защо си отиде романтиката...

  • 3 415
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 076
казват, че жените си умирали за романтика... за дребни подаръчета, цветя без повод, свещи, шампанско, помнене на дати...

заслужавам ли го това....
Щом ти идва отвътре,направи го.Но не подхождай с предварителна нагласа за нейната реакция-ако го оцени,ок,ако не-не си го навивай на пръста.Принудата да реагираме така,както очаквате,понякога ни кара да се държим по-нервно и грубо.Имах едно гадже,цар на този род жестове,и за да не го нараня и покажа благодарност,разигравах целия дворцов церемониал.Това така ме изнервяше,че беше още един пирон в ковчега на връзката ни.
С мъжа ми сме се разбрали за следното:никога цветя и ресторанти на 8 март и Св.Валентин.Свещи и шампанско ги свързвам с блудкав сценарий,по който следва секс-да,ама не,защото ние искаме тези неща да стават по импулс.Подаръци-в никакъв случай,защото е пълен невежа по въпроса и всяка продавачка ще му пробута най-скъпото и грозно нещо.Пристига ми усмихнат,с плик с ...хм,добра сума,която да оползотворя лично и безотчетно.Не знам дали е романтика,но на нас ни е удобно и приятно така...

# 16
  • Мнения: 169
И аз ще гледам странно, ако благоверния ми цъфне с китка в ръка без повод! Не че не ми се иска, но няма да повярвам, че е щото просто така му е дошло отвътре...  Thinking  Ще си помисля, че е гузен нещо Simple Smile най-обичам гузни мъже както се казва Wink

# 17
  • Мнения: 122
ама аз не съм спрял да подарявам цветя... имам щастието да живея в къща с градина... цветя -  колкото ти душа иска
Цветята наистина са малко поизтъркан "трик", затова ще ти препоръчам първото мило и романтично нещо което се сещам сега - поставяй малки картички във вещите и, дрехите, чантата, навсякъде където ще ги открие когато те няма. Във всяка книжарница има страхотни малки картички, една от друга по-романтични и забавни. А пък ако нямаш под ръка, и обикновена бележчица с надпис " мила писанке (или както там си я наричаш галено)", " кога ли ще се прибера за да те гушна" "а пък ако знаеш колко те обичам...!" и всякакви подобни, ще свърши работа. Усилие никакво - резултат - 10 точки.  Peace върши работа!

# 18
  • Мнения: 220
Цитат
Цветята наистина са малко поизтъркан "трик", затова ще ти препоръчам първото мило и романтично нещо което се сещам сега - поставяй малки картички във вещите и, дрехите, чантата, навсякъде където ще ги открие когато те няма. Във всяка книжарница има страхотни малки картички, една от друга по-романтични и забавни. А пък ако нямаш под ръка, и обикновена бележчица с надпис " мила писанке (или както там си я наричаш галено)", " кога ли ще се прибера за да те гушна" "а пък ако знаеш колко те обичам...!" и всякакви подобни, ще свърши работа.

чекай, чекай малко!!! тука никой не говори за трикове!!!  аз подарявам цветя на благоверната, защото ми е дошло от вътре и съм имал желание!!!

това, че ти siana_nik  си мечтаеш твоичкия да ти слага такива картички си е твой проблем...

питането ми не е - какво да направя, а защо това което правя не се оценява отсреща!!! и айде моля ви се не започвайте - малко правиш!!! 

за справка - има 1 тема - да се оплачем от мъжете си....

# 19
  • Мнения: 122
картинката ми се изяснява. Ако си такъв нервен и докачлив човек, както показваш тук, значи нормално е жена ти (която странно защо не наричаш с нещо по-мило от благоверната  Thinking ) да недоумява.  А хората тук влизат предимно за да си помагат и да дават съвети, както и да приемат такива, когато имат нужда, а не да се заяждаме. Така че не ми се  #Cussing out насреща, защото е доста грозно.

# 20
  • Мнения: 4 784
Може цветята да не й действат романтично. Пробвай и с нещо друго, не прави прибързани решения. А и ако от години не си правил нищо подобно, не очаквай жена ти да ти се хвърли на врата при първия букет цветя. И не е нужно да е букет, може да е просто едно цвете, може да е написана от теб мила бележка, поставена например в чантата й, която тя да намери случайно...

# 21
  • Мнения: 2 309
Също бих реагирала,като гръмната и бих си помислила,къде ли е сбъркал...С какво ли ще ме ядоса!?

# 22
  • Мнения: 157
Е няма угодия!
Мисля, че всеки трябва да е на ясно, че мисленето при мъжете и жените е различно и за да не стават тъпи недоразумения може би трябва да се обясни" Мила днес исках да те зарадвам, да те откъсна от ежедневието" и т.н., защото иначе се започват едни мисли, едни филми ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 448
казват, че жените си умирали за романтика... за дребни подаръчета, цветя без повод, свещи, шампанско, помнене на дати...
Сам си написал какво казват, за сега разбрахме само ,че при твойта жена цветята не вървят, ама нищо не казваш за останалите неща, те действат ли, или тях не си ги пробвал? Wink

# 24
  • Мнения: 220
Цитат
Сам си написал какво казват, за сега разбрахме само ,че при твойта жена цветята не вървят, ама нищо не казваш за останалите неща, те действат ли, или тях не си ги пробвал?

абе аз знам кво иска, ама пусто като има време - нЕма пАри, като има пари - нЕма време... а сега вече и деца  Mr. Green - ама да, то оправданието е като задника - всеки си го има....

# 25
  • Мнения: 2 448
tati2raseria, виждам, че поне имаш чувство за хумор, а това винаги се нрави на жените, така че дерзай.  Simple Smile

# 26
tati2raseria, моето женско мнение е такова - подарил си цветя без повод - ЧУДЕСНО!   bouquet
Така си го почуствал, така си го направил, само едно не разбирам, защо се измъчваш дтолкова от факта, че ТЯ не го е приела както ти си очаквал, чак темичка си  пуснал...? А ако знаеше предварително тя как би реагирала, това означава ли, че нямаше да и подариш цветята? Схващаш ли какво те питам Wink не ми отговаряй.., просто продължи да си глезиш жената, сигурно има защо, и следващия път като не те погладна точно така както на теб ти се иска, просто я целуни и я остави да и мине.....ЖЕНА

# 27
  • Мнения: 220
Цитат
Така си го почуствал, така си го направил, само едно не разбирам, защо се измъчваш дтолкова от факта, че ТЯ не го е приела както ти си очаквал, чак темичка си  пуснал...? А ако знаеше предварително тя как би реагирала, това означава ли, че нямаше да и подариш цветята? Схващаш ли какво те питам  не ми отговаряй..,

не че ти отговавям gorchiv-badem ... просто се чудя на глас - защо аджаба рИветИ, че мъжете до вас нищо романтично не правят, а когато внезапно у тях бликне един такъв порив на романтиката - гледате ги като полезно изкопаемо...

п.п. то верно жИна - мож ли я разбра....

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Позната картинка. Заради това не подарявам цветя ... предпочитам други изненади. Гадно е да не ти отчетат старанието подобаващо ...
хич не се опитвай да ги разбереш ...

# 29
" защо аджаба рИветИ, че мъжете до вас нищо романтично не правят, а когато внезапно у тях бликне един такъв порив на романтиката - гледате ги като полезно изкопаемо..."

Защото не го правите редовно -ето за това .Нещо естествено е да се носят цветя на жените,а не само на празник. Вие,какво благодарствено писмо до медиите ли искате да изпрати,за нещо елементарно ?
""ти отчетат старанието подобаващо ...
хич не се опитвай да ги разбереш ... ""
 ХАХАХАХАХАХАХ  newsm50
Миличкия, изхабил се напразно ............... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт