Кафяво течение вместо менструация

  • 104 160
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 135
Всички ще чакаме теста, миличка, естествено молейки се да е с най-хубавите новини.
Но дори и да не е - нито се отчайвай, нито се плаши излишно предварително. На мен ми се случи същоти миналата менструация - уж да дойде, а дойде само кафяво. Много се уплаших, даже пуснах тема в Искам бебе за съвет. Там ми казаха няколко възможни причини. Понеже не съм в БГ няма как да ида на гинеколог още и не знам съвсем точната и сега. Тук успях само на един общопрактикуващ да отида, който като чу че съм с ПКЯ ми каза, че съм била голяма щастливка изобщо да имам подобие на цикъл, все ми една проба за инфекции да ме тества и до там. Аз тогава не знаех въобще какво става, поуспокоих се, резултатите не показаха инфекция, и бременност нямаше. Той изрази мнение, че сигурно просто цикъла ми е била ановулаторен и затова така било. Продължи ми 6 дни (колко ми е менструацията по принцип). По това време започнах и да си правя графики в Зачатие и там автоматично ми го разпозна като цикъл и го отбеляза в червено въпреки, че бях упоменала неменструално кървене. Смятам, че ингилизкият доки може да е бил прав. Но ще видим, ще си чакам и аз новото "включване" от лелката да видим как ще е. Та с всичкото това (извинете, че май стана дългичко) искам да кажа - спокойно, всичко ще си дойде на мястото... На най-правилното място и в най-правилното време! Имаш много подкрепа от всички тук и ще се молим за теб!  Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Благодаря Ви, момичета!
Ама и аз съм голяма паника...! Днес вече си ми дойде истинската менструация - със силни болки и течение, както е винаги. Но много се изплаших, защото това, което ви описах по-горе продължаваше 3 дни.
Благодаря Ви на всички за бързото включване.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво,Хари,знаех си аз Hug

# 19
  • Мнения: 7 716
Хариела, на мен макар и рядко ми се е случвало, изследвала съм хормоните, прегледи, в норма е всичко и казват, че понякога организмът реагира така, не се притеснявай.

# 20
и на мен понякога цикъла ми започва така.ходих на лекар и тя ми предписа хапчета, но от време на време пак цикъла ми започва така.мисля пак да ходя на лекар.когато ми се получи така още първия път......лекарката ми(гинеколог) ми каза че ще ми изпише хапчета и ще се оправя.ужасно мн. се притеснявам от това.правила съм си тестове ама не съм бременна.още ми е раничко за бебе ама след няколко годинки.......искам бебенце.мн ме притеснява този факт.....искам да имам     един ден  едно живо и здраво бебенце Praynig       дано това да не ми попречи да забременея. Praynig

# 21
  • перник
  • Мнения: 67
Здравейте!!
И аз на миналия цикъл страшно се изплаших,случи ми се нещо много странно.
Трябваше да ми дойде някъде около 28.03,а от февруари започнах да пия Дуфастон.На 27 ми зацапа кафеникаво и аз си помислих,че утре ще ми дойде,първия ден ми е така понякога.Но уви на другия ден само кафеникаво и то само да нацапа,и след няколко дни само когато ходех до тоалетна,после спря напълно.Понеже бях на път и не знаех какво да правя си премерих Базалната температура,тя беше 37.3 и така дни наред 37.1-37.5-37.3 тя  не спадна под 37 Shocked Shocked Shocked.На 08.03(10 дена закъснение) спадна на 36.иии(не помня точно),ми зацапа пак кафяво и почна да ме боли корема като преди цикъл,а на 09.03 вече си ми дойде нормално. smile3518 Не мога да си го обясня.Защо се получи така?Така се надявах да е станало бебето,но уви.Не съм ходила на лекар.С лапароскопия съм от минелата година от май месец.Запушена дясна тръба и ендометриоза.Скоро ще правя инвитро.Не мога да си го обясня,дали се е появила киста,или съм била забременяла,или е от дуфастона.Доки ми каза при предишния преглед че нямам овулация(а забравих да кажа,че и цикъла ми е кратък и слаб,и трае около 3 дни).Сега ми дойде на 10.04 без проблем,и продължавам с дуфастона. Благодаря предварително за вниманието!!!ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ВИ ДОСАДИЛА.Но тук мисля,че ще намеря разбиране и подкрепа!!!
Пожелавам успех на всички.Не губете надежда,че ще успеем!!!! newsm32

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 22:52 от doroti76

# 22
  • Мнения: 945
Дороти, не се паникьосвай, може само този месец да е така.
Не го мисли това. Лекувайте ендометриозата. Действай си за ин витрото. Възможно е да е от всичко. Вече е минало и не можеш да разбереш. И не досаждаш, споделяй каквото ти тежи на душата.
Усех, миличка!

# 23
  • перник
  • Мнения: 67
Благодаря миличка     bouquet
 Да,ще действам за ин витро,скоро.Дано тази ГАД не ми убърка плановете....

# 24
  • Мнения: 22
Здравейте момичета...Това кафяво течение се появи и при мен...По принцип имам адски редовен цикъл, които започва с нормално кърваво течение, но снощи беше кафяво, както и днес...малко ме наболяват яйчници....Надявам се да е нещо хубаво, да има бебо...същевременно това кафяво течение ме плаши Sad

# 25
  • Мнения: 232
Здравейте!!!
И аз се обръщам към вас за помощ,мнение и подкрепа.Та значи..Идва ми нормално,през 27-29 дни,с продължителност около 4-5 дни,като последните 2 няма почти нищо.Този месец преди да ми дойде си имах обичайните подуване на корема,болезнени гърди,наболявания ниско долу и т.н.На 09.12 ми дойде,но не истинска менструация,а кафяво течение,започващо с кафеникаво зацапване.Днес имах само 2 капчици,а вчера и онзи ден беше много оскъдно,използвала съм само 3 превръзки.Прилагам си и графиката от миналия месец, която уж ми е отчела,че съм имала овулация,но аз не съм толкова сигурна. newsm78
http://www.babyplan.ru/profile/27198/1
Какво ще ме посъветвате,това менструация ли е или не?Нещо май не ми е наред. Cry

# 26
  • Мнения: 232
Здравейте момичета!
Включвам се само за да допълня,че днес окончателно ми спря.Това определено не мога да го нарека цикъл.За мое най-голямо съжаление не живея в БГ и не мога да отида на гинеколог все още,та за това ви  моля за съвет. PraynigКакво е това вечение според вас,на какво може да се дължи?

Общи условия

Активация на акаунт