Австрия - 15

  • 18 508
  • 281
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 533
Ако неЩо се промени, Диана опиШи се да се раzпоzнаем  Grinning

ЛаДоле, разконспирирам се на лични  Laughing

Никой друг желаещ ли няма за църква?
Аз в ранни зори съм станала да боядисвам червено яйце. Нещо май обаче всички обичаи съм нагласила както на мен си ми е удобно. Сега ще търся в нета дали днес се носи яйце или и това е утре като минаването под плащеницата  Confused

Аз днес ще съм втора смяна на Карлсплац. От 15 до 19 часа. СЮзън да оставиш от кафето  Grinning
Жени, всички правим компромиси с ядене и спане на децата. Ние последните няколко съботи с това местене я измъчихме Габриела с цял ден обикаляне на магазини - няма начин. А без сън така пощурява вече към 15 часа, че  ooooh!. Последната събота заспа права на касата на ИКЕА. Много трудно ми идва със спането тоя преходен период - хем не е достатъчно голяма да издържи без следобеден сън, хем не иска да се вози в количка.

# 181
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Тук в наШата тема неЩо много на сериоzно се вzима всиЧко.
Ами който не може, няма да дойде. И толкова. Не е неЩо фатално.
Всеки си преценява сам zа себе си.

 Wink

Нали и аз това казвам!
А и малко сериозност не е излишна щом се касае за среща, имам предвид поне часа да се уточни!
Имам опит  в това да се срещам сама и не искам това да се повтори или пък да се наложи да чакам 2-3 часа докато се появи някоя от смените!  Mr. Green

Не знам, сигурно аз нещо не съм в ред, но аз като си определям среща държа на точен час, а защо това тук се възприема за неестествено ми е чудно.  Thinking

Питам за последно как ще процедираме. Аз ще дойда в 14 часа, щом Вяра няма да идва. Сега чакам и Елфльо да каже дали ще дойде. Останалите разбрахме, че ги устройва по-късен час.

Моля ви, от коректност към останалите, нека всеки който мисли да дойде да драсне по един ред и да каже за часа.

Не се сърдете, ама много мразя несериозни работи, а това шикалкавяне ми звучи точно така!

Целувки на всички!   bouquet

# 182
  • Vienna
  • Мнения: 261
Аз тръгвам Мира като стане. Може и по рано да е. Аз съм с гола глава, та ще се разпознаем.

# 183
  • Мнения: 214
Софиа и бабата Ще дойдат към 14,30, после се присъединявам  и а3, и смятаме в късния следобед да посетим бг църквата.

# 184
  • Мнения: 4 399
Жени, не се ядосвай толкова, тия нерви ще ни трябват за по-важни неща.  Wink На нас инсталатьорите ни минаха вече, аз и след половин час мога да тръгна и точен час мога да кажа. Но ти се отегли за късните часове, Сюзън с кафеварката така и не каза кога ще е там и се оказва че по това време сама трябва да си кукам на Карлсплац.

# 185
  • Мнения: 81
Ние с Мими също ще дойдем може и да е по ранко!Примерно към 12.30. дано да съм раъбрала правилно де на Карлскирхе нали?
Свити ,Анни не тя в БГ.

# 186
  • Мнения: 580
Докато вие си пиете кафето на Карлсплац, аz блея тука и проверявам Ауфzатц по немски.  Sad
Но както раzбрах и бира не пиете, така Че иzЧакам следваЩата седянка  Laughing
Както иzглежда ситуацията в момента няма да успея и zа цЪрквата, Че май няма да имам превоz  Rolling Eyes

Така сме ние провинциалистите *seufz*

# 187
  • Vienna
  • Мнения: 261
Снимките от срещата са на http://community.webshots.com/album/557521413UAEcKi?start=60
Много се радвах да ви видя и трябва да повториме! Мира заспа моментално.

# 188
  • Мнения: 323
Момичета радвам се ,че запознах с вас-пак ще ми е приятно да ви видя.И аз като щерката на Ритамае заспах вкъщи веднага.

# 189
  • Мнения: 580
Schöööööööööööne Fotos! Само кЪдето не zнам кой кой е , но zа някой се досетих. Мисля Че от стари снимки поzнах Рени, Елфльо и ако не се лЪжа Susan, но другите мадами ми бягат неЩо.
Я ме светнете малко  Sunglasses
Аz отивам да се комплексирам от Germany´s Next Topmodel  Rolling Eyes

# 190
  • Мнения: 533
Много хубава среща! Радвам се, че се видях и запознах с всички и дано да станат традиция тези срещи сега като е хубаво времето.

Някои даже и до църквата стигнахме. Ако някой планира да ходи утре - след 18 часа!

Весели Великденски празници от нас и до нови срещи  Wink

# 191
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!

Страхотна сбирка си заформихме вчера! По мои груби сметки, макар и на смени във вчерашната среща се включиха общо 15 майки+ 2 баби! Времето също беше на наша страна и си изкарахме страхотно! Надявам се и аз като Диана, тези наши събирания да станат традиция! Много съм щастлива, че успях да се запозная най-накрая с Патенце и сладура Макси, Ритамае и нейната кукла Мира, Венера 2008 и Мондфазе и нейния юнак!

Ритамае, много са хубави снимките, но от този сайт не може да се свалят, а аз бих искала да имам някои от тях!

Диана, лек път и приятно изкарване в България!

Лек ден на всички!   bouquet

# 192
  • Vienna
  • Мнения: 261
Жени, пиши на лични кои искаш и аз ще ти ги пратя  или по меила или по скаип.

# 193
  • Мнения: 81
Срещата се получи много добра и аз мисля,че трябва по често да успяваме да си организираме подобни срещи. Simple Smile

# 194
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
                 ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

                                 Бъдете живи и здрави!!!

                                             
                                             easter

Общи условия

Активация на акаунт