На море в Турция - all inclusive

  • 200 736
  • 657
  •   1
Отговори
# 30
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Имате ли представа какво е по принцип времето в Кушадасъ в началото на юни? Мисля да запиша родителите ми да почиват там от 06.06 и се чудя дали ще става за море или все още ще е студено. Преди няколко години ходих там, но беше в края на август и много ми хареса.

Не се притеснявай няма да е студено  Peace
по различните сайтове за прогноза за времето дават за юни между 22 минимална - 31 максимална  Peace

# 31
  • Мнения: 1 073
Аз също съм била и в Кушадасъ, и в Бодрум и в Ичмелер. Най - ми хареса в Ичмелер а и си правихме и екскурзии от там . Беше преди 4 години и от тгоава не сме ходили, а и бяхме без децата. Имам въпросче към тези които са ходили скоро до Ичмелер, ако може да ми препоръ4ат хотел , който да става и за деца, и да има собствен плаж, защото там плажната ивица не е мн. голяма. Може и да е на първа линия. И с коя агенция сте ходили, аз преди време бях с Аква тур.....  bouquet

# 32
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Почивала съм в началото на юни в Кушадасъ и Айвалък с разните екскурзии до Памуккале, Троя, Бергама и т.н.-нали се минава така и така оттам по пътя /е, без Памуккале/ и времето беше прекрасно, дори можеше да се изгори страшно-това беше през далечната 1995 година, когато тепърва се отваряхме за почивки в гърция.

# 33
  • Шумен
  • Мнения: 403
Аз също съм била и в Кушадасъ, и в Бодрум и в Ичмелер. Най - ми хареса в Ичмелер а и си правихме и екскурзии от там . Беше преди 4 години и от тгоава не сме ходили, а и бяхме без децата. Имам въпросче към тези които са ходили скоро до Ичмелер, ако може да ми препоръ4ат хотел , който да става и за деца, и да има собствен плаж, защото там плажната ивица не е мн. голяма. Може и да е на първа линия. И с коя агенция сте ходили, аз преди време бях с Аква тур.....  bouquet
Ние бяхме в Ичмелер, беше след сватбата ни...покрай емоциите след сватбата, това че сме двамат а, така да се каже не усетих много много почивката ни.Но сега вече,като се върна във времето назад мога да кажа че много хубаво си изкарахме в Ичмелер.Много красиво място, два пъти ходихме с корабче по заливите-много красиво беше.Иска ми се някой ден пак да отидем до там.Ние бяхме в три звезден хотел,не е подходящ за деца.Но със нас имаше семейства с деца, бяха настанени в 5 звездни хотели.

# 34
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Изключително съм доволна от Мармарис - ходихме там 2003 година в хотел Мармарис Палас 4*+.
Мармарис е невероятно място, с уникална природа - съчетание между борова гора и море, красив залив с изглед към открито море. Много е красиво и живописно - нещо което не може да се види в равнинна Анталия.
Хотелът е невероятен, разположен е извън самия оживен град, където е голяма глъчка. Но има страхотна красива плажна алея, цялата в цветя и палми и за 15 минути пеша се стига го хубавия град. На 15 мин. в другата посока с намира Ичмелер - там може да се направи хубав пазар.
Всички възможни разходки срещу заплащане са на разположение - мисля че всяка туристическа агенция ги предлага - ние пътувахме с Астрал Холидейз. В пакета влизаше разходка с корабче и представяне на курорта - моце да се отиде до плажа на Клеопатра, до Памуккале, джип сафари, кални бани, антични скални гробници, плажа на костенурките, Родос, Ефес .......

В хотела се чувстваш повече от цар. Трудно ми е да опиша всичко, затова пращам линк към хотела.


www.marmarispalace.com

# 35
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Била съм и в Кушадасъ (Тропикано Кустур клуб и един друг хотел, просто в момента ми излетя името на хотела Embarassed, има към него аквапарк))и в Анталия в Порто Бело. И на Нова година и през лятото на мен ми харесва, но зависи кой какво разбира под почивка. Пътували сме до там и с автобус , и с кола, и със самолет.  Пак ще ходим и тази година. Някъде из темата прочетох ,че не се предпочита Ол инклузива,  да ви кажа честно, в никакъв случай не мога да се доверя за храненето на съмнителни , нечесто посещавани ресторанти. В Турция почти всички хотели са на тази база на изхранване, а това означава, че по заведенията храната няма да е от най пресните. И друго -  ....аз тук точно от това бягам, като литнем на обяд или вечеря с децата да търсим свободни места по ресторанти ми се гади. А ние винаги сме голяма компания и местата, не винаги са сигурни. Така че мен лично Олл-а ме устройва.
Тропикано Кустур клуб, сега най вероятно са го преименували беше прекрасен, когато го посетихме първият път. Вторият се изложиха, беше се сменил собственика и останахме малко разочаровани. Иначе е прекрасен вариант за семейство с деца. По принцип много не го препоръчвам, изхождайки от последното ни почиване там. Дано смяната на името да означава смяна и на собственика Sunglasses

# 36
  • Мнения: 1 207
Ако някой е бил в Адам и Ева в Анталия ще помоля от все сърце да пусне малко снимчици,че съм влюбена в този хотел.Искам да го видя на живо.

# 37
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 631
А някой да е пътувал с чартър от Варна?  newsm78

# 39
  • Мнения: 377
Била съм и в Кушадасъ (Тропикано Кустур клуб и един друг хотел, просто в момента ми излетя името на хотела Embarassed, има към него аквапарк))и в Анталия в Порто Бело. ...Тропикано Кустур клуб, сега най вероятно са го преименували беше прекрасен, когато го посетихме първият път. Вторият се изложиха, беше се сменил собственика и останахме малко разочаровани. Иначе е прекрасен вариант за семейство с деца. По принцип много не го препоръчвам, изхождайки от последното ни почиване там. Дано смяната на името да означава смяна и на собственика Sunglasses

bubica, кога сте били в Тропикано Кустур клуб?
Сега името е същото и ние сме се насочили към този хотел. Препоръчаха ни го приятели които миналото лято бяха там. Много са доволни от обслужване, храна и т. н.

# 40
  • София
  • Мнения: 346
Била съм и в Кушадасъ (Тропикано Кустур клуб и един друг хотел, просто в момента ми излетя името на хотела Embarassed, има към него аквапарк))и в Анталия в Порто Бело. ...Тропикано Кустур клуб, сега най вероятно са го преименували беше прекрасен, когато го посетихме първият път. Вторият се изложиха, беше се сменил собственика и останахме малко разочаровани. Иначе е прекрасен вариант за семейство с деца. По принцип много не го препоръчвам, изхождайки от последното ни почиване там. Дано смяната на името да означава смяна и на собственика Sunglasses

bubica, кога сте били в Тропикано Кустур клуб?
Сега името е същото и ние сме се насочили към този хотел. Препоръчаха ни го приятели които миналото лято бяха там. Много са доволни от обслужване, храна и т. н.


Точно това щях да пиша и аз.Наши приятели бяха там през Септември миналата година и останаха много доволни,та и ние се "наточихме"!Дадоха ми и много добра оферта със самолет....много Ви моля дайте мнение по въпроса!

# 41
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Била съм и в Кушадасъ (Тропикано Кустур клуб и един друг хотел, просто в момента ми излетя името на хотела Embarassed, има към него аквапарк))и в Анталия в Порто Бело. ...Тропикано Кустур клуб, сега най вероятно са го преименували беше прекрасен, когато го посетихме първият път. Вторият се изложиха, беше се сменил собственика и останахме малко разочаровани. Иначе е прекрасен вариант за семейство с деца. По принцип много не го препоръчвам, изхождайки от последното ни почиване там. Дано смяната на името да означава смяна и на собственика Sunglasses

bubica, кога сте били в Тропикано Кустур клуб?
Сега името е същото и ние сме се насочили към този хотел. Препоръчаха ни го приятели които миналото лято бяха там. Много са доволни от обслужване, храна и т. н.


Точно това щях да пиша и аз.Наши приятели бяха там през Септември миналата година и останаха много доволни,та и ние се "наточихме"!Дадоха ми и много добра оферта със самолет....много Ви моля дайте мнение по въпроса!


Ами...ние със съпруга ми ходихме в Кущур Клуб миналото лято , сестра ми пък ходи два пъти за сезона   Sunglasses.
На нас ни хареса , това лято пак сме там , този път с детето.
Почти нямахме забележки , условията са много добри , храната - прилична , обслужването - на високо ниво , чистотата - перфектна , а аниматорите ни станаха първи приятели.
ЦЕНИТЕ са смешни направо.
 Забавлявахме се страхотно и денонощно   Party. Тази година с детето ще сме по - ограничени , но вероятно ще сме голяма компания и ще се редуваме на нощните веселби.   Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 6 674
Някой бил ли е в Porto Bello Hotel De luxe - Анталия и в Turquoise Resort Hotel - Сиде, може ли да даде препоръки? Ще бъдем с бебе на 1,4 г., подходящи ли са? Благодаря! Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 4 294

Точно това щях да пиша и аз.Наши приятели бяха там през Септември миналата година и останаха много доволни,та и ние се "наточихме"!Дадоха ми и много добра оферта със самолет....много Ви моля дайте мнение по въпроса!

Може ли да я споделиш, с коя агенция  Praynig
Може и на лични

# 44
  • Мнения: 377

......"!Дадоха ми и много добра оферта със самолет....много Ви моля дайте мнение по въпроса!

Може ли да я споделиш, с коя агенция  Praynig
Може и на лични

Ние сме се насочили към дата 29 юни а цената е 906 евро /двама възрастни и дете до 12 г./ Във всички агенции цената е една и съща, но отстъпката за ранни записвания е различна. Не съм сигурна дали мога да напиша името на агенцията, за да не се приеме като вид реклама.

Общи условия

Активация на акаунт