Лунна диета-29.03-23:47ч

  • 4 575
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета, според вас от къде идва това разминаване в часовете newsm78, тук е даден 21:48 ч.
http://dichev.com/blog/interesting/lunar-phases-2008/

Но тук съвпада с нашия час, а и има доста информация:
http://www.lose-weight.hit.bg/moon-diet.htm

# 46
  • Мнения: 422
Неска ядох за обяд лопушена манджа с месо  Blush дано не сьм прекалила......... Whistling

# 47
  • Мнения: 2 726
И аз ще лунувам вече за трети път,този път ще мога да се отчета и с цифров резултат,тръгнах на фитнес и там ще се меря.Вчера бях 51.700 кг.,гоня 48,5-49 кг.Успех на всички Hug

Вики,ми не си прекалила,само да нямаше към манджичката и хлебче,че тогава... Mr. Green

# 48
  • Мнения: 422
Вики,ми не си прекалила,само да нямаше към манджичката и хлебче,че тогава... Mr. Green
Blush ..имаше хлебче... Grinning

# 49
  • Мнения: 4 111
Момичета, според вас от къде идва това разминаване в часовете newsm78, тук е даден 21:48 ч.
http://dichev.com/blog/interesting/lunar-phases-2008/

Но тук съвпада с нашия час, а и има доста информация:
http://www.lose-weight.hit.bg/moon-diet.htm

Където е дадено в 21,48 е в Централно Европейско време. Ние добавяме 2 часа. Тук има много хубав календар до 2099 година http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.941.html , пише че се прибавя часовата разлика.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 052
И аз предположих, че е свързано с часовата разлика, но понеже е български сайт и се зачудих. Peace
Успех на всички тридневки, аз реших да я направя за един ден  Blush.

# 51
  • Мнения: 6 958
Ще се пробвам и аз, пък да видим  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 5
Привет на всички упорити "Лунатички"!  bouquet
Момичета, бих искала да ви попитам мога ли да прилагам Лунната диета докато кърмя? Моята бебка е на почти 2 месеца, кърмим се активно на поискване, а мама има да сваля около 17 кг! Embarassed
Като забременях бях 52, а сега.... Embarassed
Много ще съм благодарна, ако ме просветлите малко относно кърменето и диетите. Сега вече карам велоергометър, правя коремни преси, хапвам разумно месце и зеленчуци, гледам да ограничавам въглехидратите и ходя на антицелулитни масажи, но правя всичко това по усет, без някаква точна схема или програма. Можеби ще е по-лесно, ако имам нещо конкретно, което обаче да не ощетява моята сладка беболина!
Благодаря предварително на всички мами, които ще помогнат! Hug

# 53
  • Мнения: 1 149
Привет на всички упорити "Лунатички"!  bouquet
Момичета, бих искала да ви попитам мога ли да прилагам Лунната диета докато кърмя? Моята бебка е на почти 2 месеца, кърмим се активно на поискване, а мама има да сваля около 17 кг! Embarassed
Като забременях бях 52, а сега.... Embarassed
Много ще съм благодарна, ако ме просветлите малко относно кърменето и диетите. Сега вече карам велоергометър, правя коремни преси, хапвам разумно месце и зеленчуци, гледам да ограничавам въглехидратите и ходя на антицелулитни масажи, но правя всичко това по усет, без някаква точна схема или програма. Можеби ще е по-лесно, ако имам нещо конкретно, което обаче да не ощетява моята сладка беболина!
Благодаря предварително на всички мами, които ще помогнат! Hug
Дати кажа мила не съм от най-компетентните,но мисля,че като спреш да кърмиш много бързо ще започнеш да сваляш.Поне с мен беше така.
А относно лунната диета :незнам това гладуване дали няма да попречи на кърмата ти.
Аз бих изчакала,сега е по-важно бебенце да се храни пълноценно,а мама после ще се бори с килограмите.Но все пак нека  по-вещите си кажат мнението.
Аз днес съм хапнала 2,3 моркова.Надявам се това да ми е до края на вечерта Sick
А утре само на водичка и чайче.
Това е от мен,а на вас успех.И дастискате зъбите ей,няма да се даваме я,лято иде ,пъпчета трябва да се показват Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 092
И аз се записвам   Peace


Illinka , аз не бих правила тази диета,докато кърмя! Тя е един вид "очистваща",пият се много течности и се отделят ненужни за организма вещества,основно чрез урината,но ако се отделят и чрез кърмата ,отиват направо при бебо! По-добре отложи засега,имаш време !

# 55
  • Мнения: 422
Днеска малко се отплеснах и освен манджа,ядох и руло сьс мармалад..но и с чай Grinning така,че поне нещо сьм спазила..утре иначе строго режимче!!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 912
момичета, имам добри новини за всички вас, които ще започнете лунуването тази вечер в 23.47
ще  гладуваме с цял час по-малко  Laughing така, че дръжте се   bouquet

# 57
  • Мнения: 422
момичета, имам добри новини за всички вас, които ще започнете лунуването тази вечер в 23.47
ще  гладуваме с цял час по-малко  Laughing така, че дръжте се   bouquet

Joy много ме успокой.. Grinning

# 58
Здравейте момичета! За първи път ще правя тази диета. Дано издържа само на течности.  Simple SmileКато начало ще опитам един ден. Успех на всички!  goodscale

# 59
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз ще се включа този път!
Днес се мерих....56кг....никога не съм била толкова много, освен по време на бременността/и то 5тия месец #Crazy/Преди месец бях 55 кг. Нормално варирам около 52 кг, а съм стигала и до 49, и то преди половин година. Явно трябва да се взема в ръце!Мнооооого ми е трудно да не ям, никога не съм спазвала никакви диети. Прочетох, че тази диета май не е подходяща за хора с активен начин на живот, но ще я пробвам.
Започвам с 24 часа!Стискайте ми палци!
Успех и на останалите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт