Тента

  • 10 146
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ние сме на предпоследен етаж, но над терасата няма навес, точно под небето е (последният етаж е по-малък).
Моята тераса (голямата, 'щото имам и още 2 балкона други на долния етаж) е по същия начин.
Не съм мислила за тента, защото нямам достатъчно височина и ако е от стандартния тип с наклон човек трябва да се навежда, за да мине.
Миналото лято видях на съседна кооперация с подобна тераса един съсед монтира нещо като права тента - представете си гаражна врата, монтирана хоризонтално - така изглежда. При дъжд, вятър и през зимата обаче я прибира.
Пусто е далече, няма как да снимам, така че да се види добре, иначе ми се струва много добро като идея, защото като гледам и тяхната височина не е голяма.
Ако не мислех, че е много нахално, направо бих отишла да попитам каква е и откъде я е купил, защото не съм виждала подобни. Но в крайна сметка май ще се пресрамя Simple Smile.

# 31
  • Мнения: 4 668
Pipinka, може ли да дадеш координати на фирмата Боряна-казваш че си доволна от тях, нали?

Да , доволна съм наистина .
Ще потърся във гаранционните карти телефоните им ... сега ги нямам под ръка  Rolling Eyes Пробвай и в гугъла  Wink

Колкото до пукането - отново заявявам най - отговорно , че никога не е пукал поликарбоната .
И проблемът не е  в " здравото " захващане , а в неправилен монтаж или некачествен материал мисля  Confused
Ако беше общ проблем няма как на едни да им пука , а на други не .
Освен това много малко фирми са наистина специалисти в точното изработване на такива покривни конструкции ...

# 32
  • Мнения: 606
  Мале, ще се обидя... Да не би да пиша с невидим шрифт???????????? Третият пост прочетохте ли го?

Боряна 22
В Горна Баня са, над гарата. Ето тела на шефа -  Динко Цанов 0888 21 99 59

От работата ще ви добавя и стационарен телефон. Шефът им ми обясняваше, не за да ми пробута тента, защото такава не ми трябва, че платът който използват е изключително качествен, и не е менте, а това е много важно, защото е скъп, а слънцето състарява всичко.

# 33
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Видях го твоя пост и мислех да ходя да проверя на място Simple Smile.
Знаеш ли дали има вариант да се монтира под прав ъгъл тентата или да е със съвсем лек наклон, колкото за идеята?

# 34
  • Мнения: 2 211
Знаеш ли дали има вариант да се монтира под прав ъгъл тентата или да е със съвсем лек наклон, колкото за идеята?
Боряна са много коректни и работят качествено и професионално. Технически всичко им е сметнато и изпипано. Предполагам, че все ще намерят начин да се справят със задачата.

# 35
  • Мнения: 606
  Стационарен нямат. Имат фирмен мобилен - 0888 22 33 00

# 36
  • Мнения: 2 125
Включвам се и аз в темата, защото имам същата дилема - тента или поликарбонат. На стройкото ми дадохе цена от 790 лв. за тента 2,40 / 3 м., която е с ръчен механизъм.
в този сайт съм харесала сенник - подвижен - пергола, но не съм питала за цена. Струва ми се, че скъпо ще излезе, заради електромотора. Има и цени в сайта, но не знам колко са актуални newsm78

Общи условия

Активация на акаунт