Разделно хранене-част 22

  • 12 303
  • 303
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 724
Обядвах разделно и после като ме натисна глад за сладичкооо................. ooooh!
О, от понеделник няма шега ,но днес е срядаааааааааа.....
Напоследък съм много недисциплинирана и не мога да се понасям Crazy.
Анджи ,пяна може да се получи и без сметана, когато кафемашината има такава опция.
Госпожата ,искрено се посмях на гърба на приятелката ти Joy.
Дудинка, колежката е виновна ,нали? Wink
Валя 80 ,очите са на дъщеря ми .
Аз съм пъстроока, по -скоро на зелено бия ,баща и е със сивосини очи .
В родата на моята майка всички са синеоки .
Сега ви пускам поздравче, от него не се пълнее Laughing
 http://www.vbox7.com/play:d0ab4ce4   
клипчето може да ви откаже от обяд  Sick

# 211
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Хайде аз да открия "сезона на мечките"  Joy Снимките са преди и сега Simple Smile




Ваш ред е момичета Mr. Green

# 212
  • Мнения: 3 371
Мимче , браво на теб!   bouquetПросто си неузнаваема! Колко килограма си свалила ? Сега изглеждаш перфектно! Peace Алекс, тия очи - цяла Вселена , бе ! Направо да потънеш в тях! Ще подаряваме на някой татко пушка двуцевка май! Peace

# 213
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Госпожата, досега са 15 кила. Това беше най-дебелият ми период  откакто се помня. Ще взема да си направя колаж, за да не се повтори такава ситуация.
Алекс, така ме разсмя, че колегите се чудеха какво става  Joy

# 214
  • Мнения: 215
Момичета добре че сте вие да ме разсмеете, че малката цял ден ме ядосва  Mr. Green.
Мимче, страхотно бе мила  Hug. Това как го постигна  newsm78. Диети и спорт или само диети. Сподели моля те.
Аз нямам снимки от преди, когато бях 55кг., но утре ще ви пусна от сега. Не че съм дебела, просто се чувствах добре тогава, а сега ми тежат кг-те. Пък и с възрастта по-трудно се свалят и на човек му тежат повече  Simple Smile
Лека вечер на всички  luvbed

# 215
  • Мнения: 480
Мим4е,супер резултат! smile3501Аз също се престрашавам да ви пусна 2 снимки от преди.Как ми е смешно сега като ги гледам,ама преди хич не беше.Мим4е открива сезона на мечките,а аз на русалките! Joy
http://images.angyla.multiply.com/image/1/photos/2/500x500/43/IM … amp;nmid=69528359
 http://images.angyla.multiply.com/image/1/photos/2/500x500/44/IM … amp;nmid=69528359
А от сега вече си ме знаете!

# 216
  • Мнения: 2 724
Добро утро момичета Hug.
Мим4е, само мога да кажа- УАуууууууууууууууууууууууууууууууу!!!
Страхотно изглеждаш  newsm10 smile3501!
Анджи, като са една до друга снимките преди и след, въздейсвието е по- силно.
Госпожооо, нашият тати си има колекция от оръжия- кеф ти огнестрелни, кеф ти хладни ,като хималайски тигър е  Laughing,но кой ли го слуша Thinking...
Всъщност май е прочут в някои среди ......
Валенце ,а ти не се ядосвай толкова още отсега.
Я ме питай мен с тийнейджърка у дома Mr. Green.
Време е за кафенце ,дано ни е успешен и по спокоен денят .
 http://farm1.static.flickr.com/32/52162818_c093291fa5.jpg?v=0

# 217
  • Мнения: 1 227
 Hug Hug Hug
Алексче, благодарско за кафето. Сега ще си го изпия с кеф Heart Eyes
Мим4е, браво на теб, страхотна си  Hug
Анджи, не разбирах гладуването ти, но определено си е струвало. Сега си супер Hug
Аз не мога да се включа със снимков материал, защото нямам такъв. На малкото снимки от преди много умело съм скривала от апарата снажната си фигура...
Няма да ви изброявам поименно, за де не пропусна някой... На всички много  Hug Hug Hug и усмихнат ден от мен. До после 

# 218
  • Мнения: 480
Алекс,права си за снимките,ама аз реших да не се повтарям.Ей сега ще ги метна една до друга,ама дледката е ...И после отивам да си правя кафенце.


А другата просто си я гледайте за добро настроение.А само с каква мъка е направена-на ръба на скалите,острички и се впиват в кръшната ми талия,а аз с идеята,че ще се правя на русалка. hahahaЦункам ви и изчезвам
Мади,Алекс Hug

# 219
  • Мнения: 2 724
Леле.... Анджи, не е истина newsm09!!!
Ако не знаех ,че си ти ,изобщо нямаше да ви свържа" двечките" Laughing.
Ти си герой ,браво на теб, сега изглеждаш прекрасно Hug.
Мади, колко снажна беше, че съм забравила, напомни ми, пък и другите да знаят колко си свалила с разделно хранене Heart Eyes.
Сладунчето ми липсва  Heart Eyes
И Лени, Софи, Мина и ......всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 220
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Привет, момичета  bouquet
вкарах набързо една плодова салата  Heart Eyes отдавна не бях яла  и се изкефих много. Искаше ми се да пробвам и манго, но вчера не успях да намеря.
Вале, чакаме снимков материал Flutter Само РХ. Нямаше гладуване, дори напротив - не успявах да изям всичко, което трябваше. Смятахме скоро с мъжа, че за тази зима съм изяла 300 кг ябълки.  Mr. Green Не слагам круши и други плодове от свекърите. Laughing Според скъпия, много пари съм давала за плодове и зеленчуци, но не му идва на ум по колко пари се даваха за сладки, купени сокове,разни чипсове и други дивотии, който вече не ям. Само ям шоколад от време на време Blush Имам кростренажор вкъщи, изглежда си ме мързи обаче за редовни тренировки. Иначе си имам кратка 20 минутна програмка с разни упражнения.
Анджи, страхотно!  bouquet Наистина трудно е да те познае човек. На втората снимка трепеш рибата  Laughing
Алекс, благодарско за кафето! newsm51 Тази сутрин пия второ силно и още не мога да отворя очи.

Хайде още снимки, не се срамувайте  Flutter

Наистина, някой има ли новини от Сладунчето?

# 221
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета влизам само да ви почерпя за рожденния ден на милото ми и изчезвам да готвя Wink  cook  party023
Незнам как се слагат картинки и за това е скромна почерпката ooooh!

Ето и по едно парче баклава от мен Crazy
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5461704

# 222
  • Мнения: 2 724
Петенце ,честит празник  bouquet
Да ти е жив и здрав мъжа   bouquet
 
Пожелавам ви един щур купон  newsm59  bigdance2

# 223
  • София
  • Мнения: 4 294
Петя да ти е жив и здрав рожденника и много, много да те глези и обича Laughing
Наздраве от мен и весел празник, с тази Убава баклавичка ммммммм

# 224
  • Мнения: 215
Здравейте момичета  Simple Smile
Пете да ти е жив и здрав рожденника  Hug newsm59
Моя снимка има в албумчето на 4 стр. Това е от преди една седмица, т.е.  сега. От преди ще пусна малко по късно.
Анджи как отслабна толкова  newsm78.Изглеждаш зашеметяващо. И това секси коремче как го постигна. Аз имам един пояс на корема и кръста искам тях да сваля ма пусто като не се получава  #Cussing out Наистина на снимките изглежда все едно не е един и същи човек Simple Smile
Мимчето разбрах, че само с РХ, но и с постоянство предполагам, а при мен това е малък проблем  Embarassed
Браво момичета   bouquet. Вие ще ми бъдете като стимул от сега нататък  Hug
Без да изброявам много  Heart Eyes на всички

Общи условия

Активация на акаунт