възмутена,противно на някои критики-аз гласувам всеки път,но наистина има много малко млади хора пред урните.Най-голямо ми е възмущението,че точно,,Министерство на Земеделието,,е в турски ръце-все правя асоциация с турско робство-знам,че не е правилно,но отвътре ми идва!Не искам да засягам хората с турска жилка,имала съм и приятелка и шеф турци,но някакси ми е неестествено турци да заемат ръководни постове в България.

Общи условия

Активация на акаунт