Набор '98 - или как е в трети клас - 3

  • 23 080
  • 304
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 622
Вижда му се вече края  Hug
Днес върнахме учебниците и се очертаваме по всичко с 6. Имахме леко притеснение за АЕ, но и там заковахме 6  Grinning Още не са ни казали кога ще им дават бележниците.
Надяваме се и на хубаво време, че в неделя нали ще имаме парти край басейн

# 211
  • Мнения: 515
Браво на децата и тази година мина,моят сладур завърши с 6 по вси4ко и една 5 по математика-не ни се отдават задачите и това е ,но ......няма да се тръшкам я и на мен не ми вървеше .По важното е, 4е у4и съвсем сам и всяка една оценка си е ли4но негова.Весела ваканция на всички деца и весел купон днес на тези,който ще празнуват

# 212
  • Мнения: 6 274
Моята девойка вчера беше на Копривщица и е доволна от видяното. Днес отидоха за бележниците. С пълна шестичка ще завърши трети клас.  Grinning

# 213
  • София
  • Мнения: 3 663
И ние сме в отбора на отличниците, но аз честно да си призная друго не съм и очаквала. Съвестен и дисциплиниран си моя син.
Сега пожелавам весела ваканция на всички ученици, много игри и забавления Simple Smile

# 214
  • Мнения: 2 700
И дъщеря ми е отличничка. Heart Eyes Откровено казано го очаквах. Днес ще им дават бележниците и имат дискотека в училище. Тъпо го замислиха, но пък иначе трябваше родителите да не ходим на работа, за да ги водим по мероприятия.

Mari^, не се ядосвай. На мен не би ми хрумнало да се тръшкам за някаква си петица, още по-малко по музика Wink. Нали е важно детето да знае... Какво ти пукат оценките след като не са балообразуващи.

Весела ваканция на всички и от мен Laughing

# 215
  • Мнения: 1 193
И нашата Доменика, приключи с пълно "6" + грамота  Grinning
Малко скромно, но и купих една от книгите в списъка, за подарък  Wink
ЧЕСТИТО УСПЕШНО ПРИКЛЮЧВАНЕ, НА УЧЕБНАТА ГОДИНА, НА ВСИЧКИ 3-ТО КЛАСНИЦИ! С ПОЖЕЛАНИЯ, ЗА ЕДНО ЧУДЕСНО ЛЯТО ИЗПЪЛНЕНО С ПРИКЛЮЧЕНИЯ!  Party

# 216
  • София
  • Мнения: 3 114
Поздравления на всички ученолюбиви деца и родителите им! Все така да им върви училището и занапред!  Hug




Хубави новини и от мен.  Simple Smile Синът ми завърши с отличен успех, има шестици по всички предмети, само по физическо и ЧП има петици. По случай края на учебната година получи от нас тази книга: По следите на крал Артур"-   луксозна илюстрована енциклопедия за деца. Нямаха предвидени празненства, днес само им раздадоха бележниците и ги пуснаха. Явно мероприятията ще са предимно семейни Wink.

# 217
  • София
  • Мнения: 62 595
Ураааааа! Ваканцияяяяяя!
Браво, на мама умницата, на мама отличничката! Досега не писах нарочно, докато не вземе бележника и грамотата.

Честито на всички деца и майки, завършили успешно трети клас! Да са живи и здрави децата, и ние покрай тях,че догодина ни чака четворти клас!

# 218
  • Мнения: 2 176
Да се включим и ние в списъка с пълните отличници, макар аз лично да имам предубеждения за 6-ците по математика и ЧО.
Но.., да не бъдем максималисти все пак...  Mr. Green

Пожелавам весела ваканция на всички третокласници!  bouquet

П.П. Имам една молба към вас. Понеже малката днес пътува за провинцията, бележника си взехме още вчера. А списъкът с книжките за лятото не беше още готов. Класната казала на детето да държа връзка с нея.  #Cussing out

Е, аз разбира се сигурно ще и се обадя, но не знам как ще ми ги издиктува така на прима-виста. Та молбата ми е, ако не ви е проблем, да постнете тук вашите.
Хем да направим сравнение - дали е еднакъв за всички училища.
Благодаря!  bouquet

# 219
  • Мнения: 774
Mari^, не се ядосвай. На мен не би ми хрумнало да се тръшкам за някаква си петица, още по-малко по музика Wink. Нали е важно детето да знае... Какво ти пукат оценките след като не са балообразуващи.

Не ме е яд за това,че има 5,а че е по музика.Глупаво е,а и детето му беше много гадно.
Но,днес са на екскурзия до Несебър и се надявам да забрави разочарованието си Simple Smile

# 220
  • Мнения: 1 193
Та молбата ми е, ако не ви е проблем, да постнете тук вашите.
Хем да направим сравнение - дали е еднакъв за всички училища.
Благодаря!  bouquet
Нямаш грижи, като се прибере девойката, ще го пусна  Peace
В стаята и, е една голяма лудница, и едва ли ще го открия сама  ooooh!

# 221
  • Мнения: 3 810
П.П. Имам една молба към вас...

За предните години съм сравнявала, че е различен списък за различните у-ща. Тази година нашия списък беше на края на учебника по литература. Дори още преди няколко месеца  съм й купила някои от книжките от списъка, защото й се четеше...- Мери Попинс, Емил от Льонеберя, Приказки на Светослав Минков. В списъка ни са още приказки от Ем. Станев, от А. Каралийчев...Ян Бибиян....
А нямате ли телефон на някоя съученичка? Или да живее близо, за да се видите и да щракнете списъка?


Нашите утре заминават на екскурзия. Дано всичко мине по вода, но не с много вода Mr. Green(миналата година беше голям дъжд...)

Честита ваканция!

# 222
  • Мнения: 2 700
Заповядай
1.   Петко Славейков   Стихотворения
2.   Иван Вазов   Апостолът в премеждие
3.   Елин Пелин   Ян Бибиян
4.   Николай Райнов   Приказки
5.   Светослав Минков   Приказки
6.   Емилиян Станев   Приказки и разкази
7.   Ангел Каралийчев   Български народни приказки
8.   Валери Петров   Меко казано
9.   Георги Данаилов   Деца играят вън
10.   Г.Бюргер   Веселите приключения на барон Мюнхаузен
11.   Ерих Кестнер   Хвърчащата класна стая
12.   Астрид Линдгрен   Емил от Льонеберя
13.   Памела Травърз   Мери Попинз
Книгите са от края на учебника, но ги принтих за целия клас и затова ги имам.

# 223
  • Мнения: 2 176
Хиляди благодарноси!  bouquet  bouquet  bouquet

# 224
  • Мнения: 3 622
Като гледам списъка с книгите, който е дала solaris ние още миналата година имахме да четем Емил от Льонеберя и Ян Бибиян

Честита Ваканция на всички деца и на техните майки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт