За къпането и излизането

  • 5 131
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Аз си имам желязно правило : никога не изкарвам навън изкъпано дете  Naughty Naughty Naughty. Аз затова само вечер ги къпя моите .

# 16
  • Мнения: 3 376
Е,какъв е проблема,нали няма да го извеждаш навън мокро и с мокра коса.

# 17
  • София
  • Мнения: 593
Виж сега аз лично често след баня като излизам и духа хващам хрема, знам че детето си е отделно човешко същество но предпочитам да не рискувам.

# 18
  • Мнения: 1 062
Аз си имам желязно правило : никога не изкарвам навън изкъпано дете  Naughty Naughty Naughty. Аз затова само вечер ги къпя моите .

И аз така освен ако не е лято. През другите сезони -  Naughty

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз също  я къпя вечер,лятото бих я извела след 1-2ч,но сега  не бих рискувала,особен но мойта каквато е болнава.Всеки си знае и преценява детето,ти най добре си знаеш.

# 20
  • Мнения: 2 479
Не виждам какъв е проблемът да го изведеш  един час след баня. Просто детето трябва да е добре облечено и с шапка.
Peace Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 553
Аз не бих я извела!

# 22
  • София
  • Мнения: 851
Двете неща нямат нищо общо.
Виж, ако го събереш с деца, които са носители на вирус или бактерия, тогава вече има шанс да се разболее.
Така е. Разберете, че т.н настинки се предизвикват от вируси, а не от вятъра, потното гръбче, липсата на шапка или елече ooooh!

# 23
  • Мнения: 275
Двете неща нямат нищо общо.
Виж, ако го събереш с деца, които са носители на вирус или бактерия, тогава вече има шанс да се разболее.
Така е. Разберете, че т.н настинки се предизвикват от вируси, а не от вятъра, потното гръбче, липсата на шапка или елече ooooh!
Абсолютно споделям! Peace

# 24
  • Мнения: 780
Извеждам.Все пак са минали два часа.

# 25
  • Мнения: 780

 Разберете, че т.н настинки се предизвикват от вируси, а не от вятъра, потното гръбче, липсата на шапка или елече ooooh!

Не съм лекар, но немога да се съглася.Разболявала съм се от "потно гръбче" лъхнато от вятъра.И не е било вирус.Простудата няма нищо общо с вирусите.Потно ли е гръбчето-преобличам.Ако преценя, че е студено - слагам шапка, елече.

# 26
  • Мнения: 780
Нещо не ми се получи цитата.Извинявам се.

# 27
  • Мнения: 858
Още се изненадвам,че хората се страхуват да излизат след баня  Shocked

# 28
  • Мнения: 2 479
Още се изненадвам,че хората се страхуват да излизат след баня  Shocked
ми аз например зимата след баня не излизам - ама не от страх, ами от студ, щото обожавам да се къпя с вряла вода и после ми е доста некомфортно в лошото време навън...плюс това мразя да използвам сешоар, а с мокра коса си е убийство...

# 29
  • Мнения: 46 516
Не съм лекар, но немога да се съглася.Разболявала съм се от "потно гръбче" лъхнато от вятъра.И не е било вирус.Простудата няма нищо общо с вирусите.Потно ли е гръбчето-преобличам.Ако преценя, че е студено - слагам шапка, елече.

Тогава се посъветвай с лекар, за да ти обясни какво е всъщност настинка  Peace

Досадната обикновена настинка се причинява от над 200 вида вируси ...
ПРОФИЛАКТИКА
За да се предпазите от заболяването, укрепете имунната си система. За целта се нуждаете от добре балансиран хранителен режим, богат на витамин С и флавоноиди и беден на захари. Избягвайте фактори като стрес и безсъние и ограничете кофеина и алкохола, конто намаляват съпротивителните сили. Мий-те место ръцете си, тъй като вирусите на на-стинката в много случаи се предават посредством такъв контакт ...


Никъде не виждам потно гръбче и излизане след къпане ...

Останалото тук.

Общи условия

Активация на акаунт