Мами в Италия 79

  • 21 849
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 425
Привет Мая  Hug Hug Hug откога си в Италия?

Маркрит, и аз не съм наясно с марките за съжаление  newsm78 а и имай предвид,че ако я купиш от тук и нещо се повреди(дано не се случва,но не е невъзможно) после трябва да я носиш дотук за гаранцията  Peace помисли и за тоз вариант  newsm78
Аз лично съм забранила да се купува техника от всякакъв вид от пътувания,освен ако не е нещо супер важно и го няма тук!

Апропо,Лени, роботите за чистене ги видях в Униеуро;)

Ник, май не е било първоаприлска шега,а?

Наоколо съм  Crazy

ПП  'Гергана Полежанова: ”В България съм на 33, в Италия - на 24” '

Аз не съм наясно с модния бизнес,обаче  #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 10:21 от Kaлa

# 31
Привет!От 8 години сам в Италия но едва от половин имам интернет.И преди 1 месец една моя приятелка ми каза за форума.Доволна съм защото има много интересни неща но досега предимно четях.

# 32
  • Мнения: 1 100
Бонжур  Hug

Маркрит4е, Ще ме умориШ с тия салами и проблемите с рязането им Crazy Зълва ми има такава маШина и естествено си събира прах в някой Шкаф, какви коли4ества колбаси трябва да купува 4овек и колко 4есто, за да се осмисли инвестицията на една такава джаджа Thinking

Мая, привет и от мен, ние сме наблизо   Hug

Кака ни Гергана Полежанова аз отдавна я харесвам, намирам я за много красива, с изтън4ено излъ4ване. (изтън4ена, за разлика от стила и на говорене, който наподобява този на Шоф. на тир, съдейки по интервюто.)
Та апропо, мисля, 4е тя е напълно непозната за всякаквите там световни дизайери....И Армани и Сие ги е виждала предимно на снимка...


ХУбав ден,
Елате да си говорим дееееее

  bouquet

Италин4е, специално за теб: знаИШ колко китки съм засадила в градинта, ела да бъбрим за цветя Hug

# 33
  • Мнения: 3 425
Maя  Hug а с какво се занимаваш?

Дюн, тук съм  Hug готови ли сте?И ние се поподготвяме,тп време не остана  Crazy

За малко съм наоколо;)

Пп. А аз онзи ден видях 3 българки си лафеха на воля...сещайте се,че не им се обадих   Blush и ги слушах как си обясняваха,че на други случайно срещнати българи си дават резервния телефон,който дори не го носят в себе си  Mr. Green ...после дойде свеки и трябваше да тръгваме  Mr. Green ...шпион4е съм аз дааааа  Crazy

# 34
  • Мнения: 764
Ето ме бе Wink
Мама днес си замина  Sad Ние междувременно сварихме да се разболеем де,и да я позаразим.Изпроводихме я с римска настинка,да разпространи италианските бацили по българско Sunglasses
Дун4е,кака на линия съм,аз ако ти кажа какво съм садила....4е и мама донесе семена и едни грудки....в о4акване съм.Донесе даже семена за краставици от дългите и нормални 4ушки за пълнене,и мащерка.Тях ще пласирам на вилата/От цветята донесе Тунбергия,летен гербер,калифорнийски мак,карамфил4ета.Аз си купих едно манго тези дни засадих семката по указания на мамите от цветарската 4аст в хоби,много са добри и приятни PeaceИ там се подвизавах/преди да дойде мама де/.Сега ще ида да ги прислушам  WinkКупих си и за 5 евро един папрат,казаха,4е издържал на сянка,4е исках да сложа нещо и в къщи,а не влиза много светлина.Да му се не види и архитекта #2gunfire

# 35
  • Мнения: 3 425
Италинке  Hug

Помогнете ми в таз тема за модните аксесоари в Италия http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280688.new#new  Heart Eyes

Нямаме  Crazy

# 36
Момичета извинявайте че изчезнах така и се включвам по никое време.Уж нищо не правя по цял ден - цитирам мъжа ми;а пък непрекъснато сам в движение - заведи малката на градина;прибери се;изчисти къщата - която никога не може да бъде чиста напълно;иди напазарувай или плати болетите или вземи час за доктор или в комуната за някой документ или пак в банката и все нещо има да се прави.А иначе си търся работа но от 9 до 4 т.е доколкото знам такава не съществува.Или поне до обяд ;само да съм сред хора но досега не мога да намеря нищо.Стигнах до извода че освен да чистя нещо или да гледам някое детенце нищо друго не мога да правя още повече че дъщеря ми е до края на май на училище по цял ден юни само до обяд;няма после кой да я гледа освен аз - та ще учим бълг.азбука май така се очертава.За нея добре но дано аз да не изпуша.Не знам вие как сте но аз след 3 г. в къщи съм пред полудяване ;добре че намерих форума.Да не ви отегчавам повече лека нощ от мен.Утре май пак по това време ще пиша.Няма какво да правя  по цял ден  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Друзя, памагите! Crazy

Трябва да отседна в Рим на 13 и 14 април.
Намирам разни хостели, на които пише цена за легло в обща стая 6-7 евро, но като тръгна да резервирам, ми изписва цени от по 20-25 евро.
Няма ли съвсем евтини хостели или аз не гледам където трябва?
Пише едно, излиза друго Confused
Преди време он-лайн си бях резервирала евтино легло в съвсем приличен хостел в Лондон, защо сега не успявам да намеря нищо читаво и евтино?

# 38
  • Мнения: 3 425
Буонди и от мен  Crazy

Мая, аз напълно те разбирам...леко съм кукнала и аз  Joy Joy Joy ,но се надявам да намеря някаква работа  Peace Дори и в някой магазин на 4 часа сутрин  Peace за офис все още се надявам пък ще видим  Crazy Ти записала ли си се в някоя агенция за работа или в нета?

Бу, не мога да ти помогна,но 6-7 евро на мен ми се виждат супер малко за нощувка  newsm78 newsm78 newsm78 ,но пък не знам на какво се дължи разликата в цената  newsm78 newsm78 newsm78

Наоколо съм май  Crazy

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Кала, аз приемам всякакви идеи - легло в нечия къща (нямам идея има ли и в Италия баби, които дават легла под наем Crazy) или каквото и да е... 10 лири съм плащала в хостел в Лондон, знам, че и по-малко имаше.

# 40
  • Мнения: 1 100
Бу,

да не кажа голяма дума, но мисля, 4е на такава цена е по4ти невъзмоно да се намери неЩо за ноЩувка в Рим Confused За Лондон знаем, но там е друго. Тук понякога bed &breakfast  са по скъпи от хотелите #Crazy Италианците са изкрейзили. Имам приятелка, която се занимава с настаняаването на разни групи 4ужденци в Рим, та тя ма ми беШе казал, 4е евтино е около 30 евро...
Сега отивам да се разтърся аз, пак Ще пиШа, дано изнамерим неЩо Peace


А ина4е дами..хм.. Мая напълно те разбирам...няма да казвам аз от колко години киби4а в къЩи Sad

Калка, никак не сме готови за пътуването, гледам оЩе да не го мисля, след някой седмица Crazy

Италин4е, добре ли сте ве4е? А ина4е впе4етляваЩ списък от разстителни придобивки имаШ, ха дано ти се хванат вси4ки Hug Аз кокря едни хортензии, от в4ера засях и подправките, да видим Praynig После снимки.

Хубав ден на вси4ки, до после

  bouquet

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
dune, и само легло стига, без закуска ще мина Laughing Просто да е евтино.

# 42
  • Мнения: 1 100
http://www.hostelsclub.com/step02_str.php?str=1471&lang=bg&a … =2&currency=1


Бу, ето тука има евтини, ма леглата май са в стая с други, ъъъ незнам, виж, има и на бг обяснения  Peace

А и тук : http://www.hostelworld.com/availability.php/TiberHostelandCamping-Rome-767

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 11:09 от dune

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
http://www.hostelsclub.com/step02_str.php?str=1471&lang=bg&a … =2&currency=1


Бу, ето тука има евтини, ма леглата май са в стая с други, ъъъ незнам, виж, има и на бг обяснения  Peace

А и тук : http://www.hostelworld.com/availability.php/TiberHostelandCamping-Rome-767
Да си жива и здрава Simple Smile
Първото е къмпинг извън Рим и ще имам проблем с транспорта.
Второто май е по-подходящо Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 425
Вчера купих ТВ е Сорризи за 1.99 +кнжка Хензел и Гретел+СД....не ми харесват никак картинките в книжката  Rolling Eyes ,но пък за 1.99 какво ли очаквам  Crazy
Това е първо издание,сещайте се следващото струва 7.99;)

Общи условия

Активация на акаунт