Първоаприлски шеги

  • 25 403
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 757
ами ще се споделя за моята първоаприлска шега,че съм се родила на този ден Laughing(но не е шега)

# 31
  • Мнения: X
След една моя много успешна първоаприлска шегичка много внимавам с кого и с какво ще се пошегувам.
Една година така уплаших до смърт майка си,инсценирайки нападение вкъщи,че още й държи влага... ooooh!

# 32
  • Мнения: 957
Аз не помня моите първо априлски шеги..но си спомням миналата година..бях на спорт в Бонсист (от университета) ..и леля ми ми звъни.. " К'фо прайкаш Фросинче? и аз " Ми нищо тамън свършиш спорта и тръгвам" и тя " Аа супер аз тамън ще дойда да те взема да се разходим ". И аз бързам да се обличам..излизам.. гледам няма я ..звъня и " Пиле! Къде си. " и тя " Е тука съм в нас " и ми се хили.А аз докато схвана, защото мозъка ми още спеше и бях изморена от спорта. И като загрях много се смях.

# 33
  • София
  • Мнения: 928
Миналата година заявих на мъжа ми, че количката на бебо (ползвана по-малко от месец) не ми харесва вече, не ми е удобна и съм си харесала една за 600 лева. Не ме интересува нищо и искам да я купим  tantrum
Върза се, горкия hahaha Седеше, мълчеше, гледаше тъжно, накрая ми дожаля и му честитих празника  Laughing

# 34
  • Мнения: 73
Колкото и да опитвам да излъжа мъжът ми не става.Ами ,че как иначе нали е роден на 01.04.При мен е на стар краставичар краставици да продавам

# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ние си правим само сравнително безобидни шеги - вместо сок в шишето сипвам вода сол и съответния цвят боя за яйца, лъжем се по телефона, сол вместо захар в захарницата и така. Хареса ми това с изпразнената паста за зъби и напълнена с кисело мляко, мисля да го пробвам, но ще сложа и сол в тубата за да е по-гадно. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 398
... с болести, кражби и пр. шега не бива.
thumbsup



Да, прави си но за съжаление мен точно на първи април са ме ограбвали-  Peace Сестра ми се прибира в апартамента и ми звъни по телефона, разказва ми че няма нищо а аз не мога да повярвам, мисля че се бъзика, когато се разплака вече и повярвах  Tired

# 37
Освен че  родителите ми са правили годежа си на 1.04. честно казано за друга по-голяма шега не се сещам Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 381
Освен че  родителите ми са правили годежа си на 1.04. честно казано за друга по-голяма шега не се сещам Laughing
На един познат тогава се бяха оженили.  Party

# 39
  • Мнения: 1 168
Честит Ден на хумора и шегата! Това с лъжата май ние си го измислихме Wink

# 40
  • Мнения: 4 111
Честит ден на хумора и шегата!  baloni

# 41
  • T"A
  • Мнения: 2 515
 Grinning Весел шегаджийски празник на всички!  Joy

Ето, и моят разказ:
Преди няколко години чичото на мъжа ми беше ни оставил кучето му да го гледаме за няколко дни. Първи април се падаше в събота и любимият си доспиваше до късно, а аз ставам рано да извеждам звяра на разходка. Когато се върнах, събудих Спящия красавец почти разплакана и му казах  "Х (името на кучето) ми избяга, не идва като го викам" - той скочи от леглото директно в панталоните си - бях изумена от бързината на реакцията му и веднага си признах, че съм се пошегувала.

След като му причиних такъв шок го освободих от други първоаприлски шеги през следващите няколко години...  Може би е дошло време да подновя традицията  Party

# 42
  • Мнения: 5 877
Ние една година с брат ми се наговорихме и лъгахме всички наред. Живеехме в различни квартири, така че не ни заподозряха.
Баща ми и майка ми излъгахме, че брат ми си е взел немска овчарка бебе. Първо аз казах - не се хванаха. После звъннали на брат ми и като ЧУЛИ, косите им настръхнали. Той студент, едва свързва двата края... "Ти себе си не можеш да храниш, знаеш ли това куче колко ще яде, като порасне..."
После братовчед ми го излъгахме, че сестра му (студентка в Швеция) си е хванала гадже датчанин и ни се е похвалила на нас, а него нещо го е пропуснала. Той бил швед де, син на хазяите й, ама учел в Дания и се върнал за ваканцията.
После, защото братовчед ни си мълчеше и поправяше компютъра, го излъгахме, че един приятел на брат ми ще ходи до Стокхолм, ако иска да прати нещо, пък братовчедка ми да си го вземе от аерогарата. И понеже още не се беше усетил каква дата е, казахме му и за немската овчарка. Е тук вече не издържа.  Laughing
Следобяда пък се виждахме с една приятелка, която живееше в чужбина и тъкмо се беше върнала за два-три дни. Тя беше състудентка на братовчед ми и попита какво прави... е как да не й кажа, че ще става баща Simple Smile

# 43
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Никога не лъжа на 1,04- приемам го за професионален празник.Иначе имам 364 дни за шеги.

# 44
  • Мнения: 25 610
И аз никога не лъжа!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт