Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

СОФИЯ

Синът ми е фен на Франклин-от книжките-и ми се иска да му купя разни други неща с образа му-дрешки, чорапки, шапки, касичка, куклата....и филмчетата-знаете ли от къде?Благодаря ви!  bouquet
Цитирай

у дома

филмчетата съм си сваляла от торентите,блузки има по детските магазини,а играчката я имаха в каталога на изд.Фют-дано съм ти била полезна!
Цитирай

Някъде под учебниците

И моите деца ги присъединявам към фен клуба. Много харесват Франклин и ми говорят постоянно за него. Същата мания има и с Том и Джери. Постоянно слушам той Франклин така направи, а Том и Джери еди как си...имам вече чувството, че съм по-запозната с филмчето от хората които го правят.  newsm78
« Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 21:11 от dororti »
Цитирай

Ямбол

Франклин плюшен гледах в Хиполенд...имаше малък и голям вариант...Цената беше 20-30лв май Smile
Цитирай

Sofia

Малък плюшен Франклин имаше в книжарница Сиела в Мол София. Книжките им също, но дрешки не съм виждала още...Ние книгите ги накупихме и слава богу спря да иска, филмчета купувах пак от същата книжарница, но ги има и в нета.

Но аз държа да са к щампа и кутия, а сама няма да тръгна да и го направя.Пък и цената на диск беще към 5 лв.

Цитирай

Mediterraneo

Моята дъщеря някак го преодоля Франклин  Very Happy Бяхме луднали всички покрай нея с тази костенурка. Знаехме всички серии наизуст  ooooh! Постепенно интересът й привлякоха други филмчета и минах без да давам 30 лв за плюшен Франклин   Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.