На море в Турция - all inclusive

  • 200 740
  • 657
  •   1
Отговори
# 645
  • София, България
  • Мнения: 5 597
В Арансия е много подходящо за семейства с деца, има детски клуб, анимации за деца и т.н. 2 детски басейна, а и хигиената е на ниво. Носете си доалари и евра по 1 и 2  и давайте на бийч боя и всеки ден той ще ви урежда с места (шезлонги и чадъри където пожелаете).

просто споделям ...аз не бих дала пари за нещо, което ми се полага  Peace
по-скоро ако не си намеря място бих вдигнала страшен скандал на гест рилейшъна

# 646
  • Мнения: X
Да ви разкажа и за моята почивка в Мармарис, хотел Grand Pasa 5*.
Пътуването със самолет не беше толкова страшно и гадно, както си мислех. Трансфера след това с автобус не беше 80км, а доста повече, защото кацнахме в Бодрум, а не на Даламан, но бяхме заблудени. Както и да е. По средата на пътя спряхме в някакво заведение и ядохме, гадното е, че няма цени, тоя на касата поглежда какво си сложил в таблата и пише някаква цена както му дойде. За една кифла, сандвич и 2 коли платихме 20 лири.  #Cussing out Там има малко молче и си напазарувахме малко, има симпатични дрешки.
Пристигнахме в хотела към 8ч. сутринта и ни настаниха веднага, което беше супер, защото доста четох как се чака до 2ч. след обяд. Хотела беше просто страхотен, много луксозен и тузарски, казвам го защото разгледах още няколко хотела 5* и имах база за сравнение.
Невероятна хигиена и чистота, всеки ден ни чистеха стаята, сменяха чаршафи, кърпи, слагаха сапуни, хартия и тн.
За храната просто нямам думи, много разнообразна и вкусна. Около 15-20 вида десерти, отделно плодове, няколко вида месо, картофи сготвени по няколко начина, салатите бяха толкова много, че не мога да ги опиша. Доста често имаше и спагети, лазаня и пици, риба, задушени зеленчуци, супи и тн. Не мога да изброя всичко. За закуска имаше палачинки, кроасани, яйца, различни видове кашкавал, филета и тн, мюсли, мляко и каквото се сетите. Няма нужда да ви кажа, че всички качихме килограми за тази една седмица.  Laughing
Отношението на целия персонал беше изключително гостоприемно и отзивчиво, страхотен професионализъм, и всички говореха английски.
Нямахме проблеми с  намирането на чадъри и шезлонги, защото ги събираха вечер, за да не си оставят кърпите нахалните чужденци и ги подреждаха сутринта. Ставахме към 9ч. оставяхме си кърпите докато закусим и после на басейна. Имаше 3 пързалки, детски басейн и детски клуб с анимация. За наше щастие нямаше много малки и пищящи деца.  Laughing
Имаше дартс, тенис на маса, билярд, сауна, закрит басейн, интернет, дискотека и тн. екстри.
На плаж отидохме само веднъж, не ни хареса пясъка и камъните в морето.
Не знам защо всички писаха да си носим долари, а в повечето случаи е по изгодно да се пазарува с евро.
Последния ден трябваше да напуснем до 12ч на обяд, но си доплатихме (40 турски лири) за да останем да ползваме стаята до 6ч. и имахме и обяд.
Като си тръгвахме с рейса до летището само ние и още едно семейство от нашия хотел бяхме напълно доволни от хотела и почивката си, всички останали от другите хотели имаха много оплаквания.
Ето малко снимки от хотела, ако нещо друго ви интересува питайте.

# 647
  • Мнения: 2 018
dollface страхотно сте си изкарали!  Simple Smile
А другите от какво се оплакваха?

С персонала на какъв език си говорите в Турция, че ако се наканим да отидем с мъжо - много малко англ и немски знаем. С руският ще се справим, но там шпрехат ли го?  newsm78  Simple Smile

# 648
  • Мнения: 1 243
Здравейте и от мен.Сега и аз да се впиша с пресни впечатления Mr. GreenНа 15.06 се върнахме от Анталия,Кемер.С 2 думи-Беше невероятно!Имах извстни опасения ,че тъй като отиваме за втори път на това място и сме в същия хотел ще ни е скучно,но......ще има и трети път1 Mr. GreenНевероатно обслужване,страхотни хора,забавления,изкусителна храна,изрядна чистота.Всеки ден ни сменяха кърпите,а чаршафите през ден.Персоналът беше изключително любезен.Собственикът на хотела лично ни посрещна-има много добра политиА към редовни и лоялни клиенти.Всяка вечер имахме безплатно наргиле и бутилка червено вино извън Алл инклузива.В деня на тръгването трябваше да освободим стаите в 12 часа ,а трансферът ни беше късен-23 часа.Оставиха ни в стаите ни до 22 часа без да доплащаме.Организираха ни страхотно изпращане.
Почивката ни съвпадна с ралито в Кемер ,та и това успяхме да видим.Е, това е в общи линии-плаж,море,забавления и пълен релакс.Мислехме си ,преди да заминем, септември да почиваме в Тунис,но.... за трети път ще посетим Кемер!

# 649
  • Мнения: 1 710
Здравейте и от мен.Сега и аз да се впиша с пресни впечатления Mr. GreenНа 15.06 се върнахме от Анталия,Кемер.С 2 думи-Беше невероятно!Имах извстни опасения ,че тъй като отиваме за втори път на това място и сме в същия хотел ще ни е скучно,но......ще има и трети път1 Mr. GreenНевероатно обслужване,страхотни хора,забавления,изкусителна храна,изрядна чистота.Всеки ден ни сменяха кърпите,а чаршафите през ден.Персоналът беше изключително любезен.Собственикът на хотела лично ни посрещна-има много добра политиА към редовни и лоялни клиенти.Всяка вечер имахме безплатно наргиле и бутилка червено вино извън Алл инклузива.В деня на тръгването трябваше да освободим стаите в 12 часа ,а трансферът ни беше късен-23 часа.Оставиха ни в стаите ни до 22 часа без да доплащаме.Организираха ни страхотно изпращане.
Почивката ни съвпадна с ралито в Кемер ,та и това успяхме да видим.Е, това е в общи линии-плаж,море,забавления и пълен релакс.Мислехме си ,преди да заминем, септември да почиваме в Тунис,но.... за трети път ще посетим Кемер!

Спомням си, че май ти говореше за хотел Марти Мира. Там ли почивахте или бъркам?

# 650
  • Мнения: 1 243
Не.и двете години почивахме в "Club Victoria", намира се в самото градче Кемер.Сега се сетих за една смешна ситуация.Идва автобусчето да ни вземе за трансфера до летището и  пред хотела наизлязъл целият персонал да ни изпраща и пускат ракети и фоервейки Laughing.Качваме се в автобуса и една мацка ни пита"Абе какво сте направили, че толкова се рават ,че си тръгвате?" JoyА пък едно детенце вика на майка си "Мамо ,виж този хотел е със 7 звезди"(Хотелът е 3 звезди ,но пред името и след него имаше по още 2 звезди ,сложени за красота) Изглеждаше нещо такова  "Club  Hotel Victoria"
                                                                                                       **      ***              **
През целия трансфер все някой питаше"ама наистина ли е хотел със 7  звезди?" Joy Joy Joy

# 651
  • Мнения: 1 073
елфа, ние ще сме там от 5.07. Ако е възможно, би ли пуснала някоя актуална снимка на хотела! И имаш ли някакви препоръки? Ние за първи път ще ходим в Анталия, та нищо не знам от опит.
Привет, снимки може да пусна по -късно...Препоръки плажа е пясъчен, но влизането в морето е с камъни, макар и дребни и е неприятно усещането, бих ти препоръчала да си вземете от тези пластмасовите обувки. Друга препоръка - ще Ви предложат различни екскурзии, може би си заслужава тази с яхта , при която се разглежда от далече крепостта на Клеопатра, правена от марк Антоний. Ние , лично си организирахме сами екскурзии - на близо до хотела се намира град Сиде, който има стар град и втория по големина амфитеатър в Турция. Много е красив градът и наподобява Несебър. Препоръчвам! Близо до хотела има стоянка на таксита и с/у преговори за 50 евро ни закара до града, изчака ни 4-5 часа и ни върна до хотела. В Сиде цените са в евро , а и навсякъде де ..и не е мн. евтин пазара. Организирахме си и екскурзия - пазар до Манавгад, това е град близо на около 15 км от хотела, там има хубав водопад и всеки понеделник огромен пазар, който бие Илиенци Embarassed. Бих препоръ4ала и ходененто до Алания да си направите с такси, освен ако не искате да се разхождате с яхта newsm78. Ако има някакви други въпроси - Питай!

# 652
  • Мнения: 2 957
На мен all inclusive не ми се отразява много добре -винаги има едни такива красиви и вкусни неща - как да не ги опиташ и после изглеждам като бременна в 4 месец. Вие как се справяте с изкушенията????

# 653
  • Мнения: 1 073
На мен all inclusive не ми се отразява много добре -винаги има едни такива красиви и вкусни неща - как да не ги опиташ и после изглеждам като бременна в 4 месец. Вие как се справяте с изкушенията????
Много трудно - + 3-4кг. Синът ми малкия едната ве4ер брои сладкишите , без плодовете, киселите млека и компотите и ги изкара 93бр.

# 654
  • Мнения: 327
Здравей те ,момичета моля ако някой от вас е бил в
Royal Wings hotel-Лара нека се включи с инфо.
ако вече е писано за него се извинявам,но аз почти нищо не открих.
Весела почивка на всички който се стяга да заминават,ние ще четем отзивите до август.

# 655
# 656
  • Мнения: 4
Колко струва бутилка водка 1л в дискотека хотелска дискотека в турция?  newsm78

# 657

Общи условия

Активация на акаунт