препарат за прозорци

  • 5 114
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
С Meglio, но ще взема да пробвам този на Frosh или на Ajax, че нещо не съм много доволна.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 067
благодаря ви за отговорите момичета  bouquet

макар и да не намерих отговор на въпроса си Rolling Eyes

Е миличка, защо да не си, например това
Аз ползвам от няколко години CLIN /този от рекламата/ и съм много доволна, че без много усилия прозорците ми светват, а и микровълновата, телевизора също бърша с него.
не е ли точно отговор на въпроса ти? Rolling Eyes

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 894
благодаря ви за отговорите момичета  bouquet

макар и да не намерих отговор на въпроса си Rolling Eyes

Е миличка, защо да не си, например това
Аз ползвам от няколко години CLIN /този от рекламата/ и съм много доволна, че без много усилия прозорците ми светват, а и микровълновата, телевизора също бърша с него.
не е ли точно отговор на въпроса ти? Rolling Eyes
да вярно Blush Peace

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 894
Никога не купувам препарат със спирт, защото се притеснявам да не нацеля такъв, който е с метилов, вместо с етилов.
А за блясък, би могла да пробваш тази смес - 1 л. вода, 2 с.л. оцет, 1 с.л. спирт и малко сол.  Grinning

и това Peace

# 19
  • Мнения: X
Никога не купувам препарат със спирт, защото се притеснявам да не нацеля такъв, който е с метилов, вместо с етилов.
А за блясък, би могла да пробваш тази смес - 1 л. вода, 2 с.л. оцет, 1 с.л. спирт и малко сол.  Grinning

Ей това имах предвид, само дето аз не слагам спирт и сол.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 067
А само с това ли миете, в смисъл без преди това да минавате с друг препарат?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Използвам Медикс. Доволна съм. Само с него почиствам да, не използвам нищо друго преди това.

# 22
  • Мнения: 4 916
А само с това ли миете, в смисъл без преди това да минавате с друг препарат?

Само с един препарат  Peace

# 23
По принцип мия прозорците само с Медикс, с изключение на този на терасата, която е към булеварда. За него ми се налага първо с веро и голяма гъба да обера повечето прахуляк, после го измивам с вода, и чак накрая с Медикс.

# 24
  • Мнения: 3 360
Медикс-доволна съм!

# 25
  • Мнения: 1 632
Аз чистя с вода и малко газ в нея, и микрофибърна кърпа.Стават огледални прозорците.С Медикс за прозорци бърша прах,защото мирише страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт