оплакване от Kaufland

  • 10 775
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте, искам да споделя с всички колко съм разочарована от Kaufland. Стоките, които купувам са качествени и скъпи, затова реших, че не е от значение мястото, от което се пазарува и направих два плахи опита в Kaufland. НО: и двата пъти закупих развалени и некачествени стоки в по-голямата си част, та реших, че въпреки левът, който ще похарча в повече - ще пазарувам в BIlla и каквото ще да става.
успех  #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз бих казала същото за Била, но здраве да е !
По вкус и цвет, товарищ нет  Naughty

П.С. Не пазарувам в Кауфланд

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Много малко неща заслужават да се пазаруват в Kaufland - аз, например, ходя там само за месо и кучешка храна. Иначе те поддържат ниски цени основно чрез предлагане на низкокачествени стоки или стоки с изтичащ срок на годност, затова повечето продукти предпочитам да купувам от друго място.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 366
Аз пазарувам редовно от там и проблеми нямам.

А ти защо не върна развалената стока? Там можеш в 3 дневен срок да върнеш това което си купил без да даваш обяснения защо си го направил - само си пазиш касовата бележка.

На мен ми се е случвало в магазин Европа и си върнах разваленото. Приеха го без разправии.

# 4
  • Мнения: 27
Цитат
А ти защо не върна развалената стока? Там можеш в 3 дневен срок да върнеш това което си купил без да даваш обяснения защо си го направил - само си пазиш касовата бележка.


Отидох там за разнообразие- не ми е на път и нямах време да се връщам обратно до магазаина. Иначе - обикновено бих върнала стоката, не ме притеснява. Просто исках да предупредя останалите потребители да не губят време и усилия в такова начинание.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз съм доволна от Кауфланд,а в Плевен Била е толкова зле зареден,че ме е яд да влизам там. нямаме кой знае какъв избор от вериги хранителни магазини.
Щом не си доволна не пазарувай повече там! Аз така правя,като ме издразнят някъде повече не ходя.

# 6
  • Мнения: 812
В Кауфланд не стъпвам,не ми доставя удоволствие да си оставям парите там!!! Peace

# 7
  • Мнения: 338
Редовно пазаря от там/без месо/,и не ми се е случвало да има развалена стока.

# 8
  • Мнения: 17 546
Живея до Кауфланд и ми е удобно да пазарувам от там. Както във всеки друг магазин и там има боклуци, никой не прави изключение. Не смятам, че е закономерност специално за Кауфланд.

# 9
  • Мнения: X
Хехе, Кауфланд е ужасен магазин, но е евтииииин... Peace

Наблизо ми е, често пазарувам. Предимно консервирани храни, кафе и захарни изделия /много по-евтини са/, перилни препарати. Месо или колбаси не ми и хрумва да купувам. Рибата и пилето, когато съм ги купувала, не са ми харесвали. Работят с доста неизвестни за мен производители или такива, които не ми вдъхват доверие. Сирене купувам - само пакетирано. Кисело мляко - по-евтино е.
Зеленчуци - рядко купувам, чувствам се като прасе в кочина на зеленчуковите им щандове.  ConfusedЧовек си се учи - това може, това не може. Не заклеймявам магазина заради това. Както се казва по модерному - такава му е таргет-групата.

Кауфланд има и друго предимство. Вечер цените на някои зеленчуци и хлебните изделия падат двойно.

# 10
  • Мнения: 40
В Кауфланд дори не съм влизала - досега не съм чула някой да е пазарувал от там и да е бил доволен  Naughty

# 11
  • Мнения: 1 273
Аз съм доволна от Кауфланд. Внимавам какво купувам,и до сега не съм имала проблеми. Купувала съм месо, сирена и всякакви такива от  витрините им, и до сега на развалена и некачествена стока не съм попадала. Да не говорим, че на малкия като беше бебе съм му взимала и дрешки от там и то за много добри цени.

# 12
  • Мнения: 4 877
Напоследък с тази тъпа конкуренция между веригите за ниски цени май навсякъде са занемарили качеството.
Наистина през последната година основно мъжът ми пазарува. Пазарува веднъж в седмицата  от голям хипермаркет за цяла седмица и после през седмицата купуваме от едно хубаво магазинче до нас само млека и някои неща, които са свършили. Прави ми впечатление, че вече много се оплаква, че не може да купи всичко, което съм поръчала от конкретния хипермаркет.
Вчера случайно бяхме до Фантастико и влязах да купя някои неща. Не знам дали сте обръщали внимание, но колбасите им бяха ужасно стари. На щандовете за меса, салати, маслини, сирена, колбаси бяха само 2 продавачки, които се чудеха как да обслужват клиентите. По-троснати продавачки отдавна не бях виждала, но е напълно обяснимо като трябва да покриват около 6 щанда на разстояние 20-30 метра (не съм мерила, но долу-горе толкова е). Иначе пък учудващо плодовете и зеленчуците им бяха добре.

# 13
  • Мнения: 740
Месото в Кауфланд е винаги прясно, има голямо разнообразие и съм много доволна. Друго не купувам от там.

# 14
  • Мнения: 599
Това ми е най-противния магазин.
Още първия път като влязох в него не ми хареса да пазарувам там,а и ми е далече.

Общи условия

Активация на акаунт