Иван Ангелов - Най-големият! /2/

  • 18 376
  • 498
  •   1
Отговори
# 75
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз пък мисля, че ще оставят Иван до финала заради СМС-ите за него, как ще изпуснат златната кокошка, но накрая няма да му дадат да спечели  Thinking
Именно  Thinking

# 76
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Аз тази вечер не гледах, обявила съм бойкот на безмислените половинчасови тъпотии, но прочетох, че не са давали никакъв скандал, както анонсираха..Как мислите, дали не бяха подготвили поредната помия, но като са разбрали за негативната реакция на снощните им изцепки, да са отрязали 'скендъла'  Thinking Щото доста от противниците на Иван се възмутиха даже..

# 77
  • Мнения: 4 380
Аз пък мисля, че ще оставят Иван до финала заради СМС-ите за него, как ще изпуснат златната кокошка, но накрая няма да му дадат да спечели  Thinking

Как ще стане тази работа? Предполагаш, че ще има фалшифициране на гласове?

# 78
  • Мнения: 4 380
Аз тази вечер не гледах, обявила съм бойкот на безмислените половинчасови тъпотии, но прочетох, че не са давали никакъв скандал, както анонсираха..Как мислите, дали не бяха подготвили поредната помия, но като са разбрали за негативната реакция на снощните им изцепки, да са отрязали 'скендъла'  Thinking Щото доста от противниците на Иван се възмутиха даже..

В момента го гледам в ютюб- никакъв помен за скандал. Рекламки си правят...

# 79
  • tardis
  • Мнения: 329

В момента го гледам в ютюб- никакъв помен за скандал. Рекламки си правят...

Вчера, по-скоро снощи, имаше много протестни писма от страна на фенове.
Може и да са имали някое скандалче, но не посмяха да го пуснат.

# 80
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Това прочетох сега в официалния форум:

"Скандал има. Просто след предаването още доста се разраства и ще бъде показан утре. Най-вероqтно ще е фатален за един от участниците (може и за двама). Сега не ми се обяснява откъде знам, истина ли е или шега и тнт. Просто гледайте предаването утре и сами ще се уверите. Нямам какво да добава. Have fun!"

Ще изчакат елиминациите явно, за да пуснат 'тежката артилерия'  Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 431
Ау, дано само не го отнесе Иван. Въпреки че вече не съм сигурна дали не е по-добре да се махне от тъпото им предаване.

# 82
  • София
  • Мнения: 309
За първи път ми случи тази вечер да пропусна предаването,но ще го гледам утре.Някой знае ли какво ще дават утре?И изобщо колко са общо задачите на изпълнителите?
Ванеса йо-недей така ни плаши!Кой го казва това?
Буболина-и ти недей,аз какво ще гледам вечер в 8? Grinning

# 83
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Ми някакъв от форума   33uu Защо ли подозирам, че наш'то момче е главно действащо лице, ако наистина има такъв грандиозен скандал...

Чакам Кармен да се включи, ако има инфо по въпроса, а и да разкаже за снощи - май не дадоха възможност на Иван да направи предложение за брак  Laughing Ако си спомняте той почна да казва нещо от сорта 'тук има две принцеси...', но бързо го прекъснаха, та не разбрахме кои две имаше предвид, а пък после пуснаха и онова видео и съвсем го скапаха..

# 84
  • Мнения: 1 426
май преди концерта снощи бу бяха нагънали сърмите, доста унил беше зад кулисите

# 85
  • София
  • Мнения: 431
По въпроса за скандала, във форума на musicidol намерих още едно мнение на този, който е писал, че след предаването е имало огромен скандал.
Темата е "Опишете Иван с една дума". Ето и неговото мнение:
 Може ли с две?
"Бивш участник" (гледайте и ще разберете....)  


Честно казано, това не ми звучи добре.

# 86
  • tardis
  • Мнения: 329
Аз днес на нищо не вярвам, хахах, 1-ви е.  Mr. Green

# 87
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394

Темата е "Опишете Иван с една дума". Ето и неговото мнение:
  Може ли с две?
"Бивш участник" (гледайте и ще разберете....) 



Хи хи много е духовит!  Laughing Дано не е истина, де.. ooooh!

# 88
  • Мнения: 1 768
Ето една нова фенка на Ванката.Та чак от Германия. Mr. Green

Люската иначе не е би,ами си е направо лесби. Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 309
Ееее,много кофти ми звучи!Дано,дано не са го изгонили-ако ще напуска,нека го направи сам! Sad

Общи условия

Активация на акаунт