Кошара...

  • 1 927
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 105
А какъв е проблема детето да си играе на пода?  Нужен е един по-дебел килим или мокет, или от дебелите пъзели за сглобяване, които стават на шарено килимче и изолират добре, а и лесно се  чистят.

Разтребваш всички  дребни потенциално опасни неща от стаята до височина половин метър (щом не може да ходи), а най-добре - до метър. Пръскаш играчки по килима и слагаш дечко между тях. И си гледаш рахата следващите 1-2 месеца  Peace

Парите, спестени от кошара, дай за обезопасители на контакти и ъгли.

дам, аз също точно така процедирах...това и за детето е най-добрия вариант....

# 31
  • Мнения: 1 371
Момичета, авторката казва, че няма място за кошарата на пода, камо ли да пусне бебето между мебелите.

Джиджа, предполагам, че предпазителите за леглото могат да се поръчат с размерите на вашата спалня. Или най-добре, ако имате някой приятел, занимаващ се с подобно нещо и да измисли вариант, безопасен.

Успех в търсенето на решение.

# 32
  • Мнения: 2 100
Момичета, авторката казва, че няма място за кошарата на пода, камо ли да пусне бебето между мебелите.

Ох, благодаря ти, щото иначе пак щях да се повторя  Laughing Действително няма никакво място. Ние едва се разминаваме с мъжа ми в нас, правим сложни маневри и т.н. След време в по голямо жилище, но засега търсим вариант.
А защо не опиташ да си направиш някакво ограждение, което  да захванеш по рамките на вашата спалня),ще  го слагаш на вашата спалня когато ти се налага-хем ще има простор детето, хем ще ти е стъбилно... Hug

В крайна сметка нещо такова ще мислим...аз го мисля де...но каквото и да е трябва да е мрежи и да се сгъва, за да можем да го прибираме.... newsm78 Оф, направо ми писна с тия апартаменти-кутийки  Tired

# 33
  • Мнения: 363
Моята кошара за игра е на CAM. Широка, стабилна,сгъваема и все още е здрава, въпреки че върху нея падна един стенен модул, натъпкан с книги. Само леко се изкриви от едната страна, но пак си е като нова. Много сполучлива покупка Peace

# 34
  • Мнения: 230
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2851Нашата е такава.Стабилна е.Сгъваема и удобна.Доволна съм.
Подкрепям.
Имаме подобна кошара, само че на Бертони http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1350. Ползваше я от 9 месец (тогава я купихме) до към година и един месец - проходи стабилно и вече нямаше "затваряне" в кошара Laughing. Широка е и трудно преобръщаема. Ти можеш да си я доподпреш с одеала и прочие. Препоръчвам ти такъв размер, а не от тесните тип креват, защото няма да я преобърне поне докато не започне да се изправя и стои стабилно прав и второ ще има повече място да пълзи.

# 35
  • Мнения: 4 555
Нашата кошара е ето тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/zoo_2008.jpg
Размерите са метър на метър и искам да те уверя, че е достатъчна. Когато детето стане толкова голямо, че да му е тясно в тази кошара, то и без това няма да иска да стои вътре, така че този проблем отпада.
Сгъва се до много компактно положение, но едва ли е удобно всеки ден да я сгъваш и разгъваш.
Мисля, че може да се сложи върху спалнята, стига да не е с пружина. Особено ако спалнята е по-широка.

Общи условия

Активация на акаунт