Не яде месо :(

  • 2 505
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Според мен не трябва да насилваш детето, явно не му харесва. Аз също израснах в семейство на върли месояди, но така и не се научих да харесвам месото и сега съм вегетарянка. За мен е много неразумно да насилваш детето си да приема твоя вкус. Ако не ика не го мъчи, нека то самото си реши какво иска и не иска да яде. Не съм чула за човек който е пострадал от неяденето на месо.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз пък не смятам, че месото е жизнено необходимо и не си мъча детето да го яде. Когато имаме гости или сме на такова пробва, но го плюе, пробва наденица изплю я, пробва шунка също, рибата тоже, и понеже аз никога няма да му дам в устата, го оставих сам, ми не ще. И още по-добре. Въобще не се тревожа за което.
newsm10 newsm10
Напълно те поткрепям. Не мога да разбера от къде е това разбиране, че е жизнено важно за децата да ядът месо.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 183
Аз също смятам, че месото не е жизнено необходимо.Аз лично живея почти без него  Wink . Естествено ще продължа да му го предлагам

Леле сигурно и при нас ще е такава мъка. Аз още помня как нашите ме караха да си хапна месцето пък дори без хляб, а аз обяснявах че хляба не е проблем, но от месото ми се повръща.
Но сега смятам да го предложа на бебка като и дойде времето и как ли ще се шашкам ако не го иска Confused

Общи условия

Активация на акаунт