Защо мъжете си кръстосват краката?

  • 8 693
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 585

Няма друга тема от днес. Държиш се като мъжемразка. Мъчиш се да оставиш мъжете на сухо.
Що не вземеш да прочетеш една книжка, аз като бях малък започнах с
"Как да се държим в обществото". Всичко си пише - кой, кога, къде, как да си кръстоса краката,
как се ядат портокали, грейпфрут, сини сливи, как се настаняваш на местото си в кино, театър.

# 61
  • Мнения: 212
Хубуй де. Как трябва да стои истинския мъж като седне на стол да кажем за да не изглежда като педераст или като гамен или не знам си там какво. Каквото и да направим все сме в някаква грешка...

# 62
  • Мнения: 5 877
Нямате си друга работа. Не ме е грижа, ако ще зад ушите си да ги слагат.
Наистина грозна е грубостта, всичко останало е бял кахър.

# 63
  • Мнения: 2 401

Тоя поглед не се заяжда, вервай ми.

# 64
  • Мнения: 606
Тоя поглед не се заяжда, вервай ми.

  Говори сериозно ли?  newsm78

# 65
  • Мнения: 2 401
Така мисля, ама нека той да си каже.

# 66
  • Мнения: 980
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?
Ето го отговорът - кръстосват крака, за да не се изкушават да се попипват  Grinning

Или за да скрият еректиралия си пенис от гледката на красива жена в обкръжението си  Sunglasses

 ooooh!
Други предположения.

Да не им се лангуркат комбалките
  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 216
Няма нищо лошо мъж да си кръстоса краката. Защо го правят- защото е удобно, предполагам, особено ако е облегнат назад. Понякога дори е препоръчателно, както според етикета при официални случаи жените не трябва да кръстосват крака, а да ги съберат в коленете и леко наклонят настрани, глезенеите може и да са кръстосани за по-голямо удобство
Тъпо е да седне мъж и да се разчекне, за жена да не говорим. Е, на някои женки може и да им се струва супер мъжествено  :

# 68
  • Мнения: 620
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?

Проверяват дали си е на мястото Mr. Green
И на мен ми е грозно мъжки кръстосани крака,както и да си чопкат в носа или ъхото с грижовно отгледания за тази цел нокът Sick

# 69
  • София
  • Мнения: 7 097
Моето впечатление е, че се чепатят по-скоро. Повечето така правят, несъзнателно, предлагат си атрибутите. Психолозите ще потвърдят.

Мдааа. Не съм психолог, но потвърждавам.
Кръстосаните крака са затворена позиция, демек мъжът насреща ви, който си кръстосва краката иска да ви държи по-надалеч. Шашкате го нещо или не ви харесва и не иска да ви допусне.

За попипването - бях задала този въпрос в темата, където съфорумци мъже ни отговаряха на вълнуващи ни подробности от подобен характер. Един съфорумец ми даде подробен отговор на лични, ама вече забравих какво беше  Thinking
Предполагам, че си наместват атрибутите, все пак гравитацията си казва думата, особено ако са с боксерки...



# 70
  • Мнения: 5 940
Въобще не ме дразни мъж с кръстосани крака, на някои даже им отива -слаб, висок мъж с кръстосани леко мускулести крака дори ми е приятна гледка. Повече ме дразни мъж с потник, разкрачени крака, подаващи се от къси трикотажни гащи и разперени ръце, заемащи цял диван.

# 71
  • Мнения: X
Това,което е показал Вълкът имах предвид.Не ми харесва.
И на мен не ми харесва. А се сещам за мои познати мъже,които си кръстосват така краката,че понякога и ръчици като за молитва събират пак някъде в тая област и съзават впечатление,че им се пишка, но най-редовно въпросното кръстосване на краката съм го виждала в комбинация с цигара, точно както Вълчо го е показал на снимката.

# 72
  • Мнения: 740
В снимката на Вълка откривам привлекателен аристократизъм. Красива е.
Но не всеки мъж може да стои така изтънчено с кръстосани крака. За пример - една от причините за раздяла с бивше мое гадже беше начина по който постоянно стоеше с кръстосани крака и меки китки. Правеше го по много неприятен начин.

# 73
  • Мнения: 606
  Мале... не те ли заболя ченето, бре?  Joy

# 74
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Аз пък съм виждала така татко да си кръстосва краката, седнал във фотьойл, и четящ вестник.
Но той беше слабичък.

Общи условия

Активация на акаунт