Данон върнали ли са пари на някой

  • 3 751
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3

  Опит е правен и знаете ли какъв е отговора:
  "Донесете касовите бележки с които сте купували млякото,
   но с печат и подпис на касиера/продавача!" #Crazy... ooooh! smile3512
 

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
От около 2 месеца всекидневно консумирам поне по 1 АктивиА. Не ми е подействала нито разхлабващо, нито запичащо  Grinning Просто много ми допаднаха плодовите Активии.
Миналата година и аз пусках такава тема. Оказа се, че няма май никой, получил парите си обратно. И аз се отказах да събирам капачки.
Тази година обаче ги събрах  Crossing Arms Регистрирах се на посочения телефон, където подробно ме разпитаха защо и как по- точно не ми действат продуктите им  Mr. Green Казаха, че до 10 работни ще си получа парите. Да видим...

# 47
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Специално за Активия са ми казвали, че в другите страни се счита за лекарство почти. Няма я в такива големи разфасовки като нашите, а в малките като Данет и Данонино. Тъй че най-вероятно наистина няма много общо с млякото  Laughing Пари не знам дали връщат, аз така и не се хванах да ям Активия Rolling Eyes

разфасовката е таква заради потребителя.
аналогия: в другите страни йогурта е само в малки кофички
в БГ имаме традиция за киселото мляко и си го хапваме като основен продукт и затова е в големи  Peace

# 48
  • Мнения: 2 161
Цитат
разфасовката е таква заради потребителя

Мен,ако ме питат,искам еднолитрова кофичка.

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Цитат
разфасовката е таква заради потребителя

Мен,ако ме питат,искам еднолитрова кофичка.

И аз искам такава  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 826
млякото не е лошо , и аз го хапвам , просто ми е вкусно , не за друго .
доколкото знам , за да ти върнат парите трябва да те изследват екип от техни лекари  и въобще разправията е голяма
( тук преди бе споменат точно начинът , по който могат да ти върнат парите - май изследват защо бактерията не ти действа )

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
млякото не е лошо , и аз го хапвам , просто ми е вкусно , не за друго .
доколкото знам , за да ти върнат парите трябва да те изследват екип от техни лекари  и въобще разправията е голяма
( тук преди бе споменат точно начинът , по който могат да ти върнат парите - май изследват защо бактерията не ти действа )


Я бе. Нали стана ясно, че връщат парите. Как изобщо ще се засилят да правят изследвания на всички желаещи  Shocked

# 52
  • Мнения: 169
Е какво ще ме карат да ходя до тоалетна при тях ли? Това е абсурдно като кажат ето има ефект ще им кажа да на 16-тия ден на 14-тия нямаше! Рекламата е за 14 - дни... Стига не са луди да те водят на лекар за глупости а са 10 лева в крайна сметка не е 1000 Wink

# 53
  • Мнения: 2 161
Не мисля,че ще направят нещо подобно.Глупаво е.Нали не ти правят изследвания,преди да изядеш млякото.Сгурна съм,че връщат пари,без излишни усложнения.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 702
Просто разчитат на това, че за 10 лв. хората не биха си направили труда, освен ако не се хванат на инат.

# 55
  • София
  • Мнения: 397
 Не само Активията, но и всички други млека на Данон могат да карат с месеци след изтичане на срока, да се съхраняват без хладилник и да им няма нищо. Най- много да хванат плесен отгоре ако са отворени, но не и да вкиснат, просто са си изкуственяци. И доста преди Активията имаше на пазара Фибела Био с бифидус, даже не съм сигурна, дали от нея не изкопираха, но тогава никой не я купуваше и я спряха. Може би е въпрос на реклама.
 А знаете ли по принцип какво прокарва- овесени ядки/мюсли/, киви, ягоди, череши, сливи... познато ли ви е? Да, това са видовете Активия, само незнам защо на нея се приписва заслугата.
 Та това е новото- добре забравеното старо.

# 56
  • София
  • Мнения: 114
.....
 А знаете ли по принцип какво прокарва- овесени ядки/мюсли/, киви, ягоди, череши, сливи... познато ли ви е? Да, това са видовете Активия, само незнам защо на нея се приписва заслугата.
 Та това е новото- добре забравеното старо.

Сигурно не е само това, защото има и натурална Активиа.

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 14:24 от Noritta

# 57
  • Мнения: 2 099
Незнам как е масово,обаче мен активията ме осира.Със страхотно разстройство съм след консумация и ме държи по 2,3 дена,на майка една колежка се оплаква от същото.Независимо от вида на млекцето аз задължително съм дежурна кенеф,а толкова обичам онази с мюслито Blush

# 58
  • Мнения: 19 296
Връщат ги , но не знам кой ще му се занимава да праща капачки и бележки.
Нали имаше едно изследване за киселото мляко преди време. Оказало се беше, че всички млека на Данон въобще не съдържат лактобактерии.

# 59
  • София
  • Мнения: 62 595
Данон съм ги отсвирила от години. Предпочитам да остана без мляко, но няма да купя на Данон.

Общи условия

Активация на акаунт