Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5

  • 37 383
  • 680
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 169
здравейте , успех желая на всички , които са вече в процедура !На мен ми предстои ,надявам се ,имам час при владимиров и  искам да му занеса готови изследвания на хормони , за да прецени дали ще започнем процедура по ин витро ,Някой знае ли кои хормони се поемат от здравна каса ?
Лили, за хормоните не знам,аз ли4но 4аках  и още нямам отговор за стимулантите.Искам да кажа, 4е процедурата е страшно бавна,губи  се търпение и обикновенно сам си плащаш изследванията и лекарствата.

# 31
  • Мнения: 945
Николина,
Имаш огромен шанс и моите стиснати палци. При инсетата нещата са оставени на Божа работа и доки не може да каже защо нищо не се получава. Фоликулчето ми се спука май точно по време на процедурата, спермчовците бяха хубави и с добра преживяемост, ама ...

Лили, поемат се, но трябва гинеколог да ти ги назначи, а те си го спестяват. Джипито също нещо го боли сърцето да дава талони за гинеколози или ендокринолози. Дай 80 лв. и ето ти ги изследванията, вчесто да си губиш времето излишно.

# 32
  • Мнения: 15
Здравейте момичета и от мен!
Честита нова темичка с пожелание в нея да се отчитат само  EFP резултати!
Нинка  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Леа Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Цвети Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Све82 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
И на всички ви желая само радост и щастливи дни!То се знае че Верич носи много късмет на всички ни!
Стискам палци на всички от сърце! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 382
Хайде да е на късмет новата тема.  bouquet
Али недей така, 4е 6те помисля 4е от мен си прихванала отрицателния резултат. Hug Heart Eyes
Лея Praynig Как се 4увства6?
Николин4е 4удесна новина.  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 589
Лили аз да ти кажа, нямах нерви да се разправям с лекари за хормоните. Отидох си при Кандиларов и си ги пуснах, вярно 80лв, ама ти стават веднага. Не се бави, ако имаш възможност, с тези неща. Виж за пълна кръвна картина, личната ми даде направление, ма за хормони е трудно. Успех мила.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 90
[
последно съм изследвала хормони през 2006 г.- тогава бяха 240 лева , направление за изледване не се ли дава от личния лекар , трябва ли да мина през гинеколог и той да ми издаде направление за хормони , преди джипито ми издаваше такова направление ,явно редът се е променил

# 36
  • Мнения: 4 589
Лили права си, не се е променил реда. Така е. Тя ти дава направление и евентуално гинеколога ти изписва, но те рядко дават, използват си ги за свои хора. Извинявай за цената, това беше за щитовидната жлеза. Там пак нямах нерви да се разправям. Знам, че е скъпо, но ако можеш да ги отделиш, действай.

На мен ми приеха хормонални изследвания от преди година.

# 37
  • Мнения: 22
Да се включа и аз да съм близко до вас  newsm47
Здравей те момиченца-кокиченца, днес съм без мозък пиша Ви и го пращам някъде и аз не знам къде  doh
Николин4е ,браво браво браво  smile3501 ще чакам с теб щърка да мине през вас  stork-boy stork-girl
Али, почивка, приятни изживявания с мъжа и всичко което желаеш ще стане без да знаеш   smile3521
В кръга на шегата, не губете кураж опитайте в следващия тираж   bouquet
Април е месец с който почва пролетта света се ражда, а и светъл празник идва  easter

Успех на всички момичета и скъпите им мъжленца.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 38
  • Мнения: 1 248
Николина, успех.  bouquet
Лея,стискам палци. Hug
Евро, какво помага иглотерапията в случая(освен за шанса)?Аз съм правила по други причини,и ефект нямаше newsm78

# 39
  • Мнения: 4 589
Относно акупунктурата четох доста статии в чуждия печат, че увеличава % успеваемост при случаи на ин витро и ИКСИ. Хората доста го прилагат, правени са не малко опити. Не пречи да се направи, пък и не е скъпо. Ако наистина ще подпомогне на плода, аз бих се набоцкала цялата от главата допетите  Joy.

Лея чакаме новини от теб?

# 40
Здравейте моичета Simple Smile
 И аз  да се запиша тук. да се надяваме че ще имам повече късмет в тази нова част от темичката.
На всички пожелавам такъв.
Али, радвам се че звучиш прповдигнато, но имаш още докато пропишеш както преди 1 седмица. Толкова настроение и ведрина  внасяше!  Hug и ни остава да вярваме че следващия път ще успеем. А и топче е права. За 5-6 месеца почивка...и ще стане без да усетим  newsm51
Николинкееее!!!!
Браво Simple Smile Голямо геройство е да отгледаш 13 здрави  и хубави яйчица, да не говорим път всичкитед а се оплодят. Стискам палци да се развиват хубавичко до четвъртък!!!!!!
Лили,
мен ако питаш прекалено много здрави нерви ще ти трябват в месеците по време на подготовката за процедура и самата процедура. Ако имаш възможност да си ги спестиш пусни си хормоните сама. Повярвай ми ще трябва доста да постоиш пред кабинетите, излишно е да си го причиняваш допълнително. Изследванията да около 90 лв в Кандиларов, после преди старта ти трябват Спин, Васермах, хепатит А и Б и ан теб и на мъжа ти, което за съжаление е още окло 100 лв. Прецени сама
Евро,
прочети това- от полза ще ти е . По принцип твърдят че помага за успешно преминаване през най-трудния етап- чакането. Успокоява и т.н.
http://www.biberonbg.com/info/akupunktura_i_bezplodie.htm

# 41
  • Мнения: 114
Скъпи момичета, темичката, която пуснах аз беше късметче за някои за други не толкова  Sad.
Надявам се и се моля от все сърце тази да е късметлийска още повече, че идва с най - хубавия сезон - пролетта!
Нека на всички ви на куминчето да кацне по едно или пък две щъркелчета  stork-girl stork-boy
Стискам палци на всички момичета на които предстоят процедури, пункции и трансфери!
Ники стискам ти палци и да знаете, че не спирам да чета и да преживявам с вас всичко!
  bouquet

# 42
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Нинка мила,
не изпускай нито една възможност да увеличиш шанса си. Направи и игло-, и акупунктура и всякакви пунктури, ако трябва с иглички ги прикрепи към себеси ембриончетата, само моля те,  похвали се с положителен резултат.
Прегръщам те и ти стискам много силно панци!

Нека съм последната неуспяла.

Миленка, наистина ми трябва време докато си върна предишната Али. Ту си мисля, че преодолях неуспеха, ту в следващия момент ...
Ох, няма да ви пиша, защото на фона на надеждата ви, аз направо ви тормозя.
Ще се оправя, но ми трябва време. За това ще се изключа за известно време, но в мислите ми ще съм с вас и ще ви подкрепям.

Благодаря на всички за милите думи и за подкрепата.
До скоро, (надявам се да е скоро),
Ваша Али

# 43
  • Мнения: 290
Да се запиша и аз в новата темичка,дано ни е на късмет  Flowers Four Leaf Clover
Сега само стискам палци за вас,но надявам се да ми отвърнете със същото и то много скоро
Успех nikolina,Леа  fingerscrossed
lili69 през касата съм пускала Пролактин,LSH и FSH,но не от личния лекар,а от гинеколога ми

# 44
  • Мнения: 531
Благодаря ви момичета! Мисля че основно идеята на тази акупунктура е маточния релакс и избягването на контракции, но както и да декиш да има само! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт