Зоммер 69 Нецензурната немска тема

  • 17 118
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 636
Петка,добре до6ла. За бележката си zависи от гинеколога ти.Моят бе6е супер и когато ме ядосаха на работа 6ефовете отидох на другият ден при гинеколога и му каzах,че искам до края бележка.Така си ходих редовно при него и вместо 6 седм.преди датата спрях 2 месеца преди датата да работя.Прецени сама,ти я zнае6 гинекологката ти.
Сърфи,ве,е сме на 14 стр.На 15 май ве,е zаклÜчват.Може6 ли в новата да пусне6 и една анкета zа град и дата,да видим кога и къде Ще се съберем повече  newsm78

# 271
  • Мнения: 3 880
Добре дошла, Петка  bouquet Пържолките ако може по-препеченки, а за петте пари- естествено, че при мен- ще ти пусна сметката си на лични Mr. Green Лека бременност.
Говори с гинеколожката си, ако е разбрана ще те посъветва как е най-добре да направите. Ако работиш на 4 или 6 часа според мен е логично да ти намалят и заплата, а това ще ти се отрази после на елтернгелд-а (нали изчисляват по нетото за последните месеци).
Моята беше много разбрана, бях в 3.-4. месец и имах фиксирана отпуска от 3 седмици, а точно по него време нямаше билети до БГ, имаше за седмица преди това и аз срам не срам отидох и й се примолих Embarassed викам тази година ако не отида, догодина с бебето пък е сигурно, че няма да отида и ще ми се събере много хаймвее Cry и тя ми даде 10 дена болничен "да си почина", обаче каза, да знаеш, че аз не знам, че имаш намерение да летиш Wink Много беше готина, да е жива и здрава.
Така, че питай, нищо не губиш...

# 272
  • Мнения: 166
Мерси много за отговорите.
Аз се чудех като е намалено работното време по здравословни причини сигурно касата доплаща на шефа ми разликата в заплатата да 8те 4аса, а той ми плаща пълната заплата. Нещо като при болнични. Нали като човек е болен и си получава пълната заплата, ама маи само 2 семици или се лъжа нещо.
Ама аз съм решила утре да питам. То от питане глава не боли, пак ако стане добре, ако не не  е за умиране я. Sunglasses

# 273
  • Мнения: 1 584
и тя ми даде 10 дена болничен "да си почина", обаче каза, да знаеш, че аз не знам, че имаш намерение да летиш Wink Много беше готина, да е жива и здрава.

Един колега при нас го уволниха, че бил болнични, пък отишъл в Египет да се гмурка. Грубо..Ама се чудя тия доброжелатели пък откъде се намериха да го изпортят Thinking

# 274
  • Мнения: 1 242
Ахой!
Добре дошли на новата Петка и на старата Лиска.

Как е новата придобивка? Лисунке?

Майра, той пък защо не им е показал атест за лековитите свойства на червеноморската вода? Па да беше казал, че е бил на лечение на едно морско течение. Mr. Green

Мата нещо ми се губи. Пролетната или талибанската умора я е налегнала? Което и да е от двете, я разбирам. Отивам да се опъна малко на дивана.

# 275
  • Мнения: 3 880
и тя ми даде 10 дена болничен "да си почина", обаче каза, да знаеш, че аз не знам, че имаш намерение да летиш Wink Много беше готина, да е жива и здрава.

Един колега при нас го уволниха, че бил болнични, пък отишъл в Египет да се гмурка. Грубо..Ама се чудя тия доброжелатели пък откъде се намериха да го изпортят Thinking
Да, ходенето по развлечения по време на болничен е кюндигунгсгрунд. Болният трябвало да си седи в къщи. Моето обаче беше практика и никой нямаше интерес да ме следи какво правя и да ходи да ме клюкари, а и не вярвам на някой да му се занимаваше да уволнява практикантката Wink "Истинска" работа не бих рискувала по този начин, тогава просто пасваше Wink

# 276
  • Мнения: 434
Вижте как да избегнете уволнение, ако ви сгащят.

Иначе аз съм "за" - не приемам да си развяваш бермудките из Бахамите, докато касата ти плаща възпалените яйчници или сливици.

# 277
  • Мнения: 9 052
аz пак имам доста да довърша zа утре ooooh!
наскоро имаше подобен случай по радиото един "болен" отишл да кара ски , но си счупил крака ... та  достатъчно е да опреш до услугите на касата  ooooh!

# 278
  • Мнения: 1 178
Здр. Петка  лека бременност и от мен  Hug
Колкото по напреднала е бременността ти, толкова по_големи са ти шансовете да се снабдиш с бележка zа намалено работно време. Всеки случай се решава индивидуално по преценка на наблюдаващия гинеколог. По скоро обаче са склонни да дават болнични, отколкото бележки zа намалено раб. време.

Днес имахме виртуална среща в скайпа, не раzбрах точно кой кой е, но мата беше там жива и zдрава  Grinning
Мистик, съжалявам че така бърzо приключи нашата видео среща, но връzката пак се раzпадна, а после трябваше да иzлиzаме.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 23:45 от Котарана

# 279
  • Мнения: 1 610
добавих ви всички, който ме иска, да ме взема в контактната си листа.
За срещата нямам мнение. мъжът се муси, както обикновено

# 280
  • Мнения: 1 190
Момичета здравейте!

Има голяма вероятно да се "пренесем" в D и за сега ме вълнува въпросът, къде е най-изгодно да се направи семейна застраховка. И има ли значение, дали единият от семейството е студент?

  Hug

# 281
  • Мнения: 2 907
Нека изохкам силно.
Много съм гладна, хем съм на диета, хем не отслабвам. Иде ми да се наям като за последно.

Коте, аз се изплаших вчера, че се разсърди. На мен ми падна камерата, разви се кръглото и докато намеря дупката и пак я завия, теб вече те нямаше.

Риенски, аз вече бях излязла като си влязла, но запаметих ника ти и ако нямаш нищо против ще те аддна и аз.

добре дошла на Петка   bouquet

Гадно време, дъжд, ошмулено настроение, хайде кой пак ще разкаже един виц. Само да не е мръсен.

# 282
# 283
  • Мнения: 3 880
Тоничка, виж тук , можеш да сметнеш кое ще е най-изгодно във вашия случай.
Студентът (както и децата) ще е застрахован към работещия....
Успех и здрави нерви за пренасянето Wink

Общи условия

Активация на акаунт