ФЕВРУАРЧЕнцето мило, то на мама си е най красиво!

  • 17 425
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 419
Още не съм легнала!
Мери, благодаря ти!  Hug Абсолютно ми се напрягат гърдите преди кърмене или малко ако има разлика в часа за кърмене, потичат. Това денем, разбира се. Стискам палци за зъбчето! Praynig
Бубе, адмирации за заглавията!  bouquet
Аааа, да....днес бях в църквата да запазя час за молитва. Казаха ми, че се плаща - 20 лв. А знаете ли дали може преди 40 да се отиде или трябва на самия ден?

Аз знам, че е добре да е на самия 40-ти ден или след това. Хм, на мен не ми взеха пари. Попа ми каза само да купя за църквата консумативи, а именно бутилка червено вино,бутилка олио и пакет брашно. В същата църква, преди два месеца една приятелка пък е носила само кърпи за църквата. Не знам защо, но явно не само има разлика в църквите, ами и към самите хора.

Хубав слънчев ден от нас!

# 286
  • Мнения: 384
Здравейте момичета, ето че и моят шушко стана на месец. Виви, честито и на вас - нали сме на една дата, та няма как да не го отбележа.
Сега нещо не толкова празнично. Повечето се оплакват от запек, а при нас днес е обратното. Тръгнах да сменям памперса и установих, че акото е като слузесто. Докато го разгледам, ме "застреля" с нова доза ако, както беше открит. Много се притесних и като типична майка параноичка рано-рано събудих педиатърката да питам на какво може да се дължи. Каза ми да му сваря две лъжици ориз и да му дам водичката. Според нея няма нищо страшно, просто съм му докарала лека диария с нещо, което съм яла. Дано Калоян да не се е метнал на мен, защото съм като "тестер" за лоши или нитратни храни. Оня ден правихме зелена салата и аз се обринах няколко часа, след като я опитах. Открай време е така - трябва да се хвана да заработвам пари от това. Минаваме през пазара, аз опитвам от зеленчуците и изчакват за реакция. Действам безпогрешно. Същата схема е и в ресторантите ooooh!.

# 287
  • Мнения: 88
Здравейте милички.
desi_sunshine може ли да ми дадеш телефон на д-р Христов? Вие с направление ли ходихте при него? И аз се опитвам да правя масажи, но са сполучливи само на долната част на телцето и то ако горната е завита или облечена. Когато масажирам крачката и дупето Пламенка гука и се радва, нооооо само да понеча да я отвия или съблека нагоре става една война..... Реве та се къса. Не знам защо така, стряска ли се или нещо друго. Дори вчера така ми изкара акъла. След баня си я мажа /естествено първо долната част / и реших да пробвам нещо. Като си е завитичка нагоре си мушнах ръката под хавлията да я намажа. Изведнъж като писна, стана цялата червена и спря да си поема въздух. Направо ми се обърна всичко. Вдигнах я, гушнах и почнах да я успокоявам и след малко си пое наново въздух и заплака още по силно. След няколко минутки се успокои, но вече ме е страх да правя каквото и да било по горната част на телцето. В началото си мислех, че има много гъдел и затова да не дава да я пипам, но сега не знам вече.
Как мислите, какво може да е?

# 288
  • София
  • Мнения: 1 185
Възпалени гърдички, slanchice1?!? Консултация с педито -  Peace

# 289
  • Варна
  • Мнения: 245
Заповядайте в новата тема :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279190.new#new
 Wink
Ние сме добре, четем ви но нямаме много ново и интересно за споделяне  Simple Smile
Лек ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт